впевненості на сьогоднішній день ви не повинні бути shy_

Одна з найбільш важливих речей, які потрібно для того, щоб бути успішним у грі знайомств є довіра. Навіть якщо у вас немає багато віри в себе, ви повинні копати глибоко всередині себе, щоб знайти упевненість, щоб показати іншим Датери, що ви будете хорошою людиною, щоб вийти з. Якщо ви недавно були скинуті партнера це було б величезним ударом по вашій рівні довіри, але ви будете мати, щоб покласти цей досвід позаду вас, або принаймні поховати його глибоко, щоб можна було рухатися далі у своїй знайомства життя.

Це не має значення, якщо ви думаєте, що ви найнудніший людина на землі, і не може думати ні про якої причини, чому хтось хоче провести деякий час наодинці з вами, якщо ви сподіваєтеся на сьогоднішній день, ви не можете дозволити хто-небудь ще, щоб думати про вас в тому ж негативному ключі. Якщо ви дійсно вважаєте, що ви не знайдете дату, це буде накликати пророцтво, тому ви повинні знайти спосіб подолати свій внутрішній критик гіперактивний і знайти деякі позитивні якості, про себе, що ви можете показати потенційним дати . Якщо у вас є впевненість, щоб сказати “Це я, як і я або не ваш вибір!” то ви виявите, що люди будуть зацікавлені в вас і запитати вас.

Якщо ви будете діяти стримано про знайомства, то ви, ймовірно, не буде просився вийти, не тому, що люди не люблять вас (який, якщо у вас мало впевненості в собі, ймовірно, що ви будете думати), а тому що вони будуть припускаю, що ви не дуже зацікавлені. Сором’язливість може бути прийнято для Distain в деяких ситуаціях і в такій області, як знайомства, де люди часто бояться відмови, вони будуть триматися подалі від питаючи нікого, що вони думають, що відмовитися від них. Навіть якщо це займе оскароносний продуктивності, вам потрібно знайти ваш внутрішній суперзіркою, і нехай вони вільно на соціальні випадки, коли ви, ймовірно, зустрінете потенційних дати.

Люди з упевненістю, здається, залучають інших людей без особливих зусиль. Це не тому, що вони супер-тонкий, або супер-розумні, і вони не мають ніяких таємних зіль, які приваблюють людей до них. Це просто тому, що вони здаються доступними. Сором’язливі люди більш відчуженим і мають ауру “Не турбувати” навколо них, який не прагне будь, хто не знає їх краще прийти і поспілкуватися. Просто посміхався, хтось може бути достатньо, щоб вони приїхали і поговорити з вами, але як тільки вони з’явилися, не дозволяйте вашої сором’язливості ти дивився в землю і киваючи головою – зробити хороший зоровий контакт, і говорити! Якщо вони прийшли поговорити з вами, є щось про вас, що вони знайшли досить цікавим, щоб перевірити далі, і якщо ви не дозволяйте вашої сором’язливості відлякати їх, ви, ймовірно, попросять на побачення.

Впевненість не стільки про почуття, що ви можете взяти на себе світу, але більше, що ви можете переконати інших людей, що ви можете! Ви ніколи не знаєте, якщо ви досить переконливо, і дуже скоро ви можете бути так само впевнено, як ви вдаєте, щоб бути!