скарги жінок про знайомства чоловіків

Знайомства можуть бути важким завданням, коли занадто багато недоліків можуть бути знайдені знову і знову в тих, хто у вас була надія на більш високий. Хоча це правда, що багато людей мають свої власні унікальні особливості і звички, які дають їм їхні самосвідомість, важливо знати різницю між дивно милою і дуже дратує.

Так само, як у багатьох жінок є загальний перелік завдань, перш ніж відправитися на сцену знайомства багато чоловіків теж прагнуть бути добре підготовлений до побачення. На жаль, ці препарати не завжди відповідно з тим, що жінки віддають перевагу, як і деякі з практики під час і після дати. Носіння занадто багато одеколону, наприклад, є одним з основних ні-ні, що багато чоловіків продовжують практикувати, тому що вони вважають, що це враження на дам. Де вони отримали цю ідею є таємницею.

Хоча ви не можете відчути, що ваші навички в знайомства потребують вдосконалення це завжди гарна ідея, щоб переконатися, що ваш садиб на належному рівні. Розуміння того, які звички і практики, швидше за все, щоб відправити подрузі упаковка може бути корисно як для залучення уваги дамі, або ввічливо водіння той далеко, якщо ви не повернути її інтерес.

Хоча багато жінок жарт про список такого роду буття досить довго, щоб заповнити кілька томів найбільш поширених скарг на подив досить часто легко коректувати і легко встановлено:

* Увага Span: При включенні в розмові з жінкою, що ви знайдете цікаві важливо, що ви показуєте повагу до її вибрали тему для розмови. Хоча це може виявитися важким, якщо вона вибирає все, що ви особливо нудно, постарайтеся мати на увазі, що ви, ймовірно, буде просити такої ж пошани від неї рано чи пізно.

* Група виборів: коли з групою друзів, багато чоловіків, як правило, нехтують своїми подругами, коли справа доходить до розмов і загальна увага вибираючи тільки витратити хвилину чи дві перевірки в з нею раніше ігноруючи її знову. Якщо ви виявите, що велика частина вашого часу разом проводиться з іншим не забудьте дати вашій подрузі деякої уваги, або хтось ще раз може.

* Людина-дитина: сьогоднішньому сучасному суспільстві дозволили жінкам бути більш сильними і незалежними, ніж, можливо будь який інший час в історії. Це також відкрило можливість для чоловіків, щоб розслабитися їх пильність трохи і досліджувати більш чутливі рис особистості. На жаль, деякі чоловіки схильні змішувати з чутливістю неповнолітніх поведінку, ніж залишає багатьох жінок запитати, чи може людина шукає жінку чи матір. Хоча це може бути іноді важко відрізнити просто тому, що суспільство не завжди заохочуємо такі чутливі поведінкою ви, жінки можуть бути дуже прискіпливим, про які лінії перетинаються тут.

* Обман правила: дуже багато жінок підозрюють, що, коли чоловіки лестити них це просто тому, що вони сподіваються отримати їх у ліжко і в багатьох випадках жінки не неправильно думати, що це. Для тих чоловіків, які сподіваються досягти більшого, ніж просто на одну ніч важливо бути чесним, коли зустрічаєшся з жінкою, якщо правда трохи незручно або ніяково в рази. Більшість жінок стоїть зустріч набагато більше враження трохи потертий чесності, ніж блискучий брехня.

* Тримайте Сир: Хоча багато жінок будуть сміятися ввічливо сирний відкриття лінії часто це всього лише спроба бути ввічливим. Більшість жінок не знайти перші рядки, які вимагають якоїсь сміх у відповідь, щоб бути привабливою, оскільки вона часто відчуває себе вимушеним. Дозвіл речі прогресувати природно або просто привітатися може допомогти уникнути поганий перше враження.

* Балансування Контакт: Якщо ви будете чекати дуже довго, щоб називати жінку Ви припускаєте, що ви не можете бути всім, що зацікавило в ній, а з іншого боку, якщо ви приставати її безжально ви, здається, занадто нужденним. Постарайтеся, щоб збалансувати свої контактні, так що ви показати свій інтерес, не відрекомендувавшись надто охоче.

* Слухайте, коли ви слухаєте: Якщо в ході розмови ви відволікатися скористатися моментом, щоб сказати жінці і вибачень. Багато жінок скаржаться, що чоловіки роблять вигляд, щоб слухати, таємно вони не мають поняття, що таке розмову вони в даний час майже таке. Якщо терміни погано, вам потрібно мати обговорення на інший час або ваші просто занадто втомився, нехай ваша дама знає, що ви хочете, щоб дати їй всю свою увагу пізніше, і вона буде щаслива знати, що ви досить уважні, щоб виділити час для її думки.

* Відсутність Романтика: Хоча знайти час для створення романтичної ситуації може бути надзвичайно важко в сьогоднішньому зайнятому світі багато жінок відчувають себе особливо ніжний до людини, який може виконати це час від часу. Деякі з найбільш традиційних методів досягнення цієї мети, маленький подарунок або квіти, може зробити трюк або, можливо, якщо ви хочете піти трохи більш високотехнологічні спробувати трохи флірту онлайн через сексуальні тексти або електронні листи, щоб розплавити її серце.

* Д-р і г-н Мила Ривок: Одна з головних скарг жінок про те, як чоловіки діють на сцені знайомства як по-різному вони можуть діяти або іншій ситуації. Spouting з романтичні уявлення, коли ви знаходитесь наодинці зі своєю дамою тільки взяти на себе зневажливо, мачо відносини, коли ви обидва навколо ваших друзів величезне виключення для більшості жінок.

* Блукаючий погляд: коли з вашою датою вкрай важливо, щоб не витріщатися на інших жінок. У той час як багато чоловіків хотіли знайти практично неможливо не помітити іншої привабливих жінок, вони, звичайно, здатні показувати свою даму відношенні не показувати його. Більшість жінок починають зворотний відлік днів, поки відносини не закінчується, коли вони ловлять людину, яка, як передбачається, звертаючи на них уваги, що опинилися в атрибути іншої жінки.

Беручи час, щоб позбавити себе від будь-якої звички, які можуть серйозно пошкодити ваші шанси на успішне матчів з жінками не повинно бути багато часу і навіть неприємні тужно. У більшості випадків просить однієї статі, можливо, доведеться попросити іншого вимагають тільки почуття розуміння і готовності до компромісів. Якщо ви здатні на це ви, ймовірно, виявите, що багато жінок цінують проводити час з вами.