як оцінити, чи дійсно ви любите його або її

Коли мова заходить про сердечних справах особливо там, де любов і прихильність, то, ви ніколи не зіштовхнетеся з дилемою. Ви можете обдурити себе, але ви ніколи не обдурить ваші серця. Почуття виходять з глибини серця, рефлекторних дій, які людина не може контролювати, щоб. Якщо ви закохані в людину, гормональні виділення з тіла збільшуються. Серце йде після того, що він бажаний, і ви не в потужності, щоб зупинити його. Але настає ситуація, коли ви залишитися з людиною протягом певного періоду часу, і ви дійсно відчуваєте себе поряд з ним або з нею. Але ви дійсно любите його або її? Якщо вона ставить вас перед дилемою, те, що ви відчуваєте близька до любові брат, сестра або Любов Агапе.

Ви дійсно любите його або її? Ви навряд чи зможете отримати людина в своєму розумі. Ви мріяти про неї або з ним всю ніч, і ви день мріяти про неї або з ним цілий день. Коли ви переслідували такі почуття, не ставити більше питань. Любов помилка вдарила по вас. Чи не починають цікавитися, що сталося з вашим жорстким особистості екстер’єру. Це не ваше просування у віці, що робить вас або м’які. Суть в тому, що ви любите цю людину. У такій ситуації у вас немає вибору. Ваше серце виніс рішення. Слідуйте за своїм серцем. Якщо ви не хочете, щоб почати страждають мовчки, не висловити те, що знаходиться у вашому серці. Ваша конюших і марною питання повинні відповісти собі на даному етапі.

У вас є сильне місце для нього, і ви опинитеся вмирають від нетерпіння, страху і тривоги. Ти така неспокійна хтось поруч з вами могли б думати, у вас є мурах в штани. Те, як ви заламувати пальці і руки не викликає сумнівів. Ви тепер глянувши на годинник в сотий раз. Ви навряд чи зможете перемістити ваші очі від входу. Ваша трудився дихання видає вас. По правді кажучи, ефект або вплив, який людина має над вами величезний. Ви дійсно любите його або її? Це було б нерозумно поставити запитання тому що лист вже на стіні. Ви знаходитесь в любові! Не живи в самозречення. Будьте реалістичні і перестати бути звалищем дупу. У вас є тільки дві альтернативи, ви або наближатися до точки вашої любові або бігти в найближчий пагорби.

Очевидно, що ця людина значить для вас. Ви бачите все через його або її. Ваш розум і душу турбує коли ця людина знаходиться далеко від вас. Ви доглядаєте себе стільки самовідданість, з єдиною метою створення враження на його або її. Дивлюся в твої очі, коли ця людина навколо залишає бажати кращого. Ви знаходитесь у вашій зони комфорту, коли в компанії цієї людини. Ви хочете завжди бути поряд з ним або з нею, ви навряд чи можете дозволити цій людині з виду. Вона або він став зіницю ока. Ви дійсно любите його або її? Якщо ви все ще совався про це питання, то я відповім від вашого імені. Ви шию глибоко в любові.