nextfit огляд nextfit законних компанії

Всякий раз, коли нова компанія мережевого маркетингу приходить, одним з перших питань, всі питають, чи є він чи ні законних компанії і можливості. Ставлячи це питання насправді добре, тому що останнє, що хтось хоче, щоб покласти свій час і репутацію в те, що, виявляється, не що інше, як картковий будиночок.

Один з найбільш нових гравців на арені прямих продажів є компанія під назвою NextFit. NextFit є компанія, розташована в Сенді, штат Юта. Його засновниками є Тері сунди і Джеф Хейс, як досвідчені ділові люди з сильною репутацією. Більше 4 років і $ 15 млн було інвестовано в отриманні їх основний продукт, тренер брелок, в самий раз, і до цих пір, воно виявляється більш ніж будь-хто міг собі уявити.

NextFit є місія, щоб отримати рухомі Америці, і до цих пір, він робить саме це. З більш ніж 350 000 тренувань створені всі більше і більше людей відкривають для себе NextFit як життєздатний спосіб прийти у форму. Її основний продукт зручний невеликий MP3-плеєр / USB пристрій під назвою NextFit тренер брелок, які ви включаєте в ваш комп’ютер і отримати повністю налаштовану програму тренування.

Маючи більш ніж 33 американському Топ особисті тренери доступні в NextFit системи, щоб направляти вас особисто до вашої мети фітнес, там дійсно є не що інше, як це в світі. Користувачі мають доступ буквально до початку фітнес-тренерів та тренерів прямо в їхніх кишенях.

Деякі з тренерів NextFit має на борту включають Кеті Сміт, Bas Ruden, Девід Кірш, Жанетт Дженкінс, і Юмі Лі. Це особисті тренери, які працюють виключно зі знаменитостями і провідних спортсменів. Їх час є надзвичайно цінними, і те, що вони приєдналися до NextFit показує довіру за цим новим гравцем на арені прямих продажів. Ясно, що вони бачать цінність стоїть за компанією, спеціально, щоб допомогти людям прийти у форму.

NextFit також пропонує своїм клієнтам і філіям харчові добавки науково розроблені, щоб допомогти організму максимально тренувань. Ці продукти включають поїздів і відпочинку, йди, і розплавитися.

NextFit має філософія змінюється життя людей за допомогою фітнесу, одна людина за один раз. Його метод роботи заснований на словах, з філіями показати людям силу NextFit через безпосередній досвід. Партнерська програма активує окремі тренери брелок для ключів і дозволяє потенційним клієнтам спробувати для себе кілька тренувань, перш ніж приймати рішення про покупку.

Показаний в січневому номері журнал Гроші, тренер NextFit брелок провів своє власне проти інших підрозділів по фітнес Garmin, Timex, і Oregon Scientific. З такими “колегами”, а також із впливом грошей журналу за ним, ясно, що NextFit буде одним з великих гармат у фітнес-індустрії на найближчі роки.

Так NextFit законним? На підставі фактів, виразно немає. Дійсно, для тих, хто зацікавлений у фітнесі і здоров’я, NexyFit є компанією, варто перевірити.