первинна соціальна дилема нашого часу

Так що ж це? Це сила ‘ролі’ чоловіків і жінок.

Це нація попрямували вниз шлях жіночої годувальників, а очікування мужів?

Не кажуть ці люди знають, що щось негаразд? Як їм не соромно таким чином, що їх жінка веде сім’ї або вони звикли до нього настільки, що вони не піклуються?

Що сталося з чоловіками мужності і характеру?

Популярні суспільстві зараз, здається, благоволить альфа-самець архетипів, які є небезпечними і браваду у їх затвердженні експлуатації жінок, такі як суперзірки хіп-хопу.

Або це може бути, просто тому, що мало збалансованою, чоловічої ролі моделі існують в даний час переважають жінки соціальну культуру?

Зрештою, це важко для більшості людей, щоб мати зразок для наслідування більше, коли вони бачать бета чоловіків на ТБ зберігається їх супер подруг.

Поляризація часто, що, якщо ви не образливі ривок, ви, ймовірно, просто хороший хлопець, який буде піддаватися примхи будь гарної жінки або просто бажання бути ближче до неї.

Звичайно, кожна людина відрізняється, але ми можемо подивитися на загальні загальні тенденції, які існують в нашій поведінкової реальності зараз.

Ми дивимося на унікальне поведінка кожної людини, щоб визначити рівень його успіху у жінок?

Чи означає це дійшло до його різні особистості й інтереси?

Ні, це занадто змінної. Ми можемо подивитися на картину в цілому.

Чоловіки, які є найбільш ефективними з жінками та їх залучення для фізичних відносинах хлопці, які по суті не були обумовлені соціального впливу.

Вони зберегли свої природні здібності в той час як “хороші” хлопці були самі соціального впливу та програмування.

Кожен звинувачує всі, але фактичний джерело корінь цих проблем, в першу чергу, це соціальний вплив.

Оскільки суспільство дало жінкам ‘влада’, спостерігається зміна ролей. Чоловіки стали плутати з поведінкою жінок в той же час, як це повчально.

З сексплуатація, чоловіки стали ще більше залежать від соціальних повноважень і не знаю, як бути зручними навколо жінок більше, тому що вони побудували цей чуттєвий світ фантазій про владу жінки.

Це ще більше придушити їх соціальної ієрархії. За роки програмування, незліченних чоловіків почали ставати все слабше і слабше, особливо щодо жінок, яких вони наставляють.

Вони будуть йти в інші торгові точки, щоб випустити цю негативну сексуальної трансмутації.

Порнографія, смуга салони, актора, його гаражі, покер ночі, підземель і драконів, відеоігор і т.д.

Всі ці галузі промисловості, які отримують прибуток від нової економічної реальності експлуатації жінок ще зручно надання жінкам владу в той же час.

Мільйони жінок також потрапили в цю соціально-економічного циклу, а також.

Навіть ті, які не так постраждали ще взяти їх рівень можливостей і свободу як належне, якщо вони не відчувають, що це необхідно для захисту його.

Мільйони жінок живуть у щоденному житті, в якій вони більше не «потреба» чоловіків. Вони стали стимулом і сталось у повчання жінкам соціально, вони в даний час отримують всі види уваги і може відхилити будь-яка людина зневажливо.

Не дивно, що люди є збожеволіла від плутанини, а іноді і депресії.

Ви не можете приборкати норовливого, але на мить. Жінка, яка розробила так багато випробував занадто багато нової реальності. Ви не можете взяти її назад у природні коріння і зробити її чистою знову.

Вона є інша істота, ніж чоловік і єдиний шанс, щоб отримати її з товариства, яке (у багатьох відношеннях) була пошкоджена або її уповноважені (шлях поза людини), в першу чергу.

Реальність, що ці жінки будуть заперечувати проти того, що я тільки що сказав, подальше доводить мою точку зору. Чи мають чоловіки хочуть жити з цим?

Чи знають вони, що вони отримують в, бажаючи богині чи диву?

Чи знають вони, скільки їх власної влади вони повинні були б відмовитися від того, щоб розмістити її?

Або ж ці люди вже втратили це багато років тому через це # 1 соціальні дилеми?

50% розлучень не виникає на порожньому місці.

Я все для жінок, які додають цінність для інших життів, але, коли люди не розуміють цього поведінки і звідки вона взялася, то не буде в змозі досягти до неї дуже довго так чи інакше.

Ми не можемо відмовитися і хай нація прослизнути в реальності, де чоловіки стали слабкими по відношенню до жінок.

Ці жінки чекають чоловіків, щоб підійти і принаймні, їх рівними в силі.

Для людини, рости в характері важливіше мати швидкий успіх у жінок, тому що це частина того, що привертає і утримує жінок до нього так чи інакше.

Пора у нас більше чоловіків характеру і сили, які можуть бачити жовті та червоні прапори, що жінки виявляють і замість того, примусив над жінками, постояти за свою власну реальність.

-Ріон Вільямс