кращий забрати ліній-вони дійсно існують

Ми всі тут дорослі люди. Ми не віримо в Діда Мороза чи Бугимен. Ми занадто зрілим для казки, і ми навіть починають визнавати, що ми навряд чи стали вищій лізі спортивних героїв.

Але тим не менш, ми віримо в забрати ліній.

Доказів проти нас. Казки успіх дуже мало, і далеко один від одного, і ми всі чули жіночих колег, кричали зі сміхом в той час як вони обговорюють безнадійної лінії, з якою люди не змогли забити з ними.

Але без забрати ліній, багато чоловіків не знають з чого почати.

Як ще ви повинні отримати в чаті, щоб чудові дівчата, ніж з добре репетирували побита жарт? Наші улюблені рядки те, що дає нам мужність підійти до гарячої курчат в першу чергу.

Стільки, скільки дівчаток висміюють їх, забрати ліній це те, що змушують нас закладені.

Але це не означає, що кожен рядок дорівнює.

Швидке сканування інтернету знайдуть вас буквально сотні жахливих чат лініях, і ви можете гарантувати, що це пташеня Ви уявляєте собі як почув все це раніше. Вона поінформувала, що вона Da Bomb, вона була запропонована зміни називати її матір’ю, вона знає, що її спідниця буде виглядати краще на підлозі в спальні. Витягніть те, що неоригінальні і ви будете виглядати, як ви отримуєте ваші знайомства поради від статевої зрілості брата.

Ви обоє знаєте, що ви граєте старі знайомі фліртом ігри, тому дайте йому оригінальне, самосправочние твіст. “У нас є спільний друг, який міг представити нас?”, Безсумнівно, отримаєте сміхом. Або скажіть їй: «Мій друг хоче знати, якщо ви думаєте, що я милий.”

Гарне почуття гумору завжди очолює списки того, що дівчата йдуть у хлопцеві, але перетворюється на одну звичайну комедію людини слід підходити з обережністю. Брудні жарти цілком міг би вас в стібки, коли ви діліться ними з друзями, але сказати їм, щоб не ту жінку і єдиний стібками ви будете отримувати буде Сортувати лікар дає вам.

На щастя, це легко бути смішним, не будучи образливим, і меткі лайнерів однієї мають значний вплив. Отримати зауважив, сказавши: “Я, здається, втратив мій номер телефону;? Ви не заперечуєте, якщо я візьму твій” “? Могли б ви приділити хвилинку для мене, щоб вдарити на вас”, або працювати трохи магії Mojo с,

Запитайте будь-яку дівчину, однак, і вона скаже вам, що це не ваше дотепність забрати лінія, яка отримує вас пощастило – це посмішка, з якою ви доставити його. Старий добрий “Привіт, я _______. Як тебе звуть? “Творить чудеса, якщо ви говорите, що з усмішкою.

Або, якщо наближається дівчина взагалі залишає вас тремтіння, забувають банально ліній і чарівною введень, і просто сліпий клянусь, що ви знаєте її звідкись. Зрештою, це не має значення, наскільки помітним вашого відкриття лінії – це розмова з яким ви будете слідувати, що отримує Вас пощастило, кажучи: “Я впевнений, що ми зустрічалися раніше …?” Не тільки позбавить вас від розробки забрати лінія, це призводить, природно, в балаканину про місця, які ви кожен бовтатися.

Правила забрати ліній прості: тримати їх короткою, утримувати їх в чистоті, і тримати їх доброзичливо. Витрачати всю ніч репетиції в барі залишать вас звучання неприродно, так що ж ви чекаєте? Якщо ви помітили гаряча дівчина, шльопають по усмішці, по ходу там і просто привітатися.