Знайомства – стратегія успіху

Поява Інтернету і експоненціальне зростання в секторі онлайн знайомств за останні п’ять років призвела до того, що знайомства і звички спарювання мільйони людей у ​​всьому світі була повністю революцію. Але от перевірка в реальних умовах – тільки невеликий відсоток людей, які населяють сайти знайомств дійсно отримаєте, щоб мати ще одну дату, а тим більше виконувати свої ідеальним партнером через середовище. З мого досвіду, менше 10% користувачів сайту добитися того, що вони мають намір робити, коли вони вперше об’єднали свої обраної послуги. Чи означає це, що онлайн-знайомства просто “не працює” або що деякі сайти просто “не дуже добре”? Звичайно, це не так: той сумний факт, що більшість людей просто не знають, як отримати максимальну віддачу від знайомства враження і якби вони слідували кілька простих кроків, вони могли б легко приєднатися до невеликий відсоток людей, які насправді знайти любов і романтику на сайті знайомств. Я зараз опишу в декількох маленькі шматочки, як саме грати в онлайн-ігри знайомства …

1. Виберіть правильний сайт. У вас є безліч на вибір, перше сайтів компанії, який вийшов на ринок в цілому покриті конкретні країни, тоді як зараз ви можете вибрати для багатьох популярних тематичних сайтах, які, виявляється, дуже популярні. Ви можете спробувати місті конкретні сайти або сайти пов’язані зі способом життя, якщо ви шукаєте дуже певний тип партнера, наприклад, батьків-одинаків, байкери і т.д. велика, сайти не обов’язково є кращими так що варто робити трохи досліджень в пошукових системах, щоб знайти той, який якраз для вас.

2. Не дивіться, що ви не можете бути стурбовані. Коли ви приєднуєтеся сайті знайомств, перше, що ви повинні будете зробити, це створити інтернет-профіль, деякі з яких, як правило, всього кілька прапорців з вибором правило, один або два розділи, де ви повинні сказати щось про себе і типу людини, яку ви шукаєте, щоб зустрітися. Якщо залишити порожнім або розділів сказати дуже мало про себе, ви будете тільки сприяти вкрай негативне враження про себе. Пам’ятайте, якщо ваш профіль виглядає, як ви не можете бути стурбовані, то ви можете поставити свій останній долар, що ніхто не буде турбувати, щоб відповісти вам.

3. Звук оптимістичною і щасливою. Багато людей вирішили приєднатися сайт знайомств після розпаду відносин. Ви не можете відчувати себе краще і ваша впевненість може бути нижче, ніж це повинно бути. Але якщо ви передати, що у вашому профілі, це буде гарантоване вимкнення будь-якого читаючому його. Звук щасливими, впевненими, балакучий і так само, як в автономному світі, якщо ви зробити когось посмішку, коли вони чують, що ви повинні сказати, вони з більшою ймовірністю нагрітися до вас і хочуть знати більше про вас. Гумор є реальною криголам ви в барі або на Інтернет, тому якщо у вас звук звук пучок задоволення, ви відразу ж сприйматися як має привабливий образ.

4. Завантажити фото. Інтернет знайомства це дуже візуальний досвід, а не тільки з точки зору приєднання до великим нетерпінням сайт. Чесно кажучи, перше, що вам потрібно зробити на сайті, це перевірити фотографії членів, які входять в обраний вами критеріїв щодо віку, статі та місця проживання. Користувачі, які розміщують фотографії супроводжувати своїх профілів отримують у вісім разів більше відповідей, ніж ті, хто не турбуються. Зрештою, якщо ви хочете подивитися, що інші люди схожі, перш ніж вирішити їх до повідомлення, ви можете бути впевнені, що інші відчувають те ж саме про вас. Якщо у вас є тільки рис, який не дуже добре подобою, ви завжди можете сказати про це в своєму профілі – це все-таки набагато краще, ніж не виставляти фото взагалі. Це дійсно не повинно бути варіант, якщо ви серйозно ставитеся до онлайн-знайомств.

5. Подумайте, перш ніж писати нікому. Добре, ви приєдналися до великої сайт, створений приголомшливий, підведений профіль і ви помітили кілька людей, з яким ти думаєш, що ти дуже сумісні. Не просто написати їм і сказати: “Я люблю тебе, будь ласка, напишіть до мене” – розповісти їм, чому ви думаєте, ви могли б отримати на добре, чому ви привернули до них, і у що ви вірите у вас є спільне. Вам не потрібно писати довге есе (це так само погано, як кажуть, дуже мало), в декількох хвилинах два абзаци шляхом первісного введення. І перевірити орфографію, перш ніж натиснути на “відправити”, якщо ви зіткнетеся як неписьменні, ви не будете дуже серйозно одержувачу повідомлення.

6. Не використовуйте сексуальний підтекст чи поганим мовою. Це відноситься і до вашого профілю, ім’я користувача, яке ви вибрали в якості вашого на місці особистості і повідомлень, які ви посилаєте іншим членам. Багато хлопців думають, що це або розумним чи кумедні, трохи брудний і наводить на сайт знайомств – це не так і якщо ви йдете цим шляхом, ви побачите, що кожен дасть вам дуже широке місце дійсно.

7. Вхід у систему на регулярній основі. Є дві причини, чому ви повинні перевірити назад з обраним вами Сайти знайомств як мінімум раз на день. Це дає вам можливість переглядати останні профілі і фотографії і багато сайтів поставить вас на вершині списках пошуку при кожному вході в це означає, що Ваші дані будуть більш помітними для інших членів, які шукають в базі даних для відповідного партнера. Там немає сенсу в приєднанні сайті знайомств, особливо якщо ви платите, щоб зробити це, якщо ви не збираєтеся використовувати його на дуже регулярній основі.

Так що у вас є, якщо ви використовуєте свій здоровий глузд, коли ви граєте в онлайн-ігри знайомства, ви будете мати позитивний досвід, який цілком може привести до Вас відповідає вашим ідеальним партнером. Що ж ви чекаєте? приєднатися до революції онлайн знайомства сьогодні!