Хлопці, чи є насправді така річ, як хороші лінії пікап

Ти зійшов у барі з друзями, коли раптом, жінку своєї мрії Входить Ви набратися сміливості і підійти до неї, то вам посміхаються і кажуть: “Ти злодій? Ви, здається, вкрав моє серце ».

Що буде далі? А вона сміятися над вами і піти, або ще гірше, кинути решту її напій у вашій особі? Більшість хлопців знайти акт наближається, і підбираючи жінок майже неможливим завданням. Це в першу чергу тому, що ви вже, напевно, склалася думка, що приваблива жінка ніколи не буде серйозно розглянути “середню або нормальне” хлопець, як ти.

Цей спосіб мислення те, що робить багатьох чоловіків прикриватися, що вони вважають хорошим лінії пікап, які гарантовано отримати їх у розмові з привабливою жінкою. Але тоді, дійсно є такі речі, як хороші лінії пікап, які гарантовано працюють? Ну, пікап ліній дійсно може служити цілям розтопити лід і почати розмову, але вони не гарантовано доставити результати, які ви очікуєте і самі по собі.

Що ми розуміємо під цим? Ну, це просто означає, що те, яким чином ви доставити ваш “ліній”, є більш важливим, ніж конкретні слова. Справді, дослідження, проведене в Університеті Чикаго показало, що насправді не така річ, як хороші лінії пікап, які гарантовано працюють. Те ж дослідження показало, що кажу “Привіт” або “Привіт” може бути прекрасним введенням тих пір, поки ви робите це в невимушеній і впевненою манері.

Це вірно, кажучи “Привіт” в простій і випадковим чином, без всяких інсинуацій або натяк на приховані порядку денного є кращим вибором для початку розмови з привабливою жінкою. Ви можете потім наступні з нейтральним питання, наприклад, “Як вам подобається група?” Що найважливіше, коли ви наближаєтеся до будь-якій жінці, що ви прийняти такі риси і характеристики:

Будьте впевнені в собі

Будьте спонтанні

Майстер правильну мову тіла і тон голосу, і, перш за все

Будьте природні

Пікап лінії, саме по собі, може бути паскудної, смішні, дивні, або кульгавим. Але будь-яка лінія може реально працювати, коли воно доставлено право. не мають на увазі, що не існує такої речі, як хороші лінії пікап, який працює відмінно все час. Існує, однак, правильний шлях, щоб зробити навіть найпростішу роботу пікап лінії в будь-який час. Ключ у тому, правильне мислення і прийняття необхідних рис і характеристик, які зроблять мистецтво флірту приходить природним для вас.

Суть в тому, що навіть найгірші лінії пікап може доставити ідеальний результат, якщо ви використовуєте їх з упевненістю, спонтанність і здорове почуття гумору. Важливо також, щоб бути справжніми, тому що жінки мають надприродну здатність бачити крізь будь-які претензії. Ви ніколи не знаєте, справжній секрет успішного збирання красивих жінок могли лягти в простому, п’яти букв. Перефразовуючи те, що герой фільму одного разу сказав: ви можете насправді мають у її привіт.