повернути вашого колишнього через нетрадиційним способом

Ви все ще в шоці від розриву. Ви не знали, що за цим піде. Ви проігнорували (або я можу сказати “неосвіченим”) сигналів. І коли він прийшов, ви просто не могли прийняти його. Ваші емоції пройшли через американські гірки. Ви не могла їсти, не могла думати, не могла повірити, що вона / він залишив вас! Тепер, що ви маєте на увазі, як я можу отримати мої колишні назад? Як я можу виграти свою любов назад? Не хвилюйся, є способи. І якщо ви будете слідувати шляху, який Я поділюся з вами тут, ви отримаєте назад ваш колишній дуже швидко.

У поверненні вашої колишньої подруги / друга, перше, що ви повинні зробити, це звільнити себе від «шкоди» від розпаду. Ви повинні прийняти те, що відбулося в минулому. Виробити план. Побудувати міцний фундамент для плану. Бути спрямовані на майбутнє. Уявіть собі, і завжди грають в голову, що ви можете і будете мати ваші колишні тому з вами. Подумайте про це на щоденній основі. Як кажуть, як тільки буде прийнято рішення, всесвіт буде в змову, щоб це відбулося. Отже, якщо ви вирішили отримати назад ваші колишні і дійсно вживають заходів для виконання, що всі навколо вас будуть працювати разом, щоб це відбулося.

Скористайтеся можливістю, щоб знати себе знову. Хоча ви хотіли б отримати ваші колишні назад все, що ви хотіли зробити зараз, ви повинні робити речі, один крок за один раз. Ваш початковий акцент повинен бути зроблений тільки до себе. Не намагайтеся встановити зв’язок або зв’язатися з вашим колишнім. Вирізати всі телефонні дзвінки, електронні листи, SMS-повідомлення, Facebook і т.д. Ви повинні відновити себе.

Дисципліна себе зосередитися на “інших” речей, які можуть зробити вас щасливими. Оточіть себе з позитивного друзів. Досліджуйте нові хобі. Зробіть те, що ви ніколи не робили раніше і задоволення. Посмішка завжди. Просто робити нічого (за умови, що це законно, звичайно), щоб зробити себе щасливим, тільки без взаємодії з вашим колишнім на даний момент.

Пам’ятайте, що якщо ви починаєте діяти як і багато інших, які просять, дзвоніть, плакати чи спробувати все можливе, щоб повернути вашим колишнім, ви будете тільки виглядати відчайдушними, нужденним, дитячим, негідним або навіть дешево вашим колишнім. Це не допоможе вам повернути ваші колишні взагалі. Ви повинні використовувати інший підхід, діяти щасливим, створити вашу довіру, і створити нову вас. Як тільки вам вдалося зробити це, намагаюся мати мало контактів з вашим колишнім. Але пам’ятайте, що на даному етапі, ви просто хочете бути його / її друг. Нічого більше.

Під час малого взаємодії з вашим колишнім, переконатися, що він / вона знає, як добре ви робите після того, як він / вона залишає вас. Ці викличе цікавість вашого колишнього. Він / вона буде знати, що трапиться з вами. Що змушує вас змінити так надзвичайно, й на краще. Вони навіть почати допит себе, якщо вони зробили правильний вибір, залишивши вас! Хіба це не те, що ви хочете? Так що ви можете отримати назад ваші колишні?

Тепер, йти вперед і придумати нову вас. Візьміть цей перший крок першим. Практикуйте це, поки ви не станете майстром в цьому.