Speed ​​Dating Поради – Як пам’ятаю в 5 коротких хвилин

До недавнього часу, знайомство не було схоже на те, що ви тільки чули через виноградну лозу, або ви бачили в кіно чи по телевізору. Ну для тих, хто не може в це повірити, вона дійсно існує. Я не вірив сам, поки я не був примушений групою одного друзів, щоб відзначити разом з ними.

Основна суть, у разі, якщо ви ніколи не чули про нього, це спосіб познайомитися з іншими самотніх людей. Існує купа інших самотніх людей, в якому ви рухаєтеся від столика до столика і у вас є певна кількість часу, щоб “зустріти і вітати” цього абсолютно незнайомої людини. У цьому невелику кількість часу ви обидва намагаються створити враження про цю людину, а також намагалися познайомитися з ними, щоб визначити, чи дійсно ви вважаєте, може бути можливість.

Після мого першого досвіду з цим, я прийшов зі списком і що не можна робити, щоб прискорити знайомства і думав, я хотів би поділитися ним з усіма, хто, можливо, розглядає його.

По-перше, не пити занадто багато перед рухом. Я знаю, що багато людей хотіли б мати напій або два, щоб послабити і допомогти вам говорити більш вільно, однак ніхто не хоче зустріти п’яного вас. Вони там, щоб задовольнити реальні вас, і якщо ви п’яні, ваша особистість може бути зовсім інший свою справжню сутність. Пам’ятайте, що ви намагаєтеся справити враження в короткий проміжок часу, і ви хочете, щоб люди пам’ятали свою справжню сутність. Це також допоможе вам легше зосередитися і приймати правильні рішення.

Нє, бути фальшивкою. Це досить легко зрозуміти минуле, і що це простий спосіб для людей, щоб подряпати ви від їхнього списку. Не роби всю розмову. Якщо ви не дозволяєте іншій людині є слово, як ви очікуєте, щоб познайомитися з ними? Це може також прати на деяких людей, як марнославний і причини для них, щоб не бути зацікавленим. При тому, що говорилося, не дозволяйте їм робити все говорити. Ви хочете мати рівну кількість говоримо, так що ви обидва мають рівні можливості, щоб дізнатися один одного.

Чи піти з групою друзів. Це допомагає зняти гостроту, і якщо ви відчуваєте себе трохи збентеженим, його добре мати когось, щоб відбутися жартами с. А також, його добре мати їх там, щоб отримати там взяти на себе інші люди, яких ви, можливо, зустрів. Чи розслабитися і бути самим собою. Це стає дратівливим після третьої або четвертої за преувеличенному “привіт, як справи”, це звучить абсолютно не те. Легше говорити з кимось, коли ви розслаблені, і ви опинитеся більше орієнтовані на знайомство з ними, щоб зосередитися на тому, як нервова ви. У тримати відкритим серцем, і пам’ятайте, що всі інші в тому ж човні, як ви. Вони також є однією, намагаючись познайомитися з іншими самотніх людей. Ви можете зустріти якісь незрозумілі люди, але у вас також є можливість зустрітися з деякими справжніми реальних людей. Нарешті, весело провести час. Це може бути досвід, який Ви ніколи не забудете, і хто знає, може бути, ви зустрінете пан або пані правою.

Сподіваюся, що ці поради допоможуть вам, якщо ви розглядаєте Speed ​​Dating. Особисто я вважаю його прекрасним способом зустріти інших самотніх людей, тому що ви знаходитесь у великій групі інших самотніх людей, все, що з тієї ж причини.