Ви повинні відпочити від веб-сайту служби знайомств

Ви зустрічалися багато людей з однієї або двох веб-сайтів знайомств в останній час? Чи відчуваєте ви себе трохи не в своїй тарілці, згорів або просто взагалі незадоволені результатами?

Якщо це так, це може бути час для відпочинку або перерви, з будь-якого веб-сайту знайомств. У цій статті ми обговоримо, як ви знаєте, це час, щоб зосередитися на інших речах, на деякий час, коли піти на цей крок і що робити в цей час.

розірвати ці шкідливі звички
NowTake подивимося на те, що ви робите прямо зараз по відношенню до будь-якої веб-сайт знайомств. Ви битися головою до стіни, тому що ви просто не можу здатися, щоб знайти людину, яку ви шукаєте? Ваше негативне ставлення до знайомства впливаючи на інші частини вашого життя, або ви зустрічаєтеся з великою кількістю людей, але нічого ніколи, здається, нікуди йти?

Коли те, що ви робите, не працює, це має сенс тільки, що зміни неминучі. СТОП знайомств. Розірвати порочне коло, що ви знаходитеся в даний момент, і не відвідуйте веб-сайт знайомств на деякий час. Спробуйте для початку тижня, але розуміємо, що цей процес може зайняти набагато більше часу, ніж це.

Подумайте, що ви робите, пов’язані з знайомства і зустрічі з людьми через веб-сайти. Тепер візьміть ці моделі, і робити прямо протилежне. Перестаньте намагатися з ким-небудь познайомитися, і зосередитися на вас якийсь час.

роблячи перерви
Після того як ви прийняли рішення, щоб зупинити знайомства на деякий час, піти на різних веб-сайтах ви підписалися на, і поклав свій обліковий запис на утримання. Саме це має діяти поодинці взяти величезний вагу з ваших плечей.

Потім складіть список речей, які ви хотіли зробити на деякий час, але просто не було часу, щоб через вашу веб знайомства звички. Зосередьтеся на ваших потреб, ваших інтересів, бажань на деякий час. Дізнайтеся, як зробити себе щасливим, не потребуючи підтримки з боку інших ви зустрічаєтеся через веб-сайт, щоб зробити це. Візьміть курс, потрапив до бібліотеки, пошуку старих друзів. Це не має значення, що саме ви робите, поки ви зробити щось важливе для себе.

вносити зміни
Через тиждень або близько цього процесу, потрібно якийсь час, щоб думати про свої минулі відносини, і як вони вплинули на вас емоційно, розумово і духовно. Ви все ще тримаючи гіркоти і гніву по відношенню до кого-небудь? Можливо, зосередивши увагу на ці почуття можуть випустити частину стримувані емоції, які вас стримує раніше від успіху в світі веб-сайт знайомств. Чи є робота, необхідна для вивільнення цих негативних почуттів, і ви будете готові, щоб почати знайомство за допомогою служби веб-сайт знову в одну мить.

Після того як ви прийняли необхідні заходи, щоб вилікуватися, провести інвентаризацію знову. Чи задоволені ви своїм життям? Ви переслідують речі, які Вам подобаються? Як ви ставитеся до себе? Чи готові ви принести когось нового у ваше життя через веб-сайт знайомств, в даний час?

терміни?
Для деяких людей, цей процес може зайняти від шести місяців або навіть кількох років. Інші можуть працювати через їхні проблеми всього за три місяці, але це, ймовірно, натиснувши на неї небагато.

Це може звучати як довгий час когось, не на сьогоднішній день, і це. Але пам’ятайте, як нещасний знайомства зробив вас? Воно не може бути проста ситуація до обличчя, але не витрачаючи час, щоб мати справу з ваших питань, ви будете просто спінінг ваші колеса назавжди.