лом золота і де його продати

Кращі ювелірні вироби для торгівлі таким чином, є ті, які не мають вартості при перепродажі, як ювелірні вироби, як і стара кільця класу (вийняти камінь), небажані різноманітності саду обручки від екс-чоловіка, або одноразові стоматологічні золота.

Там може бути будь-яку кількість цінної ювелірних виробів на низову області вашого скриньці і ящики. Можливо, Ви забули вас є їх! Самотній сережки, ланцюжки пошкоджені або навіть втомився прилади срібло.

Чи буде ваша торгова золотого брухту робота коштує вашого часу? Щоб з’ясувати, які ваші ювелірні вироби оцінюються за, не даючи оцінювача $ 50 до $ 200 на годину, використовувати ці емпіричні правила про золото: ціни

По-перше, пошук карата враження від вашого золота. Потім перевірте goldprice.org визначити грошову вартість сьогоднішніх за тройську унцію (31,1 грама) чистого 24-каратного золота. Якщо ваші ювелірні менше 24 карати, Знижка його відповідним чином. 18 карат оцінюється в 75%, 14 карат за ціною 58,3%, 10 карат 41,7%.

Тепер віднімаємо 10-20% за витрати на переробку, а також додати будь-які доходи посередника покупцеві потрібно від перепродажу.

Уявити вам приблизне уявлення: коли золото значення були пізно їх усі часи історичного високого рівня $ 1160 за унцію, ви, можливо, взяли приблизно 85 $ за 14K обручку.

Як ви можете знайти покупця брухту золота, який не тільки чесним, але подарує Вам оптимальну ціну для вашого золота або інших дорогоцінних металів?

Багато людей не будуть думати над тим, де торгувати ювелірних виробів дуже багато, і просто буде їхати в найближчий ломбард, щоб дізнатися, скільки грошей вони можуть отримати, коли вони пов’язані з торговим золотого брухту.

Або ж вони можуть відповісти на телебаченні чи газетний папір оголошення від місцевого виробника ювелірних виробів або національної компанії купівля золота.

Так як золото витрати знаходяться на рекордно високому рівні, а кількість людей, які хочуть принести в готівку гроші швидко зростає з кожним днем, різні компанії з’явилися, щоб спробувати заробити на цій тенденції. Численні цих компаній полюють на відсутність регулярного людини знань про реальну вартість їх золотого.

Незалежно від того, хто ви продаєте свій лом золота, вона повинна йти до дорогоцінних переплавляти метал. У них є обладнання та дозволів, щоб очистити золото і переробляти його в золоті злитки придатний для промислового використання.

Тому, щоб принести в найбільш касовою, краще вирізати ломбард або іншого брокера, і продають прямо на перевірені часом завод. Вони не в ювелірній лінії роботи або сват.

Ви можете вимагати, щоб вони посилають вам поштової оплати, застрахованих конверт, який ви можете відстежувати онлайн, коли ви посилаєте його. Зробіть пункт, щоб заповнити вашу ретельний опис того, що ви посилаєте. Фотокопія вашому опису, і прив’язати фотографії з частин ви відправкою. Не забудьте зняти коштовності і будь-який не-золотих частин, які представляють цінність для вас.

Компанія використовує нешкідливі іспити вказати поточну ринкову вартість ваших товарів.

Найбільш надійними компаніями телефонної вас своїм першим пропозицію, і, якщо ви згодні з їх умовами відправимо вам чек або прямий депозит свої гроші негайно. Якщо ви не в захваті від номера, вони повернуться поштою (застрахованих) свій шматок за їх рахунок.