знайомство з гумором втратив секрет тяжіння нарешті декодувати

Знайомства з гумором може бути одним з найпотужніших видів зброї, коли мова йде про залучення жінок, ось чому. Коли хороший анекдот доставлено сміху спрацьовує всередині розуму. Він виділяє спокусливою ланцюга подій в мозку людини, які можна використовувати в наших інтересах, щоб створити вбивцю перше враження, коли наближається до жінок.

Багато людей не знають цього, але це явище було зареєстровано психологи і у нас є досить чітке розуміння, чому це відбувається. Але саме захоплююче справа в тому, що ми тепер знаємо, як це відбувається. Ви можете буквально почати створювати почуття інтриги, чарівність, спокушання і, звичайно, сміх у жінок ви піддаєте це.

Так що думаю, що, якщо ви можете принести всі ці почуття хімії та залучення від жінок, на вимогу … Ви дуже швидко виділитися серед натовпу інших хлопців у її голові. Це має таке потужне вплив, що в більшості випадків це робить жінок виходять очевидні факти, такі як, ви, можливо, не найкрасивіший хлопець у кімнаті, або найвищий або найбагатший.

Чи знаєте ви? Психологічні дослідження показали, що це психологічно неможливо не любити когось, хто зробив вас сміятися. Хммм красиві, один цей факт було те, що змінило моє життя, починаючи від середніх до послідовно успішним з жінками практично відразу. Це був один з найбільших проривів я коли-небудь дізнався про знайомства.

Так як же створити гумором все це психологічне магію всередині людського мозку? Це все про суперечливі ідей. Дозвольте мені пояснити. Людський мозок повинен мати справу з речами, концепцій, ідей, які мають подібну природу. Дві протилежні або суперечливі думки не можуть обертатися всередині голови людини дуже довго, перш ніж вона створює напругу, сплутаність свідомості і неспокій.

Зараз тут знаходиться велика частина, ви можете зробити їй велику користь і бути лицарем у сяючих обладунках і створюють ці суперечливі думки та ідеї у неї в голові … А? Дозвольте мені пояснити, добре обробленої, добре виступив жарт є яскравим прикладом двох суперечливих ідей. Як я згадував раніше конфлікт цих двох ідей створює стрес і тривогу, і це виходить через запобіжний клапан називається сміху.

Так як же бути жартом два суперечливих ідей? Ну, це частково нагадує мені багато років тому, коли я був дитиною. Один з моїх самих люблячих спогадів дитинства було ще в класі два. От коли мій батько мені завжди ходити до школи щодня … Ну, це мало сенс, він був у тому ж класі, що і я.

Ви звернули увагу, що? Я крався, що один з на вас. Це був правильний “Set Up” жартома, ви не бачили такий поворот подій. Це стало природною частиною потоку розмови. Я вів вас набір треків а потім бац я буквально під укіс ваші думки.

Тепер цей жарт працювала на диво добре для мене на вечірках і соціальних зборів, коли, звичайно, дівчина, яку я тільки що зустрів хоче дізнатися щось про мою сім’ю. І це моя точка входу для доставки цього жарту на срібному блюді, з повною несподіванкою і великий відгук.

Попередження: Ось як не розповісти анекдот! Ви коли-небудь були на вечірці або збору і якийсь хлопець заходить в кімнату і оголошує: “Привіт усім, я чув, дійсно гарний день, до кращих часів … Що ви отримуєте, коли …?”

Ну от як тиждень старі мертві коропи лежав на сонці. Ви можете відчувати запах його за милю. Навіть якби була віддалених шанс, що це була хороша жарт, цей хлопець просто забрали наймогутніша зброя в жарт, і це елемент несподіванки. І більше того, він виглядає як придурок в цьому процесі.

Ви коли-небудь спостерігали дійсно талановитих мага демонструє ілюзія чи ефект? Він звертає вашу увагу вниз набір треків і вибуху він зійшов з рейок потяг ваші думки з сюрпризом в кінці, що змушує вас задихатися або піти нічого собі. Він робить це з легкої руки … але тепер ви можете створити цей чарівний ефект тяжіння в жінку … з невеликими рота.

Хочете дізнатися деякі вбивці методи, як залучити жінок з гумором?
Глави більш ніж на Знайомства з гумором і перевірити всі досліджувані факти і останніх відкриттів на цьому неймовірне явище. І подивитися на себе, як легко це зробити цю чарівну роботу за вас.