пікап художник секрети – як підійти до жінок

Ви повинні знати, як підійти до жінок, якщо ви маєте намір поліпшити свої соціальні можливості. Перешкода, для більшості хлопців, в тому, що вони не мають поняття, як почати взаємодію з дівчиною в правильному напрямку.

Якби вони просто відомі, як підійти до жінок, ці хлопці могли б легко отримати номер телефону або дату в цій ситуації.

У моїй тактики Мак я демонструю купу стратегій наближається до жінок, але зараз дозвольте мені дати вам три способи підійти до жінок, щоб ви почали.

Підхід жінок Тактика № 1, “Facebook друзів”: Ось хороший спосіб наблизитися до жінок в барах. Посміхніться і скажіть їм: “Гей, я бачив, як ти на Facebook, я думаю, що ми є одне, загалом.” Це одна перлина, тому що в даний час практично кожна жінка на планеті Facebook рахунку, а це цілком ймовірно, що ви робите є спільний друг.

Вам не потрібно, щоб потрапити в обговорення якого “друзі” ви можете насправді мають у загальному. Тепер, коли ви відкрили бесіди і займалися її інтерес, ви можете переключитися на іншу тему.

Як підійти до жінок Метод № 2, “Телефон Флірт”: Якщо вона, використовуючи свій мобільний телефон, чекати, поки вона не закінчить її дзвінок або її текст, а потім використовувати це відкривачка: “Привіт, який телефон є те, що? Мені потрібно купити телефон мого друга, на її день народження, і я думаю, що це той, кого вона хоче. ”

Вона розповість вам тип телефону у неї є, і тоді ви запитаєте, якщо ви можете взяти швидку картину з її телефон, щоб побачити, наскільки добре камера. Тоді сфотографувати її – але повеселитися з ним, мати її зробити трохи “позу” для вас.

Тепер ви можете показати їй свій телефон. Якщо це спосіб менше фантазії, ніж у неї, можна пожартувати про це і говорять, що потрібно оновити, і запитати у неї ради. Або, якщо ви несете хороший телефон, це набагато краще, так як це показує, що ви технічно підкованих і ви в останні прохолодному пристроїв. Тепер вона також збирається бути супер-легким для вас, обмінятися номерами телефонів з нею, так як ваш телефон обидва вже, і в руці.

Як підійти до дівчини # 3, “подарунок на день народження”: Зверніть увагу цікава деталь її зовнішності – наприклад, сумочку, намиста, сережки, плаття, і т.д. Тоді їй сказати: «Вибачте, мені дуже подобається, що ( заповнити порожні). Мені потрібно купити подарунок на день народження мого друга, і я думаю, що вона хотіла б щось в цьому роді … де хороше місце для мене, щоб ходити по магазинах? ”

Цей ніж, здається, працює практично кожен раз, тому що ви вихованні тему, що жінки, природно, хочуть поговорити. Подумайте про це: ви знаєте, будь-якої жінки, які не люблять говорити про кращих місцях, щоб піти по магазинах? Плюс, згадавши, що вам потрібно купити подарунок на день народження для одного, ви натякаєте, що ви вдумливий і щедрі – саме той вид хлопцю, що жінки шукають.

Додаткова порада: Якщо ви боретеся, щоб виробити “цікаві подробиці” про дівчат, які можна використовувати, щоб прокоментувати, це вправа, яка допоможе. Зайняти місце зовні Кав’ярня і провести тридцять хвилин або так недбало спостерігаючи за жінками проходячи повз, і спостерігаючи подробиці про них. Дивіться, якщо ви можете помітити одну цікаву деталь про кожного з них .. Коли Ви “навчити” оком помітити ці деталі, то стає легко зробити. Коли ви гарні в цьому, ви майже завжди зможете помітити цікаву деталь про жінку і зробити коментар, який буде почати розмову.

Це лише кілька методів наближається до жінок. Ключ, дійсно, щоб отримати там “в полі” і почати випробувати цю тактику для себе. Це завжди основним фактором, коли ви хочете дізнатися, як підійти до жінок. Удачи!