Тому методи працюють для більшості навичок проти знайомства з дівчиною

Так багато чоловіків буде заплутатися, коли справа доходить до знайомства жінки – період. Вони будуть думати, що тому що ви повинні вчитися, вчитися і повторно застосовувати в будь-якій сфері життя, що це також є вимогою, коли справа доходить до знайомства і успіх у жінок.

Проте, за іронією долі, це велика річ отримання на їх шляху успіху з жінками і знайомства, тому що вони роблять його більш важким, ніж це насправді.

Ця відповідь мені стало ясно, коли я грав у відеоігри (які я не роблю цього часто). Це відео гра не є природним .. це штучне. Я не сильний в цьому, але я стаю кращим.

Все, що свідомо отриманих людьми повинне бути вивчене, викладав та працював, щоб поліпшити майстерність. Ви можете вважати це «соціальний навик.

У цьому суть за освоєння будь-якої навички, будь-якого виду спорту або будь-якій області знань. Можна сказати, навіть зрозуміти квантову фізику не природно, це також однозначно людське майстерність.

Людство став настільки хороший в застосуванні себе працю вивчити необхідні “навичок” потрібно в будь-якій області, що він думає, що це автоматично поширюється на знайомства і зваблювання себе.

Інші експерти навіть говорять, що “цьому можна навчитися. У цьому суть позаду всього співтовариства спокушання і його руху. Це як збирання відеоігри, де кожен починає жахливо, але з достатньої практики і невдачі (як і в будь-якому навичок) можна дістатися до рівня майстерності.

Це як піднімається в соціальній ієрархії або мати більше статусу, досвіду та перебування на посаді.

Таким чином, художники пікап буде зосереджено на точному навичок, як, як підійти, що сказати, як поводитися, і т.д. Вони зробили науку з чогось, що приходив старий кожному.

І з достатнім недостатність, людина дізнається, щоб отримати більше постійний успіх при відтворенні відео ігри “знайомства”. Для більшості справжніх чоловіків, хоча, це занадто багато роботи і може бути психологічно руйнівними.

Ну, хороші новини і картини в тому, що процес спарювання є однією з небагатьох речей, що не людського походження або свідомо розробили майстерність.

Це природно. Це біологічний. І чоловіки, і жінки, які народилися з здатність знати процес спарювання (подивіться на ‘Повернутися Блакитна лагуна »). Це інстинктивне і це не просто включає чоловічу sarging.

Жінки повинні відповісти, але чоловіками, неправильні стимули і приймаючи неправильний підхід, ось частина дилеми.

А сталося те, що у нас є настільки занурені в наші соціальні «розвиток», що ми просто повинні “відучитися” багато речей і повернутися в контакті з нашими власними біологічний характер.

І потім, все, що нам потрібно зробити, це працювати на більш природним, що і на емоційному рівні (а не соціально-логічному рівні, де жінки можуть легко придушувати вас).

Тоді це набагато простіше знайти природний і чуйний жіночий характер / енергії в жінці.

Це природний характер в ній повинна бути заповітна але вона повинна бути диференційована від її соціально отриманих характер, тому що, жінки не обов’язково святих більше також.

Це не ваша вина в людини, щоб взяти весь тягар, але ви повинні зрозуміти ваше ставлення до цієї поведінкової реальності, так що ви можете почати бути бажаним чоловіком в очах жінок.

-Ріон Вільямс