знайомства рішення для зайнятих людей, щоб знайти дату

Не може знайти свою половинку? Спробуйте Speed ​​Dating.
Це не просто, щоб знайти дату, якщо ви трудоголік крайніх професіонал, який витрачає більше годин в офісі частіше, ніж провести кілька годин, які будуть соціалізовані. Ви не невдаха, який не може знайти собі дату. Ви, звичайно, не жалюгідний або самотньому чоловікові.

Ви просто якось, здається, не може знайти додатковий час, щоб вичавити до вже щільному розкладі. Якщо це трапиться з вами. Спробуйте Speed ​​Dating. Кілька онлайн знайомств тепер пропонують швидкість знайомства, як Match.com або Udate.com, і ви можете дати їм спробувати.

Якщо ви не знайомі з знайомство, ось те, що знайомство о.

Швидкість знайомств знайомства система, яка є більш формальним, ніж побачення наосліп, метою якого є спонукати людей, щоб зустріти велику кількість нових людей. Захід пройшов комерційною організацією або онлайн-служби знайомств, щоб їх члени Картер потрібно.

Даний вид послуги завоювали свою популярність серед синглів у Великобританії і США в 2000-х. Деякі події уточнити і запропонувати більш конкретні потреби своїх членів так, щоб гей-спільноти, до великого шанувальників жінок, любителів книги, або міжрасових пар.

Що зробити організація?
Організацій, які мають швидкість обслуговування знайомства зазвичай організувати розташування, і діяльність, щоб чоловіки і жінки зустрічаються один з одним в дуже короткий час тривалості. Зазвичай це займає близько 3 – 5 хвилин для кожного особистого зустрітися один з одним і, ніж вирішити, якщо у них є взаємний інтерес.

Ви будете сидіти на дуже великий стіл лицем до лиця і почати вводити себе або говорити, що вам подобається жінка, яка місць перед вами. Наприкінці короткого інтервалу, організатор буде дзвонити у дзвін або дзвін скла, щоб сигналізувати Вам рухатися на наступному жінці. Ви повторите цю ж процедуру і поговорити з усіма учасниками жінок в умовах обмеженого часу.

Наприкінці заходу всі його необхідно представити організатору список того, хто ви хотіли б надати Вашу особисту інформацію, таку як номер телефону. Якщо організатор знаходить, що матч між вами і нею, ваші контактні дані будуть передані для вас обох.

Ви не дозволено торгувати вашу контактну інформацію або запитати його під час першої початкової щоб уникнути зустрічі обличчям до обличчя відмови.

Ці події зазвичай потрібна попередня реєстрація, часто онлайн передоплату за допомогою кредитної карти. Однак, вони можуть приймати кілька ходити модулі, коли необхідно збалансувати співвідношення статей. Деякі служби використовують waitlists при реєстрації прагнути до точно такою ж кількістю чоловіків і жінок, у той час як інші мають більш «партія» атмосферу і тільки прагнути до приблизно відповідний номер.

Плюси:
1. економічно ефективним.
Знайомства багато жінок просто за одну ціну. У вас є широка можливість задовольнити ваші дати.

2. Запобігання обличчям до обличчя відмови.
Ви знаєте, це боляче, і це, звичайно, не весело, щоб отримати особистий відхилив кожен раз, коли ви наближаєтеся до жінки.

3. Дуже ефективні для зайнятих професійною і тих, чиї мають обмежене коло спілкування.

4. Структуровані спілкування допомагає сором’язливим людям подолати їх інертність

5. ніколи не застряють з кимось довше, ніж ви хочете. Така тимчасова затримка гарантує вам швидко переміщатися з однієї дати на іншу дату.

Мінуси:
1. Просто база на перше враження. У вас є тільки 5 хвилин або менше, щоб справити враження чи утиск її.

2. Сором’язливий або боязка людина завжди отримаєте недоліком над їх більш активного їх шанувальників швидкої і обмеженого інтервалу часу.

3. Не в змозі забезпечити більш надійні довгострокові сумісності або не в змозі відповідати учасників з більш значущими способами.

4. Не завжди дешево.

Поради для кращої швидкості знайомства:
-Деякі дослідники показали, що тема подорожей дає більше результат, ніж тема кіно.
-Носіть феромонів, щоб залучити більше дат.
-У вас є тільки дуже короткий час, протягом знайомство, тому одягайтеся справити на неї враження.