вона цікавиться мною, як декодувати її мова тіла

Жінки, як правило, як відомо, дуже балакучий. Дайте їм шанс, щоб почати говорити, і вони, безумовно, тріпатися, розвантаження коштує кілька місяців гормональні проблеми до ваших простим так чи ні питань.

Таким чином, ви, як правило, думають, що з їх умінням в губи майорять, вони знайдуть інших засобів комунікації абсолютно марно.

Тим не менш, людина тонкої жіночої друзі “двомовний” певною мірою, і вона, як сформулювати мовою тіла, коли вона знаходиться в слова на папері.

Тому, коли мова йде про почуття і відносини, жінки будуть використовувати інші форми, щоб передати своє послання. Вони будуть використовувати такі засоби, щоб передати своє послання, не вдаючись у біді. Вони в буквальному сенсі намагаються зробити це на своєму маленькому шляху.

На думку деяких експертів, проблема тільки в тому, що навіть якщо у жінок є свій власний набір мов, все ще важко для любителів, щоб розшифрувати мову тіла. Справді, тіла, мови тільки ясно бачити на приблизно 1 з 1000 контактів з чоловіками.

Отже, єдиний спосіб досягти успіху в аналізі, якщо жінка дійсно любить вас, щоб розшифрувати мову тіла, який вони, можливо, були виступаючі, але були само собою зрозумілим, тому що ви не розумієте його зміст.

Таким чином, щоб переконатися, що ви не робите хеш перекладу, ось список визначень, які будуть виявлені найбільш поширені кроки, які в буквальному сенсі сказати вам, що вона зацікавлена ​​в вас доу реагувати на дії.

самостійно гладити

Ви говорите курча в барі, і ви помітите її повільно провівши рукою вгору і вниз її передпліччі. Це авантюра! Це сіпатися!

Ні! Це тактильні жінкою!

Вона любить відчуття речі на її руки, і, швидше за все, решту її тіла. Просте рух, який говорить, як сторінки. Це все одно, кажу вам: “Подивіться на мою руку, вдаючи, що це твоє.”

Що робити: “Дивися, але не чіпай» тут не діє. Дайте їй кілька ударів, але тримати руки на нейтральній території.

Дотик плеча, натисніть на верхню її руки буде достатньо. Якщо вона говорить вам, що ви сподіваюся, що вона говорить вам, вона буде легко зосередитися її тактильної фіксацією на вас.

волосся за вухо Tuck

Більшість жінок мають цю техніку вниз пестять. Це може бути ураження типових і бажаним леді скромний.

Здебільшого, це показує, що ваша дівчина preneer. Вона любить, щоб кожна пасмо волосся, щоб бути на місці, і жодне з них не буде в лінії. Тобто влада вуха Tuck.

Що робити: платити їй комплімент. Будь комплімент буде робити, але “Мені подобаються волосся, як, що” може бути просто квиток, який вона чекала від вас.

Звичайно, ви чули, що лестощі не виїдеш, але це буде хорошим початком. Не почати з ним, хоча, тому що це просто страшенно кульгавою лінії. Але кинути його у вирішальну частину розмови, і, сподіваюся, вона скоро робити її чистили для вас.

Очі цуценя

Awww! Вона так мило. Ті великі очі лані практично просити допомоги. Вона потребує вашої допомоги, і ви повинні дати йому охоче.

Попався!

Хоча ця тактика використовується в основному для плоских шин та автобусних сидінь, вона працює досить добре в флірту і пікап сцені.

Що робити: Коли очі собаки цуценя давай, перейти до дій. Клацнути пальцями і замовити напій для неї. Запропонувати їй стілець. Не перестарайтеся, хоча, тому що жінки цілком здатні самі по собі, і єдина причина, чому вона виглядає як дівиця в біді є той факт, що ти їй подобаєшся, і вона зацікавлена ​​дізнатися тебе трохи краще.

сміх і сенсорним комбо

У відповідний час у розмові, ви вискочити ваш улюблений гей жарт бар, щоб запечатати угоду з вашою датою. Вона сміється безсоромно, нахиляється до вас, і рослини скромна рука на стегні, руці або плечі.

Таким чином, вона думає, що ти смішний, чи не так? Неправильно. З ніг на голову, однак, є те, що вона в вас, прямо зацікавлені в вас, незважаючи на кульгавою дупи жарт. Це її спосіб показати вам, що вона легко ладити з і відкрити для можливостей, які пов’язані з вами.

Що робити: говорити про речі, які межують з інтимною, але з кінця самоуничижительно жарт. Це буде тримати вас зайти надто важкий, але в той же час, він посилає сигнал, який вам подобається, і її теж, що ви знайомі з нею.

Суть в тому, що чоловіки не повинні бути більше зосереджена на декодуванні мови тіла у спокої. Trigger квест, надаючи відповідні відповідні заходи у відповідь. Це було б, безумовно, кінець ви обидва в такому захоплюючому світі “отримувати до ноу-ви-краще” стадії.