Романтика 101 Ваш провідник у прекрасну ніч в

Шукаєте відмінний спосіб, щоб оживити їх у романі відділу? Чому б не розглянути сексуальний, романтичний ніч у для різноманітності?

Багато пар любимо виходити (ви знаєте, “традиційні” вечерю і кіно) за шанс возз’єднатися, але в ніч може бути набагато більш сприятливою для інтимного зв’язку-на обідньому столі, на дивані у вітальні, і особливо між листами.

Приступаючи до роботи

Планування вашої прекрасної ночі в починається з вибору дати, щоб ви могли готуватися. Ви можете навіть розглянути дивувати вашого коханця з вночі в по-справжньому соку речі.

Якщо ви збираєтеся з подивом варіант, переконайтеся, що ви залишити роботу рано в день (і що ваш коханець не вдома), тому ви можете налаштувати всі. Є діти? Це не проблема. Організувати няню заздалегідь і висадити їх. Навіть якщо ваша гаряча ніч в це без подиву, отримавши дітей звідти необхідно.

Сюрприз чи ні, вам потрібно підібрати кілька речей для великої ночі: квіти, свічки, ладан, піну для ванни, масажна олія, пляшку вина чи шампанського, продовольчими товарами на вечерю, деякі продукти, як афродизіак полуницею та шоколадом , романтичні або сексуальні DVD, деякі грають в карти, і деякі костюми-ви будете з’ясувати, чому в хвилину.

Крім того, потрібно очистити будинок трохи і себе в порядок небагато (душ, одягаються, запах приємний) перед початком роботи.

Встановити “настрій”

Далі, встановіть “настрій”-важливою частиною вашої великої ночі дюйма Світло свічки і ладан, покласти свіжі квіти (червоні троянди рекомендується) у вазі на столі, і грати м’яко, сексуально музику у фоновому режимі.

Підготуйте заздалегідь спальню, перетворивши його в сексуальних притулком любові. Позбавтеся від безладу, додайте свічки (запалити їх пізніше), кидати пелюстки троянд на ліжку, і мати деякий сексуальне жіноча білизна або кучерявий костюмів і полуниця в шоколаді (або т.п.) готові.

Ваш ідеальний ніч в:

1. вечерю

Почніть свою ніч в будь дивного коханця вашої з вечерею, або готуючи його разом. Якщо ви не можете приготувати чи не подобається готувати, замовити улюблену вночі (наприклад, китайського) і встановити його з химерними Китаї, і їдять разом з паличками для їжі і вина при свічках.

2. кіно

Перехід від вечері у вітальні, де можна дивитися сексуальні або романтичні DVD разом. Отримати красиво і затишно на дивані, і дозвольте собі насолодитися один одним, а не фільм в міру необхідності.

3. ванни і масажу

Візьміть свічку разом ванну з піною, в комплекті з пахощами, шампанське, і хороший, довгий, чуттєвий масаж сесії в комплекті з смачними пахнуть масажним маслом, щоб мучити ваші почуття.

4. сексуальні ігри

Тепер прийшов час, щоб провернути його на сходинку вище, рухаючись від романтичного до сексуальних і абсолютно неслухняним. Отримати конкурентоспроможною і творчої гри з сексом або рольових ігор. Стрип-покер є улюбленим-ось де карти знадобиться.

Розігрують сценарій разом і одягатися частину. Ось де кучерявий костюми вступають в гру. Ви можете спробувати сценаріїв, як лікар і пацієнт, вчитель і учень, роботодавець і працівник, провідний і ведений, художник і модель, стриптизерка і клієнтом. Будьте винахідливі, і нехай ваша чуттєве уяву втекти з тобою. Можливості нескінченні.

Очевидна мета всієї вечір опинитися в ліжку, але якщо ваша метушня закінчується у ванній, вітальні диван, або навіть за обіднім столом, просто плисти за течією. Навіть якщо ви запланували вечір, спонтанність майже завжди перемагає структура, так що просто насолоджуйтеся скрізь, де ввечері приймає вас.