якщо ви коли-небудь купити дівчині випити

Приваблива молода жінка підійде до вас у барі. Перш ніж ви зможете з’ясувати, як вона стала твоєю щаслива ніч, ви чуєте це: “Чи будете ви купити мені випити?”

Або, може бути ви говорите дійсно приголомшливе видовище, або танці, і ви отримаєте аналогічної лінії, з проханням, якщо ви купите їй одній.

Що ви робите? Що ви скажете? Чи купуєте ви її випити?

Якщо Ви були навколо блоку трохи, ви, напевно, зрозуміли, що це звичайно не дуже гарна ідея, щоб відповісти на ці запити напою в позитивному ключі. З багатьох причин …

1.) Клуб напоїв, як правило, дуже дорогі і стікатиме ваш гаманець швидко.

2.) Вона може бути не привертає до вас на всіх, і просто використовує тебе, щоб фінансувати її вночі.

3.) Вона, можливо, вже з хлопцем, і як тільки вона отримує свій напій, вона повертається до нього і повністю ігнорує вас (таке буває).

4.) Найголовніше, купити їй напій ризикує обрамлення взаємодії, як той, де ви шукаєте її схвалення! Ви переслідувача і вона приз, який потрібно виграти.

Ей, може бути, що вона дійсно любить вас. Це може бути просто спосіб, яким вона намагається зустрітися з вами, і вона могла піклуватися менше про напій. Або ви могли б відчувати деяку хімію тут деякий час після розмови. Майте на увазі, що це можливо, але не цілком ймовірно.

Це “краще бути в безпеці, ніж потім шкодувати» або «кинути застереження у вітер” і купив їй напій у будь-якому випадку?

То виникає питання: як же захистити себе в цьому разі, не дивлячись скупий, грубий, або просто дивним? І як же можна відмовити в проханні, не запускаючи її?

Хитрість тут в тому, щоб помінятися ролями, а не зробити його про купівлю напою, щоб забрати її, але про неї просять напій, тому що вона хоче, щоб забрати вас!

Це тонка різниця. В одному зі сценаріїв, ви піддаєте себе в невигідне становище. В інших, ви робите це так, у неї є, щоб довести вам, що вона стоїть вашого часу і грошей.

Так скажімо, жінка просить вас “Ти купиш мені випити?” Спробуйте посміхатися, нахиляти голову і каже: “Я не знаю. Останній раз я зробив, що жінка намагалася обдурити мене пізніше”.

Це важливо, тому що ви не говорили “Так” або “Ні” Ви рульового взаємодія в іншому напрямку, той, де ви знаходитесь у контролі.

Дівчина буде або сміятися, дивитися на вас смішно, або просити вас, щоб розповісти історію. Якщо вона просить історію, дати їй хороше. Якщо ні, то сказати. “Думаю, що буду працювати на цей раз?”

Ви будете здивовані, як часто жінки, як це і сказати, так, напевно, або підтягти стілець і давайте поговоримо про це. Якщо вона говорить, ні, не кажіть їй, що це добре, щоб зустріти когось, хто чесний, потиснути їй руку і піти. Ті жінки, є дивна тенденція шукати вас пізніше ввечері.

Він розробляє велике в будь-якому випадку. Ви керуєте взаємодії і перетворили його на щось, що є вашою вигоді, а не її!