як залучити красивих жінок-не робити ці помилки

Ви зобов’язані робити помилки, коли мова йде про залучення і знайомств красивих жінок. З одного боку, більшість хлопців дійсно залякані думки навіть наблизитися красива жінка, і коли вони роблять, їх перша реакція, як правило, «всмоктувати» до неї і сказати їй, як великий вона в різні сторони, що вони можуть . Звичайно, роблячи це, ви зробити очевидним для неї, що вона з вашої ліги, і ви відразу зробити відключення, замість того, щоб з’єднання.

Коли ви спілкуєтеся з жінкою, що ви відчуваєте, що вона з вашої ліги, навіть якщо ви робите це через свої дії, а не ваші слова, ви автоматично зробити це набагато важче на себе. Тепер, як хлопці, ми значною мірою обумовлені вірити, що ви не будете в кінцевому підсумку з красивою жінкою, якщо ви не багатим або знаменитим або красивим достатньо, щоб бути чоловічі моделі.

Хоча це, безумовно, вірно, що всі ці речі можуть зробити це набагато простіше для вас, щоб залучити і дати красивих жінок, ніхто з них не зриву операції, які поставлять красивих жінок поза вашої досяжності. Є багато дійсно середнім хлопців, які дізнаєтеся, як легко можна залучити і дати чудових жінок, і ви можете занадто!

Ось кілька найпоширеніших помилок, які хлопці роблять, коли вони навколо красивих жінок, які роблять його майже неможливо, щоб мати шанс знайомства з дівчиною так:

1. Більшість хлопців негайно прийняти положення нужденних, щоб завоювати її схвалення.

І вони будуть робити це, намагаючись кваліфікувати себе до неї. Вони роблять речі як дати їй комплімент після компліменту, сподіваючись, що вона буде настільки площині, нехай вона буде відчувати, що у неї є, щоб дати їм шанс. Або, вони будуть приймати положення намагається купити її речі і “зіпсувати” її, думаючи, що вона буде відчувати себе, як ніби він повинен бути правильним хлопцем, якщо він буде робити всі ці речі.

Проблема в тому, жодна з цих форм поведінки не збудувати атракціон, і вони нічого не роблять, щоб ви, здається, хлопець, якого вона хоче бути з. Вони дійсно справедливі форми маніпуляції, і вони не роблять її відчувати потяг до вас. Звичайно, вона могла б почути тих, компліменти і отримувати ці подарунки, але вони роблять її хочуть на сьогоднішній день ви? Напевно, немає.

2. Вони будуть намагатися стати її другом, і в цьому процесі, усунути себе від шансу зустрічатися з нею.

Це одна з найскладніших понять для більшості чоловіків, щоб зрозуміти, і це, намагаючись бути її другом, ви в кінцевому підсумку закриття себе із шансів бути більше. Див, більшість жінок мають інстинктивне “правило” не псувати дружні стосунки з хлопцями, зробивши його у щось більше. Жінки трохи більш обізнані про те, що дружба може легко стати зруйнований знайомства, і тому вони, менш імовірно, бачать у цьому можливість.

Крім того, якщо ви позиціонуєте себе як одного в своєму житті, ви збираєтеся почати діяти таким чином, що просто вбиває тяжіння. Чим довше ви будете діяти, як це, чим глибше ви в кінцевому підсумку в іншому зони, і далі ви отримуєте від того, щоб зустрічатися з нею.

3. Вони не вірять, що вони могли б коли-небудь шанс з красивою жінкою.

Я бачу це все час, особливо коли я бовтатися з мої старі друзі, і ми в клубі, який заповнюється з хорошим дивлячись жінок. Я подивлюся, один з моїх приятелів перевірки дівчинку, і я буду вид підштовхнути їх разом, щоб підійти до неї. І більшу частину часу, первісна реакція, яка у них є, що вони просто не мають шансу з дівчиною, як це. Вони дійсно вважають, що деякі жінки, які просто занадто приваблива для них навіть є шанс отримати побачення з нею.

Поки ви думаєте, таким чином, ви збираєтеся отримати цей результат. Бачте, якщо ви не вірите, що можна день і залучити красивих жінок, ви ніколи не буду йти до неї з відношенням, що ви можете зробити її відчувати потяг до вас.