взяти на себе ініціативу знайомства, ви будете мати більше успіху з датами.

Якщо ви жінка, ваші знайомства життя може розгорнутися, якщо тільки ви можете змінити вашу точку зору про прийняття на себе ініціативу за датою чоловіків. Люди, які сидять без діла і чекати чудес відбудеться в їх житті нічого не роблячи зазвичай засмучуються. А як щодо «гоу-здобувачами», які отримають те, що вони хочуть будь-якою ціною? Вони щасливі і цінувати дар життя більше. Чоловіки сьогоднішній день, ким би вони хочуть, і тому жінки повинні послідувати цьому прикладу. Коли ви наближаєтеся 30 років, Ви можете виявити, що у вас менше, порівняно з перспективами, коли ви були молодше. Чоловіки, як правило, спрямовують свої зусилля на те, двадцять красунь. Яке це, щоб сидіти поруч з красивим чоловіком в клубі, коли ви обидва в спокої? Це добре, щоб взяти ініціативу знайомства і забезпечення собі дату на вечір.

Ви можете отримати більше задоволення дати як жінка, якщо ви упустите стереотипів, пов’язаних з жінками наближаються чоловіків. Я б не говорив це, якщо я не пробував сам. Деякий час тому я пішов в кафе з групою моїх хороших подруг. Коли мої очі були бродячі вони висадилися на гарний хлопець, який був дуже зайнятий в розмові зі своїм другом. Як він пояснював точку очі відхилилися, і він зловив мене на гарячому дивилася на нього. Я повинен був відчувати збентеження і перестати дивитися на нього, але це було як мої очі були зациклені на нього. Він приєднався до мене в грі флірт для наступного півгодини. Мої друзі не могли не почати обговорення тисне і флірту.

Коли час, щоб вийти прийшов, я кинув погляд-посмішка-флірт ще раз, перш ніж я стояв на ногах. Було взаємністю, красивий флірт усмішкою я мало відкинулася негайно. Я був впевнений, що мій об’єкт бажання знайшов мене привабливою. Будучи сильною дівчині, що я є я йшов прямо до дверей, але я мовчки бажаючи, щоб він міг слідувати за мною. Тоді я подумав про себе, ви отримаєте те, що вам подобається або ви будете змушені любити те, що ви отримуєте. Я хотів побачення з ним. Моя група друзів запитав мене, щоб іти назад і запросити його на побачення. Я не звик до взяття знайомства ініціативу, і тому ви можете тримати парі, я не був упевнений, як він відреагує. Мої друзі наполягли, щоб він подумає, що це чертовски жарко!

Як я представився і попросив його за кавою, вони були схожі на найдовший 15 секунд у моєму житті. Багато жінок бояться взяти на себе ініціативу знайомства в страху, що люди будуть інтерпретувати це як відчай. Солодкі серця ви не виглядати дурнем, ти виглядаєш зосередилася. Мій був щасливий зі мною, і я насолоджувався блаженством управління своєю долею. Це була відмінна реалізація мені, що навіть у сцені знайомства я можу контролювати те, що відбувається зі мною і для мене. Я зрозумів, чоловічий досвід пройти. У них є страх бути відкинутим, але вони користуються екстаз перемоги. Я хочу оновити вам мої сестри. Насолоджуйтесь нової парадигми знайомства і не сидіти і чекати, щоб бути просилися вийти. Візьміть під свій контроль, хто ви досі і як ви це робите.