те, що вони ніколи не говорив тобі про інтернет-знайомств

Новини Flash: Інтернет знайомств є великий новий спосіб зустріти любов у вашому житті! Проблема в тому, що всі інструкції і не було дано зрозуміти, як все це працює. Ви можете подумати: «Як складне це може бути? Це все про кохання, так? Інтернет знайомства не відрізняється, ніж, як я завжди від, ще до інтернету, чи не так? “Оскільки всі ці самоутверждающейся питання проходять через ваш розум, ви знаєте, в глибині душі, що є щось знайоме знайомства, але є щось дивним незнайомим. Ніби як епізод Сутінкової зони. Є люди, залучені, але кожен діє трохи інакше. Не хвилюйтеся. Вам просто потрібно налаштування у вашому мисленні, і ви будете на правильному шляху.

Як знайомства відрізняється від знайомства вашої матусі і poppas? Ну, протягом тисяч років, люди переслідували любов і любовні відносини створюються в тому ж порядку. Люди, які жили поруч один з одним, чи було це в їхньому районі, місце роботи або місце поклоніння, шукали інших, щоб ризикнути на любов. Цей метод не був ідеальним, але вона служила людству протягом досить тривалого часу. Зараз тут йде в Інтернеті, з усіма обіцянками, що кожен потенційний коханець бажань, багато товаришів право збиратися на тому ж місці, готовий стати серцем вдарив.

Ви починаєте думати: “Зареєструйте мене! І, звичайно, я буду заповнити цей запитальник теж. “Але перш ніж поспішати, щоб зробити все це, дозвольте мені пояснити вам деякі з унікальних аспектів інтернет-знайомств, так що ви почнете свій шлях з правого підшипника.

Вимагає зусиль – Всупереч популярним уявленням, не тільки Інтернет знайомства зажадає деяких зусиль, але вона також може зайняти деякий час. Якби це було так просто, всі інтернет-сайти знайомств б вийти з бізнесу давно.

Читання і запис необхідна – це джерело життєвої сили, щоб ваш досвід інтернет-знайомств. На відміну від попереднього, коли ваше перше взаємодія обличчям до обличчя, тепер ви повинні спілкуватися тонкі грані вашої особистості і думки життя в письмовій формі для того, щоб хтось ще, щоб мати точне уявлення про вас.

Багато інші варіанти – Отримання номера телефону когось, коли за вечір прийнято було вважати успішними зусиллями. Забудьте все це. Кожну ніч, ви можете визначити 20 або більше людей, які, здавалося б задовольнити ваші розумні критерії для партнера. Це було якраз для людей у ​​свій поштовий індекс. Добре, що ваші шанси знайти хороші відносини різко піти вгору тільки тому, що закон великих чисел.

Люди дуже непідтверджені – Протягом перших декількох тижнів встановити контакт з людьми, ви виявите, що є гарне кількість олійниці. Буде здаватися, що ви зловили хороший улов, а потім, без попередження, вони ворушать безкоштовно. Правда в тому, що люди вважають, що у них є кілька однаково життєздатних альтернатив, тому вони, як правило, менш досконалих на ранніх стадіях. Коли це сталося з Вами, і повірте мені це буде, чи не спускайтеся про те, відкинула назад. Це трапляється з кращими з нас. Люди зазвичай просто продовжувати ловити любов у мережі, поки вони не зрозуміють, що одне, що вони шукають.

Жінки мають більше контролю – це хороша річ. Я жінка. Почуй мене рев. Або принаймні вислухати мене натиснути кнопку. Більше потужності був введений в руці жінки вирішувати, з ким вона ініціюватиме контакт. Якщо є хлопець, який робить це для вас, пані, ви можете сказати: “Здрастуйте, пан Прав.” Це призводить до зміни динаміки для чоловіків, які традиційно обіймав посаду мисливця на арені любові.

Цей короткий перелік дає чітке відчуття, що інтернет-знайомства це інший світ, який вимагає іншого підходу. Ви повинні заохочуватися. Тепер, коли ви краще поінформовані, ви кілька кроків ближче до непередбачені великий улов.