Християнська singlesarranged подружжі і справжня любов

Сучасні християнські синглів є серйозні питання, що стосуються шлюбів і знайти справжню любов. Світ, в якому ми живемо сьогодні зробив нас повірити, що всі розташовані означає, що ми не змогли знайти життєздатне мат на сьогоднішній день і навіть одружуються пізніше, роблячи це здаватися, що ми програли. Це почуття більш широко поширена серед молодої християнської синглів, які не були задіяні в будь-яких відносинах раніше. Вони хочуть, щоб потрапити у світ з високо піднятою головою, вибрати людину, вони відчувають, є правильним і з використанням суспільстві, AOS прийняті критерії вибору партнера, вони додання імпульсу їх відносин. Більшість ці відносини або провалилися, або призвели до розлучень або партнерами вирішили наполегливо Loveless з профспілками, так як вони Дону, АОТ хочуть бути помічені як невдачі.

Я не кажу, що шлюби ті християнські синглів слід розглянути, але це добре, щоб сказати, що ці відносини працювали раніше, і більшість з них не врізався в перешкоду. Кожен хороший і досконалий дар від Господа. Ми повинні розуміти, що відносини не слід приймати всерйоз, і якщо ви відчуваєте, як однієї з християнських синглів там, що ви не готові до шлюбу, то навіть не розглянути знайомства відносини.

Існує істинне і діяльної любові в шлюбів, порівняно з поняттям, що багато людей у ​​відношенні шлюб за домовленістю, що він в основному керувалися боргом і не любов. Любов це термін, який не за призначенням, що призвело до загибелі багатьох відношеннях. Християнські синглів не повинна дискредитувати шлюб за домовленістю, так як вони представляють те, що траплялося багато разів у Біблії. Після Ісаака, сина Авраама досягли віку вступу в шлюб, шлюб, повинно було бути влаштовано для нього, і в кожному кроці Бог бере участь, даючи керівні принципи і правильний вибір для молодої дівчини Ісаака. Це відносини, які народили коліна Ізраїлю і Богом, AOS надія на спокутування людства.

Гарна річ з шлюбів є те, що люди, які влаштували це для вас знаю, що ви дуже добре, як знати правильний людина, яка може задовольнити вас штраф. Це те, що зробило християнські синглів його списувати з рахунків, так як вони Дону, АОТ оцінити те, що люди їх добре знаю, чим вони. Навіть ваші друзі можуть влаштувати шлюб для вас, і так як вони взаємодіяли з вами, і знати свої критерії до священними узами шлюбу, вони можуть вас знайти кращий, подобається вам це чи ні.

Ті християнські синглів, які дискредитують цю форму шлюбу кажуть, що їм не вистачає любові і замінити його борг. Вони помиляються. Союз між двома людьми, які люблять один одного, означає, що дві людини, виявили, що їх обов’язки на задоволення іншого партнера. Любов про борг, так як ви не можете допомогти або змусити когось зручним для іншої частини вашого життя просто з боргу, але ви можете зробити це, якщо ви їх любите. Обов’язок не відчуватиме себе як тягар, а як спосіб зробити їх щасливими. Це, AOS, що Бог хоче, щоб кожен відношення мати.