п’ятірку онлайн поради знайомства

Інтернет знайомства, інтернет знайомства, інтернет знайомства, ви вирішили фрази. Тим не менш, зустріч ваш ідеальний споріднену душу через інтернет-знайомств, здається, остання гнів. Але, як ви дійсно продаєте себе, у правдивому і зловити ідеальний хлопець? Спробуйте ці 5 Online Dating поради і побачити ваші оцінки сумісності рахунок!

Порада № 1 вибрати сервіс онлайн-знайомств

Як тільки ви вирішили зробити вирішальний крок в онлайн-знайомств, ви повинні досліджувати онлайн знайомств. Є по суті чотири різні види онлайн-знайомств.
1. Генеральний Інтернет знайомств. Генеральний Інтернет знайомства дати Вам можливість перегляду всіх, хто розмістив анкету і ці сайти переважно очікується на знайомства.

2. Зв’язок Сервіси. Ця послуга буде відповідати Вам з іншими на основі тестування на сумісність. Зв’язок Сервіси пристосовані більше для тих, хто розглядає довгострокові відносини або шлюб.

3. Соціальних мережах. Ці безкоштовні сайти, які призначені для повільного датувальник прокатки, яка хоче подружитися і, сподіваюся, в процесі знайти собі пару.

4. Ніша знайомств. Це гранично конкретні служби, яка працює для перевезення людей, що мають спільні інтереси, тобто разом: вегетаріанці, мільйонери і т.д.

Вирішіть, який сервіс онлайн-знайомств буде відповідати вашим цілям знайомств.

Порада № 2 створити свій профіль

Після того як ви вибрали відповідну службу вашої наступної завданням буде завершити дивовижний анкету. Ваш профіль є ключовим елементом, щоб зловити чийсь інтерес. Написати профілю, що є позитивним, оптимістичний і живий. Уникнути “бідний я” саги. Це гарна ідея, щоб плисти по сайту і подивитися на інші профілі для ідей.

Порада № 3 підібрати схвальні фотографії

Поряд з створенням свого профілю, наступний найважливіший елемент у вашому профілі фотографію. Чи не виділити останню фотографію ви взяли в місцевому магазині фотографії. Замість цього виберіть фотографії, які показують вам весело, може бути, божевільний, що зображення, яке ви взяли з Санта в офісі партії в минулому році. Спробуйте вибрати фотографії, які не більше десяти місяців.

Порада № 4 завжди бути правдивим

Спокуса при розгляді знайомства полягає у створенні людини, що ви хотіли б бути, не та людина, яким ви є. Зрештою, ви, ймовірно, не буде насправді зустрітися з цими людьми, чи не так? Якщо ви дійсно шукаєте свою половинку через інтернет-знайомства, остання річ, яку ви хочете зробити, це прикрасить ваш вік, ви роботу, і т.д. Якщо ви хочете знайти щось спеціальне, то довіра буде порушений, коли вони дізналися, що ви дійсно 43 Не 34. Завжди бути правдивим в тому, що ви розміщуєте.

Порада № 5 захисту особистих даних

Завжди захищайте вашу особистість. Інтернет знайомства дуже схожі на звичайні знайомства, які ви ніколи не віддасть всі особисті інформацію комусь, що ви тільки що познайомилися. Те ж відноситься до онлайн-знайомств. Перша познайомитися з кимось і як тільки ви відчуваєте, що їм можна довіряти, то, і тільки тоді, якщо ви розкрити вашу особисту інформацію. Навіть у цей момент, не бути відкритою книгою. Повільно розкривати інформацію для перевірки особи. Ваші інстинкти скаже вам, що це правильно. Довіряйте своїй інтуїції.