знайомства знову після 20 років – інтернет-казку

Тільки уявіть собі на хвилину, що ви і ваш чоловік розпалися після дуже довгого шлюбу. Ви не передбачав цієї зміни. Ви в шоці від інтенсивності і вага вашого власні емоції – хворобливе поєднання горе, гнів, страх, приниження, недовіра, сум, невдачі, розчарування та інші.

Ви витрачаєте сотні годин, читаючи про те, як перемогти вашого чоловіка назад, отримати консультації, щоб допомогти з вашим горем, журналірованія, складати списки того, що ви зробили не так, і намагався поговорити з вашим чоловіком про “фіксації” речі.

Тим часом, ваш чоловік ставиться до вас, як хтось з дуже заразна смертельна хвороба і дивиться на вас, як ніби від тебе пахне коров’ячим гноєм.

Мало-помалу ви прокидаєтеся з тим, що ваше життя змінилася. Це справа зроблена. Там немає шляху назад. Ви починаєте бачити, що, чинячи опір змінам, якщо ви не помітили можливості, які відкриваються перед вами.

Це пробудження тече по Вам подобається теплими променями сонця. Важкі почуття страху і втрата змінилося легковажністю свободи та оптимізму. Раптом, майбутнє виглядає яскравіше і відчуває себе справжнім солодким.

З нової точки зору, ви зміните свою поведінку.

Ви зосередитися на тих речах у вашому житті, які є особливими для вас – ваші діти, сім’я, друзі, робота, захоплення та інтереси давно забуті. Ви читали про пошук нової любові і робить успішні відносини.

Ваші списки і записи щоденника змінити те, що ви не отримаєте від ваших попередніх стосунків, що ви хочете від вашого наступного відносин, які якості ви хочете у вашому наступного партнера, то, що ви повинні запропонувати новому партнеру, і т.д. …

Ви починаєте проявляти інтерес в вас. Ви в захваті від процесу створення свого майбутнього. Минуле більше не тримає тебе в заручники. Минуле вже не хто ви і ким ви хочете бути.

Через деякий час ви відчуєте, що готові для D-слово … знайомств і спілкування!

Знайомства … е-е, з чого почати? Це було довгий час з моменту останньої дати. О, хлопчик, ти нервуєш! Ви читали про це, поговорити з друзями про це і почати тусуватися з самотніх людей. Може бути, ви піти, що б’є більш-приєднатися вільних діяльності.

Від знайомства і відносини читання, ви вже знаєте, що шукає вічної любові це гра чисел. Це займає час. Ранній досвід знайомства дозволяють “отримати ваші ноги мокрі” – допоможе вам дізнатися про те, що ви робите, і не хочуть.

Ви вже зробили свій розум: ніяких компромісів в будівництві відносин ви хочете просто, щоб уникнути самотності. Ви не будете «поселити» в перший в наявності і готові людина, яка приходить разом. Ні в якому разі!

Тоді, ви знайдете людину, вас приваблюють і ви двоє вирішили “обіду”.

У день вашого першого побачення прибуває. Хвилювання робить ваш живіт почувати себе повним метеликів. У ресторані, дати чекає. Справи йдуть гладко, поки ця людина не згадує, що вони перебувають у шлюбі з 2 маленькими дітьми. Удар 3 – тісто відсутня! Ви люб’язно пояснюють, що, очевидно, ви обидва не шукають того ж роду відносини, і що ви вибачення за непорозуміння. Юк. Поганий початок.

Друга дата йде краще. Ваша дата дійсно жарко, але є один крихітний, мікроскопічний проблеми. Ви обоє не говорять однією мовою. “Нічого”, ви говорите собі: “Я кажу трохи мову іншої людини і вони кажуть деякі з моїх. І ми маємо ту ж професію”. На жаль, він грає так:

Дата 1 йде дуже добре. Ви на вершині світу. Дата 2 йде добре, але, ви починаєте працювати з речей говорити. Дата 3 просто стає тихим і незручно.

Ваша дата може бути гарячою, але ваші розмови холоне в жилах.

Такого роду досліди продовжити знайомство. Ви щасливі в новому житті, ви зробили для себе і не відчувають себе самотніми. Ви отримуєте задоволення від дати, веселитися і проводити час з друзями.

В один прекрасний день, ви ставите свій профіль і зображення на інтернет-сайті знайомств. Ах, яке це задоволення, виявляється!

Ви починаєте спілкуватися з людьми по всьому світу і робить навіть більше друзів. Ви здивовані якістю людей, яких ви зустрінете по дорозі. Зрештою, ви, почув, що тільки відчайдушні люди використовують Інтернет для знайомства.

Незабаром ви зустрічаєтеся інтернет-знайомств для кави або вечерю. Ви відчуваєте фантастичну про все це. Знову і знову ви зустрічаєте високої якості, успішних і впевнених у собі людей використовують Інтернет сайт знайомств. Ви відчуваєте, що, для вас, Інтернет є набагато кращим місцем, щоб зустріти, ніж потенціали, перейшовши до клубу.

Час йде. Ви зустрічаєтеся з багатьма чудовими людьми, мають велике час і рости як особистість. Ви думаєте, що “Хм. Це не погано на всіх, щоб бути єдиним. Фактично, я це дуже подобається!”

Потім ви бачите профайл на сайті знайомств веб ви ще не бачили раніше. Це дійсно виділяється як профіль кимось особливим. Слова магнітне до вас. Ви зв’язуєтеся з цією людиною і вони відповідають.

Ви обоє відскакують листи туди і назад протягом декількох тижнів, а потім ви починаєте дзвонити один одному. Чим більше ви двоє дізнаються один про одного, тим більше пов’язані ви відчуваєте. Ви відчуваєте, що ця людина шукає те ж саме в романтику, що ви і є емоційна зрілість, вірність і чесність потрібно зробити романтичний твір партнерства в довгостроковій перспективі.

У голові проноситься, що у цієї людини є багато якостей у вашому списку, що ви шукаєте в потенційному партнерові.

З часом, ваш телефон дружба переростає в роман … в комплекті з фізичної хімії. Як це може бути? Ви навіть не були в одній кімнаті з цією людиною ….

Наступного дня приходить, і ви зустрічаєтеся вперше.

Людина виглядає краще, ніж їхні картини, краще, ніж ви очікували … і залучення відчуває, що палаюче авіаційне паливо. Ці відносини ще вогненно гладкою зльоту і піднімається все вище і вище і ……

Чи мораль цієї історії? Абсолютно!

Зміни відбуваються, подобається вам це чи ні. Чим швидше ви перестати чинити опір зміні, тим швидше ви почнете це подобається. Є купа можливостей для любові там, навіть якщо вам 40, 50, 60 і далі. Не погоджуйтеся на менше, ніж фантастичним, тільки щоб уникнути самотності. Подивіться навколо, щоб знайти якості людей … навіть у нетрадиційних місцях Будьте відкриті і готові прийняти любов, коли вона б’є вас по голові!

Я дізнався про це з перших рук. Це було моє щасливе початок.

Copyright (C) 2007 Ейнслі Laing