4 способи зробити вашого чоловіка закохатися в вас

Вважається, що любов минуща, і якщо ви її знайшли, то ви повинні утримати його. Оскільки жінки мають тенденцію падати по вуха в любові з людиною, якого вони зацікавити Що відбувається, коли він не відповідає взаємністю свої почуття або не цікавить, який ти є? Кожна жінка хоче, щоб їх чоловік падати шалено закоханий з ними у всі часи і це можливо, якщо тільки ви можете слідувати декільком правилам, які є золотими, щоб зберегти ваш чоловік приклеєний до вашому боці.

(1) впевненість

Впевненість у собі є пам’яткою всього чоловіки знаходять в жінках. Вони люблять і обожнюють жінок, які впевнені в собі і мають сильне серце. Будь-яка жінка, яка може стояти на ногах і ніколи підробок просто привернути її чоловіка і які, що природно, завжди подобалися чоловіки. Expose свою справжню природу з усіма недоліками і слабкостями і просто бути своїм власним справжню сутність. Чоловіки люблять жінок, які походять на це, як вони не люблять жінок, які просто переміщатися, щоб справити на них враження, роблячи речі, їх шляху. Все, що ви несете багаж бути комфортно з ним і збалансувати ваше життя, як впевнена в собі жінка по-справжньому допомогти вам отримати ваш чоловік.

(2) Чи не бути дешевим

Самодостатній жінок також великі іконки в очах чоловіків. Людина відчуває себе комфортно, бачачи жінка самодостатня, і вона не може бути великою директор або керувати компанією для цього. Навіть якщо вона заробляє мізерні суми, і вона може піклуватися про себе дуже добре, незалежно від інших, то він впевнений, буде залучати чоловіків на ваш бік. Не чекав, що він, щоб заплатити за всі дати і екскурсії, але запропонувати йому вечерю або розмістити дату він буде викинуто на ноги і буду любити тільки для цього. Він буде любити вашу самооцінку і буде цінувати вашу дружбу більше. Хоча багатьом чоловікам це може не сподобатися, вони все ще люблять бути предметом турботи рахунки саме в той час і так на нього враження вашим своєчасним діям.

(3) ніяких проблем не приймається

Не говори про минуле проблеми у відносинах, які не в цих нових відносинах. Чоловіки терпіти не можуть жінок, які несуть і поховати себе в минулому. Порожні чашки перед заправкою його з новим відносинам і не забудьте протерти з чистого аркуша, перш ніж нова людина може написати свою любов на ньому. Не порівнюйте або посилатися дії вашого справжнього друга, що з вашим колишнім. Не скаржтеся на його дії, коли він пізно, і навіть не згадують, що ваш колишній теж зробив те ж саме. Чоловіки терпіти не можуть навіть уявити ваш колишній, і ви разом. Так що залиште ваші колишні ззаду, перш ніж ступити на цю нову зону людини.

(4) бути самим собою

Зберігайте спокій і бути самим собою, коли ви зустрічаєте кого-то в перший раз. Постарайтеся, щоб показати йому свою справжню природу і завжди робити не підробка вашого персонажа. Хай він знає, з самого першого дня, якою людиною ви і як ви будете діяти і реагувати на ситуації і події. Ваша індивідуальність і безтурботна природа зробить вас більш привабливою в очах.