як розмовляти з -10 –

Ви з деякими друзями, може бути, на великому новому залі. На вашому шляху в бар, ви помітили жінку з дуже особливою красою сміється з її друзями. У неї є, що зовнішній вигляд краси, які рідко, але захоплює дух. Ви хочете, щоб зустрітися з нею, але як?

Можливо, ви здивуєтеся, дізнавшись, що дуже привабливі жінки там часто найпростіший підхід. Більшість жінок надзвичайної краси так лякає чоловіків, що кращий хлопець може зробити, це вибрати його щелепу з підлоги і продовжуйте йти. Чесно кажучи, вражає надзвичайною красою страх Божий у багатьох чоловіків.

Так що, якщо ви хочете дізнатися, як підійти і залучити дуже красивих жінок, найголовніше пам’ятати, …. розслабитися.

Кілька років тому, я працював до нерва підходити дуже відомою супермоделлю (які повинні залишитися неназваними). Я був в жаху при наближенні, але змусив себе зробити це, тому що я знав, що це допоможе мені побудувати мою впевненість.

Що мене здивувало, як вона була відкрита для розмови. Вона була доброзичлива, з почуттям гумору і цікавим. Взаємодія закінчилася, коли її бандит-охоронець побіг мене … але я був так здивований, як легко вона повинна була говорити. Цікаво, чи не так?

Що мої друзі і я зрозумів пізніше, було те, що жінки надзвичайної краси рідко підходили чоловіки. Жінкам важче зустріти, насправді, ті, які трохи нижче рівня супермоделі – називають їх “8” або “9” (рейтингових шкал є сира, так що вибачте мене). Вони не так страшні, і, отже, більш доступним чоловіки.

Вони є тими, хто буде часто кидають тести на вас, як швидко, як Fastball Роджер Клеменс. Чому? Вони повинні були навчитися, як поводитися з чоловіками, що намагаються забрати їх багато, і розробили арсенал, щоб захистити себе від хлопців цікавить тільки їх тіла.

Тим не менше, «10» з світу вже настільки страшним чоловікам, що вони, як правило, вийти трохи легше. Звичайно, у них є проблеми по-різному, але зараз я закликаю вас піти на це і підходити до них.

Коли (і якщо) ви робите, переконаєтеся, що не підлизуватися за своєю красою або навіть помітити, що вони привабливі. Це дозволить миттєво підірвати його для вас, так як ви стаєте одним з багатьох, які не можуть пройти їх зовнішності. Замість цього, запитаєте її, щось на зразок цього:

“Вибачте – мені потрібна жінка вхід на дебати я і мої друзі мають – може бути, ви можете допомогти. У відносинах, що є більш важливим для жінок – романтики або пригода ”

Presto – це запитати її, і вона не буде думати, що ви говорите з нею, тому що вона настільки чудова, але тому, що вона знаходиться поблизу, і жінки. Крім того, це цікава тема – жінки люблять говорити про стосунки. Звідти просто вступити з нею в грайливою бесіді, а потім привести її в більш особисту бесіду.
Якби ви запитали надзвичайно привабливій жінці, що це, що більшість засмучує її про її красу, ймовірно, було б, що люди бачать її як гарячі тіла, а не як людина.

Отже, пам’ятайте, – розслабитися – і йти за нею. І коли ви це зробите, переконайтеся, щоб поговорити з людиною, а не тіло! Ставити їй запитання, бесіда записки з нею, скажи їй, смішні історії, перевірити її думки за тематикою. Цікавитися тим, що вона говорить, а не її дивовижною фігурою.

Удачи! І, якщо ви робите підхід «10» сьогодні, поплескати себе по спині, мій друг. Ви тільки що приєдналися до дрібних групам людей на землі … ті готові піти на те, що вони дійсно хочуть і заслуговують від життя!