Ідеалізація не бачу зла

витримка
Нижче наводиться витяг з книги Як уникнути Женя Jerk
Джон ван EPP, к.т.н.
опублікованих McGraw-Hill, у вересні 2006 року; 22.95us $ / $ 26.95can; 0-07-147265-7
Copyright 2006 Джон Ван EPP, к.т.н.

ідеалізації: не бачу зла

Нездоровий емоційні потреби привести людей до розвитку однієї з трьох моделей відносин, які намагаються міжособистісному рішення, що може тільки бути виправлено intrapersonally. Іншими словами, якщо ви не мати справу з Вашими питаннями, вони часто стають вбудовані у ваші стосунки. У цей момент ви, можливо, більше не вважають їх як свої власні питання, тому що вони стали затьмарені динаміку відносин. Ви зануритися вперед, щоб виправити відносини, все це час дійсно нужденних, щоб виправити себе. На жаль, вона не працює і ваші відносини як і раніше страждати. Це буде повторюватися, поки ви не визначите ваші власні проблеми і внести необхідні зміни всередині себе.

Перший шаблон, ідеалізації, відбувається, коли вам уникнути почуття розчарування і болю, завжди дивлячись через рожеві окуляри. Прекрасним прикладом цього була молода жінка, Еллі, що виріс в будинку, де її мати померла, а батько одружився згодом. Під час її юності, її батько трагічно загинув. Його друга дружина обдарував її власних дітей, залишаючи Еллі катастрофічно не вистачає любові та уваги. Це було не дивно, що незабаром зустрів Еллі і вийшла заміж за людину, яку знала лише на короткий час. Під час своєї короткої залицяння, він марнував їй хвали і поклоніння, який називає себе принцом.

Без сумніву, ви знаєте цю стару історію Еллі (її хороші друзі знали її як Попільний Еллі, хоча більшість ставляться до неї, як Попелюшка). Вона ідеалізував всі! Це був її спосіб виживання звірства її сімейного життя. Улюбленою диснеївській версії почалося з Попелюшкою прокидатися під спів синіх птахів і приєднання до них зі своїм пісню “Незалежно від того, як ваше серце сумує, якщо ви продовжуйте вірити, мрія, яку ви хочете збудеться.”

Я не хочу кинути тінь на фінал цієї казки, а якщо серйозно, чи не так засумніватися в тому, Еллі подивилася на свого принца через призму overidealism? Вона носила одяг з синіх птахів, врятовані пастці мишей і одягнув їх у мило одяг, і здавалося, ніколи не скаржитися, навіть тоді, коли вона повинна була працювати весь день і ніч! Може бути, вона була так рішучості жити своєю мрією, що вона не береться до уваги певні попереджувальні сигнали для того, щоб виконати її ідеалістичні побажання. Ідеалізм завжди стає небезпечною, коли вона засліпить вас до реальності.

Її принц був багатим, королівські єдиною дитиною, який шукав ідеальну жінку. Чоловіки з профілем князя зазвичай виявляються контрольний, самозакоханий, і емоційно образливого. Вони часто мають екстремальний коливаються від захоплення до загону, як тільки деякі недосконалості плями їх ідеальної любові. Ідеалізм Еллі в кінцевому рахунку вів її в точно такий же динамічний родині вона зазнала в батьківській родині.

Ваш нездоровий необхідність ідеалістичної любові може бути порушена тільки ваші індивідуальні зусилля до обличчя ваш біль і тих, хто страждає вас, і мати справу безпосередньо з втратою що вони ніколи не були показані любов вам потрібно, хотів, і заслужив. Багато разів такі зусилля вимагають мужності, щоб відчути втрату, а також зустрітися з тими, хто тобі боляче. Краще сполучення реальності з ідеалізмом і обережністю, щоб перевірити той, який ви довіряєте з плином часу допоможе відрізнити ілюзію від справжньої мрією.

підборів і аварії посадок

Ви занадто довірливі, завжди бачачи хороші і стрибки зроблені позитивні висновки занадто швидко? Ви отримуєте у відносини і відразу ж став зметені люті хвилі уваги і любові? Чи вважаєте ви себе зачарованим цим принцом або принцесою, проводити кожну вільну хвилину з цією людиною, постійно спілкуючись по телефону або комп’ютера, а просто говорити йому або їй в голову? Якщо це так, то вам потрібно зробити крок назад і поглянути на ваш послужний список. Якщо у вас є історія цих нападів мрійлива любов, яка в кінцевому підсумку перерости в кошмар, то ви можете бути уникнути деяких з ваших минулих болю, проектуючи на ваші ідеали принц чи принцеса, яка є не більше, ніж звичайні жаби.

Тоня щойно закінчився п’ятирічний відносини, коли у неї була своя Попелюшка кошмар. Це почалося, коли до неї підійшов Воля в місцевому клубі, що вона часто. Буде працював там, і говорив коротко з Тонею в минулому, але він ніколи не займався в будь-якому поглибленого розмови з нею. У ту ніч, проте, Тоня почала розповідати Уїлла, який уважно слухав, розповідь про її довгі і нелегкі відносини. Через годину або близько того, Тоня помітила, як розуміння та уважне воля була і який контраст це враження було від того, що вона звикла. Вони вийшли тієї ночі і продовжував говорити до сходу сонця.

Це почалося романтичний вихор, що після всього тридцять днів, світлодіод буде просити Тоне вийти за нього заміж. Вона відповіла з ентузіазмом так, прийшовши з відносин із зобов’язанням-фоб, і вони планували жити разом і заощадити гроші на весілля. Тоня довірилася мені, що буде хоча була довга історія невдалих відносин, він ніколи не був по-справжньому закоханий і жодна жінка ніколи не змушувало його відчувати себе так добре. Коли я запитав, скільки насправді були скелети в шафі, вона почервоніла і показав, що він був з більш ста жінок. Я попередив її про те, яким історія повторюється, але вона діяла прикро, що я не був щасливим для неї.

День, коли він переїхав до неї був і його першим і останнім. Він приніс стілець, що Тоня не думаю, що підходить декор свого будинку. Коли вона спробувала поговорити з ним про це, Уілл відрізав, що це його крісло. Тоні відповів, що це був її будинок. На даний момент, буде зрозуміли, що вона думала про будинок, як у неї, а не у них.

Нічого не було незвично про це вигляді аргументу. Насправді, ви повинні очікувати, що вона відбувається в обставинах, що склалися. Але в результаті, буде втрачено всі почуття до Тоні і вирішив переїхати в той же день він переїхав туди Тоня була розгромлена (хоча я думав, що вона дійсно позбавлені). Вона не могла зрозуміти, як хтось може відчувати себе так сильно закоханий один момент, а потім таким крижаним наступного.

Тоня зіткнулася з наслідками нездорового ідеалізації. Як це сталося? Це почалося, коли вона оговталася від зворотний ефект її попередні стосунки, і в її болю дійшла висновку, що нічого доброго чоловіка не було там, принаймні, жоден не був доступний. Можна подумати, що цей менталітет зробив би Тоня побоювання з приводу щирості людини підходячи до неї, але замість цього, він тільки підсилив її надії на досконалої любові. Коли Буде ставився до неї в ідеальних стосунках вона проектується на нього всі її мрії про справжнє кохання, і, як туго закручена пружина, увірвалися вперед у своїй залежності і прихильність людини, якого вона дійсно не знала.

Буде також постраждав від ідеалізації. У нього була хронічна і давні нарциссические стану, так само, як його батько. Як наймолодший, проте, він не відкрито відображати вдачу батька. Замість цього він був заклинатель. Нарциси чи не з’являються егоцентричні на початку відносин. Буде, наприклад, жадав ідеального кохання, і його его був роздутий, коли Тоня подивилася на нього як «ідеальний коханець, який може задовольнити її потреби краще, ніж будь-який інший.” Це зробило будете почувати себе як Бог у житті Тоні на перших етапах їх відносин.

Тільки через деякий час зробити нарциси розкрити свої крайні вимоги, свого роду “купити зараз, плати потім” домовленість. Після однієї плями розчарування відносин, самозакоханий ніколи не можете отримати, що фантазія почуття щирої любові. Благого Бога стає розпусну і злий, вимогливий слухняним любов в той час як ніколи не відчуваючи задоволені або виконані. Ось чому Уілл був так дивно на початку відносин, але так швидко, щоб вийти, коли щось пішло не так. Нарцисизм не вистачає стійкості, тому, коли з’являється перший пробіл, любов починає вмирати.

Copyright 2006 Джон Ван EPP, к.т.н.

автор
Джон Ван Еп, к.т.н., проводить семінари і семінари по всьому світу з питань шлюбу і відносин. Його популярні програми відео, як уникнути Женя Jerk, в даний час у сертифікованих викладачів на міжнародному рівні в тисячі церков, сингли організації, освітні агентства і настройки, і протягом усього військового. Він був щасливий у шлюбі більше двадцяти п’яти років. Відвідайте його сайт http://www.johnvanepp.com