знайомства професійний одного

У той чи інший час і, можливо, в тих випадках, деякі люди все час ми мріяли про знайомства багатий хлопець або Гал. Ви знаєте, успішного адвоката чи лікаря, або на краю підприємця. Це що ідеальний сцені ми граємо в нашій голові, що дозволяє нам бачити речі такими, які ми хочемо, щоб вони були, але насправді знайомства професійний одного може бути не зовсім такої ідеальної картини. Тепер я не маю на увазі, що в негативному сенсі я маю на увазі, що більш реалістично, планування, що йдуть цілі, агресивні почуття особистості.

Що таке професійний сингл?

Я думаю, з технічної точки зору було б жодної людини, який тримає «білих комірців» роботу. Власник бізнесу, виконавчої, лікар, юрист, я думаю, ви зрозуміли ідею. Той, хто, ймовірно, має вищу освіту, може бути, кілька, хтось, хто їде на успіх, який, ймовірно, має прекрасні речі в житті, хто не любить виправдань, але насолоджується результатами. Людина, яка хоче зробити більшу частину свого професійного життя. Вони не задоволені 9 до 5 кар’єрі, але замість цього шукали будь-яку можливість, щоб домогтися успіху, наскільки вони можуть у своїй конкретній області. Чи робить це їх погана людина? Чи робить це їх людина, яка дбає ні для кого, крім самих себе? Навряд чи, справді світ орієнтованих на потреби людей, як професійний сингл. Чи можете ви уявити, де ми будемо, якщо римляни не мали так багато керованих людей або якщо єгиптяни вирішили, що думає велика було занадто багато? Я не намагаюся потрапити в урок історії та моралі дискусій тут, я просто показую, що людина, яка намагається отримати максимальну віддачу від самі можуть зробити. Одного професійного, звичайно, людина намагається отримати максимальну віддачу самих себе.

Які падінь до знайомства професійний сингл?

Як і будь-які відносини з участю двох людей, яких ви завжди будете мати падінь, так що не склалося враження, що зустрічається з професійним сингл буде краще або гірше, ніж знайомство непрофесійних сингл. Ці фактори лежать скоріше в тому, хто цей чоловік не те, що їх кар’єра. Я маю на увазі, якщо ти зустрічаєшся з ривком, Ви зможете зустрічатися з ривком. Чи має він на $ 1500 костюм або пару Levi Спецодяг, він придурок. Отже, які падінь до знайомства професійний сингл?

Час далеко від дому – це означає, час від вас

Робота завжди на думці – ви можете бути не на ідеальне побачення вечерю, але якщо велика справа знаходиться в роботі ви не повинні дивуватися, якщо дзвонить телефон, і вона відповіла.

Перфекціонізм – Вони не можуть бути охайним особою або забудьте взяти з собою квіти, але в деякому роді всі професіонали високо приводом перфекціоністи

Робота є першим – Чи можете ви грати другу скрипку? Хоча це не може бути вірно у всіх сенсах, але в багатьох відносинах роботу буде першим.

Як уникнути падінь знайомства професійний сингл.

Час далеко від дому – Звичайно, вони збираються йти в офіс кожен день, може бути, з міста один раз на тиждень або більше, а може бути, навіть за вихідні справді, якщо вони дуже приводом, ви можете очікувати, що все це і багато іншого . Пізно годин, рано вранці, численні дні, в які ви можете не побачити один одного і не могли навіть говорити один на один. Засіб? Зв’язок. Мати постійний календар, він не буде досконалим, як змінити стан речей, але це один інструмент у спілкуванні. Якщо ви бачите графік це допоможе вам зрозуміти, що відбувається, що тиждень або день. Завжди говорити разів на день. Ви обоє повинні бути віддані розмовляли один з одним щодня. Це може бути, всього за 5 хвилин в 2 годині ночі, але це буде мати значення.

Робота завжди на думці – у кожної професійної кар’єри обличчя особливо на ранніх стадіях вони дані відповідальність, щоб отримати роботу. Це може спричинити за собою їх йдуть на кожну деталь у будь-який час дня і ночі. Ви повинні розуміти, що це частина роботи ваш шлях до вершини і, що ще важливіше професійних ви зустрічаєтеся повинні розуміти, що, хоча вони, можливо, доведеться прийняти виклик на вечерю, вони повинні тримати його якомога більш коротким, і нехай їх колеги знають, що Виклик повинен бути зроблені тільки якщо це вкрай важливо чи критичний характер. Зв’язок знову грає роль у відносинах, для всіх що беруть участь.

Перфекціонізм – Як важко бути досконалим? Ну, так як ніхто, що я коли-небудь зустрічав не їсти, воно має бути неможливим. Це, як кажуть, ми, ймовірно, у всіх є деякі особливості, які розглядатиме риси перфекціонізму. Професійних синглів нічим не відрізняються, вони не повинні мати деталі або дій в рамках їх роботи, які вимагають перфекціонізм в іншому випадку продукт або послугу, які вони виробляють буде неякісної, яка не є ознакою успішної професійної. Візьміть перфекціонізм у крок і визнати вас, ймовірно, є деякі риси, які управляють вашої горіхи партнера. Визначити, визнати і адаптуватися. Ці три слова буде йти по шляху, щоб допомогти Вам і йому або їй подолати свої недоліки.

Завдання перше – Ой, як хтось може покласти щось до мене? Вгадайте, що це відбудеться чи дана особа є професійним одного або обиватель. Щось завжди буде мати важливе значення для когось і може настати час, коли вони повинні віддати перевагу Вам, що діяльність або функції. Хоча це дуже чорно-білі заяві правда немає простої відповіді на це питання. У разі роботи вам доведеться дивитися на кожен інцидент, щоб визначити вартість. Наприклад, якщо у тебе побачення заплановані на 7 і ви отримуєте дзвінок о 6:45, що щось придумав на роботі все гаразд, щоб бути засмучені, але більш важливо, ви повинні самі вирішувати даний момент. Не будучи буркотун ви повинні дізнатися, що це настільки важливо, що він не може почекати до завтра, якщо відповідь вірний, то ви повинні покласти його в контексті з відносинами в цілому. Ви знали, що відбувається в цій кар’єрі людини був великою частиною їхнього життя, тому ви повинні визнати, що з цією прихильності кар’єра підходить деякі жертви зі свого боку. Однак, якщо ви з’ясуєте причину для скасування не є надзвичайної ситуації, але 911411 викликів піцу, то ви повинні переоцінити людини негайно. Це був би випадок, хто не чесні, поважні або прагнемо до того відношення.

Давайте підведемо підсумок: Зустрічаюся з одним професійним, ймовірно, дає Вам право на спосіб життя, який схиляється до прекрасні речі в житті і, ймовірно, забезпечити майбутнє фінансової стійкості і золоті виходу на пенсію. Зустрічаюся з одним професійним також принесе вам багато годин ваш час, перервав планів і до тих пенсію років заднє сидіння до вимог успішної кар’єри. Якщо ви людина, яка може бачити, як людина за те, що вони є, і приймати їх такими, ці сильні сторони і недоліки і якщо ця людина відповідає, що, як ви вважаєте ідеальним помічником потім знайомство професійних одному, мабуть, найкраще, що ви коли-небудь робили.