спокусливою грати важко отримати – чому кожна жінка повинна мати спину, щоб її гри

Я отримую тонни листів, що при стискуванні до соку всі просять одне і те ж – як ми отримуємо чоловіків, щоб зателефонувати нам після того, що ми думали, був відмінний дату і відповідати на телефонні дзвінки, коли ми називаємо в черговий раз просять його, чому ми не чув від нього протягом тривалого часу? Як, як ми можемо отримати чоловіками нас переслідувати? Ці жінки плутають, чому хлопці їм дійсно подобається, здається, не звертати на них уваги і ті, вони не можуть стояти просто не хочуть йти. Вони спробували муркотіння кошеня і вони намагалися грати “неможливо отримати” і єдине досі карбування них власної тіні.

По правді кажучи, я намагаюся не писати на цю тему головним чином тому що є багато заплутаною “правил” на тому, що жінки можуть зробити, щоб стати більш успішними з чоловічою статтю – і обидві крайнощі мають багато послідовників.

З одного боку, нам кажуть, що чоловіки мають крихке его, яке повинно гладити, поки лапи не йдуть болить. Нам кажуть, пухкі ваші солодкі губи, як легковажний і aaahing oohing і кожен його крок збільшить його почуття до вас. Ніколи не направляйте свої помилки або намагатися перевершити SMART його. Словесні нападки або суперечить йому боляче свої почуття, так що завіса різкою критикою на тендері purrrrs Кітті. Флірт з іншими чоловіками буде змусити його ревнувати, і він може навіть піти. Коротше кажучи, часто посміхаються, лягти і прикинутися мертвим і – oooohhh – пам’ятаєте муркотіти-RRRR кожен раз, коли він запитує вас, якщо ще живі!.

З іншого боку нам говорять чоловіки сосни після суки готові як лисиці, які підтримують їх влади, незалежність і самостійність змушуючи чоловіків рабів за їх увагу. І бути черги сука чоловіків, щоб отримати її номер телефону ви повинні діяти в стороні, коли він наближається до вас. Кисть його від – наполегливо. Не показуйте йому, як ви відчуваєте, – діяти, як і інші речі більш важливі, ніж він. І коли він закликає вас відкласти дату, тому що у нього є термінова справа бізнес, щоб проявити увагу, скажіть йому, що вже є інша дата в будь-якому випадку. Іншими словами, грати неможливо отримати, робити вигляд, що вам не подобається чоловікам, а потім прийде після вас в масовому порядку ..

Тепер, якщо я не знаю, що багато чого з цього Рада виходить або з Prude Позитивного героя-Two-Shoes, хто має таку низьку самооцінку, що вона перебудовується вся її життя навколо людини і діє як його безпорадним придатком або з Круелла Де Віль, який поніс багато розчарувань, що вона хоче, щоб помститися чоловічої гонки для всіх своїх нещастях, я кинув би руки мої і знайшов іншу кар’єру, тому що, якщо жінки справді супроводжуються або підхід, це було б привести до злиднів для всіх зацікавлених сторін. Ми тільки самі себе віддавалися хлопчиків мами чи тих, ниття програв після нас. Найгірше те, що ми ніколи не знайти справжню любов прикидаючись ким ми не є. Але, знову ж деякі жінки вважають за краще брати нічого в штанях, ніж бути самі по собі.

Те, що багато жінок не знають, і чоловіки не говорить нам про те, що чоловіки люблять ілюзію того, що мисливці і в захваті від думки про гонитві реальної (або уявної) Foxy жінки. Таким чином, щоб отримати чоловіків переслідувати вас, ви повинні мати свого роду спін ваш план гри. Це означає, що навіть якщо ви жаліслива газель або RAM-приклад, як буйвол, але можна покласти на спину, щоб погоні, ви, швидше за все, буде сприйматися як до гри.

“Spin” є універсальним у своїй привабливості. Спина відрізняється від “трюків”, або брехливий актів. Спина трохи грайливості з трохи таємниці в ньому. Це дає відчуття новизни або “новизни” коду, який, здається, запрограмовані в чоловічій геном. Це те, що ви робите, щоб створити інтригу, з кожним довгий погляд, кожен вираз, кожне тіло твоє рух йому цікаво, що тебе заводить і те, що відбувається у вашому “сексуальний” голову.

Наприклад, коли я була ще одна і знайомства, я б є хлопець підійшов до мене (як би я змусити його прийти до мене буде предметом окремої статті), він зазвичай представлявся … «Мене звуть Дензел Вашингтон “(люблю фантазувати), я б потиснути йому руку і сказати:” Приємно було познайомитися Дензел “і зупинитися на цьому. Він потім запитати:” і як тебе звати? ” Я грайливо запитати: “Що б ви хотіли його бачити?” Більшість хлопців не готова до цього … і я можу буквально бачити їх рівень тестостерону піднятися Більшість з них нервово сміятися, а деякі навіть рум’янець -. Тих, хто може почервоніти – і продовжують запитувати те ж питання. Я просто сміявся і піти, як Foxy (Зауважте, я сказав “ходити” далеко не “запустити” в гостях). Для тих з вас, хто не може зрозуміти, що таке “Foxy-прогулянка”, думайте Harley Беррі в Жінка-Кішка. Деякі йдуть за мною навколо і від їх мови тіла я можу прочитати, що вони думають “це буде цікаво”. Інші сміються, бродять навколо, а потім піти поспілкуватися і познайомитися з іншими жінками.

Я хлопцям піти і повернутися, щоб попросити мого імені. І вони можуть зробити це з інтервалами весь вечір. Якщо мені дійсно сподобався хлопець, я б протягом вечора “випадково” врізатися в нього. І якщо він був зацікавлений, він попросив би моє ім’я. Цей раз я прошу його зателефонувати мені все, що приходить йому на . Незалежно від розуму він кличе мене, я посміхаюся і кажу “Дякую, тепер мене звуть Містерія” або будь-яким іншим ім’ям, він дає мені і знову йдуть – Foxy-як. Я хлопців підбираються за моєю спиною і називати мене по імені, вони дали мені … і я був завжди напоготові … Я швидко відповів, що це було моє ім’я все життя …

Одного разу я зустрів свого матчу (або він думав, що він був). Він начебто був свій «номер», тому що він тиснув всі потрібні кнопки. Я виявив, що його прямий, зухвалий і впевнений у собі, а способи дуже спокусливо. Це 40 – щось біле людина нагадав мені хлопчики в моєму рідному селі – зухвалість і сексуальної впевненості в собі я ще не бачив ніде у світі. Їх кожен погляд, слово, дотик і кожен подих є таким живим з еротичним електрикою і не кажучи ні слова вони платять все ваше тіло компліментами, задавати питання тільки з вираз очей у спокої. Їх “прийди і візьми мене” впертість може бути дратівливим, але в той же час ви відчуваєте, що позначки на серце-струни і перш ніж ви знаєте вони отримали вас зачепив, що ви забули вони навіть не можуть читати або писати не кажучи вже читають алфавіту. Скільки людей ви знаєте, може змусити вас відчути себе богинею сексу і згвалтувати вам тільки вони одними очима, ммм? Вони це спокушання в чистому вигляді!

У кожному разі, серцеїд мій вечір раптово зникла, і для іншої частини вечора, проігнорував мене. Коли я вже збирався виїхати (я впевнений, що він дивився на мене, як ще б він знав, що я планував поїхати …) він прийшов і попросив мій номер телефону. Я дав йому пронизливий погляд тоді сказав. “Добре, навіть якщо ви проігнорували мене весь вечір – і, до речі, що дуже боляче, я дам тобі свій номер, тому що ви виглядати дуже весело” Бачите, я була повідомлення передача була «Я теж дуже весело, і ви поняття не маєте, що вам не вистачає” Я написав мій номер на порожню карту -. Я не давав хлопцям я був зацікавлений у моєму візитною карткою, тому що, коли вони читають “Знайомства Головний тренер “, вони б ніколи не буду називати, тому я завжди був хороший набір порожніх карт.

Він взяв карту і повернувся, щоб піти. І коли він пішов, я подзвонив йому і справді сказав: “Шон, найкращий час, щоб називати мене знаходиться між 10 вечора й опівночі” мій робочий день не закінчується приблизно до 10 вечора. Він кивнув. Але це було Для мене очевидно, що він був з тих людей, які хотіли бути під контролем і не любив жінку, коли кажу йому, щоб подзвонити їй. Тому я сказав: “Якщо людина бере трубку, будь ласка, просто скажіть йому, що ми зустрілися сьогодні” (у мене був друг чоловічої статі, які відвідують з міста). Він підійшов і запитав: “Чи є у вас хлопець?” На що я відповів “Подзвони мені”, підморгнув, і я поїхав. Він подзвонив мені в той же вечір. Він хотів би знати, якщо у мене був бойфренд, і між іншим він сказав: “Як тебе звати?”

Забудьте про “правила”, які тільки надмірно ускладнюють все. Реальна сутність полягає в тому, що хлопці хочуть жінки, які можуть бути вниз до землі, справжній і оригінальний. Жінкам, які сміливо, напористий і кокетливий. Вони хочуть погоні стільки, скільки вони хочуть жінки, і вони все ще хочуть, щоб продовжити погоню навіть коли він одружився на тобі. І якщо ви хочете зберегти його інтерес ви повинні залишатися жінкою, яку він переслідував в першу чергу. Спини не повинні бути тільки . для отримання уваги, якщо є зв’язок і відносини рухається вперед, придумати інші нові спини, відчувати себе природно і комплімент вашої особистості спін треба бути новими і свіжими щоразу -. і таємничі – залишаючи мало, щоб його уяву. але не малюю картину в цілому для нього, він виймає таємницю і перетворює його геть, а не на.

Бачте, коли чоловік зустрічає жінку, яку він автоматично уявляє собі, що таке життя з нею буде походити. Спина дає чоловікам таємниці і виклик, який для більшості з них (на жаль для нас, жінок, які хочуть мати на увазі, більше, як наші емоційні та духовні сили) означає жінку, вони можуть зв’язуватися з психічно і сексуально. Я не хочу розчарувати своїх “сестер ходу”, але на першій або другій зустрічі це дійсно важко сказати, ваші емоційні або духовні сили, тільки дивлячись або говорити протягом декількох хвилин, а якщо продовжите змушуючи його в горло Ви вчора тост. Суть в тому, що люди вперше залучили до жінок, які розкуто і подивитися, як вони люблять весело так само, як вони роблять. І те, як вони кажуть, що на те, як жінка “рекламує” свій потенціал …. милі, веселі, розумні, веселі, впевнені в собі, весела, сексуальна, весела, турботлива, весела … ви отримаєте картину. Жінка, яка так зарозумілий це кошмар для будь-якої людини, навіть для тих хлопців, які самі стривожений.

Є більш ніж тисячею способів для жінки, щоб показати, що вона може качати світ людини, не вдаючись до “дешевим” продаж або агресивний маркетинг Інша річ, яка перетворює чоловіків всього це надмірна турбота про деталі або незначний -. Зупинити потовиділення невеликі речі і дивитися на картину в цілому. Вам потрібен чоловік, який любить вас безумовно або Ви хочете букет троянд, що відмирати тільки через пару днів? Алло? Якщо ви можете отримати як чудово, але якщо у вас є на вибір , моя дорога сестра, вибрати людину!

Але те, що, ймовірно, перетворює чоловіків від більшості показує відчайдушну потребу в увазі та любові. Ми, жінки, які народилися природних терапевтів але чоловіка немає. Якщо ви така жінка, яка потребує когось, то і слухати, як погано ваш целюліт і чому ваша кішка їсть тільки зернові, отримати собі хороший набір подруг або зателефонувати мамі чи сестрі, якщо у вас є один … і за Заради Бога отримати собі життя. Чи не “претендують на одну тільки, щоб отримати його, щоб переслідувати вас, але реальне життя, кар’єра, хобі чи волонтером у дитячому будинку організація або люди похилого віку, так що, коли дзвонить телефон не впустити все інше піти підлизуватися до хлопця і потім дивуються, чому хлопці вам дійсно подобається не подобаєшся, і ті, які не роблять для вас затримуватися як дешеві парфуми.

Подруга, моя порада всім жінкам, якщо він не за горами і той день, в порядку, не чекати, коли він прийде до вас, взяти справу в руки і вистежити його – але пам’ятайте, люди, як ілюзію того, що мисливець, не позбавляти їх шансу зробити своє полювання. Ти і я надто добре знаю, зрештою мисливець видобуває захоплений грою. Це те, що мої люди називають мистецтво організації, щоб бути спійманим – ритуал зваблювання, якої навчають молодих жінок і чоловіків на обряди до дорослого життя.

І про всяк випадок кому цікаво … це «спина» штуковина працює магія в спальні теж. Вам не доведеться чекати до вечора, щоб почати діяти, всі сексуально. Встановіть його до цього, прямо з моменту, коли він встає з ліжка і протягом дня, привнести щось нове, невідоме, різне. Те, що залишає йому цікаво, що ви до – від того, як ви подивіться на нього, щоб, як ви ходите, щоб, як ви кажете, і т.д. Його розум почне робити іншим зваблювання для вас, водіння його повністю горіхи! Правда, якщо ваш чоловік не оспорюється достатньо, він знайде відповідного завдання в іншому місці.