самотні жінки Fix-It рішення для пошуку людини

Один день в групової терапії я біжу для одиноких жінок, сім учасників говорять про проблеми вони бачать, що втручатися в їх здатність мати хороші стосунки з чоловіками. Елейн і Ганна Бет енергетично звинувачувати себе за те, що не було серйозних стосунків з моменту їхнього розлучення.

Елейн, 43-річна мати трьох підлітків, яка була розлучена протягом десяти років, раптом випалює: “” Зачекайте! “Вона зазначає, що вони повернулися до звинувачувати себе. Вона нагадує, що минулого тижня вони дивилися на те, як легко це для жінок, щоб звинувачувати себе за те, що сингл. Тоді, продовжує вона.

“Ви знаєте, суспільство говорить нам, у нас є контроль над собою. Отже, ми починаємо шукати навколо. Ми бачимо, ми не можемо контролювати ці люди там. Таким чином, ми засвоїти і сказати: “Добре, я буду слухати цих людей, які говорять, що це моя вина, я дуже розбірливі; я дуже товста. Тоді це буде під моїм контролем. Я б не відчуваю себе таким безпорадним, не було б те, що я міг зробити так, може бути, я зустріну людину ».

Ганна Бет переконало. В якості бухгалтера, вона зазвичай виглядає на статистичні дані і факти. Не тоді, коли справа доходить до чоловіків, однак. Говорячи з товстим південним акцентом, вона розтягує слова: “Ну, чесно кажучи, я б вважав за краще думаю, що це моя вага. Тоді я можу зробити щось про це “.

Багато жінок відчувають, як Ганна Бет. Вони воліють мати причину проблеми лежать всередині себе; таким чином, у них є шанс її вирішення. Ектенії йде таким чином: “Як тільки я схуднути [переважати над своїм депресії, не боюся близькості, і т.д.], я буду готовий до людини.”

Жінки іноді настільки рішучості знайти особистого пояснення, чому вони не перебувають у шлюбі вони в кінцевому підсумку, які називають себе “дефектних” або як виникли деякі проблеми.

Елейн пояснює логіку цього. “Якщо проблема знаходиться всередині нас, хоча ми можемо розглядати це як особисту невдачу, принаймні, ми можемо сказати собі, у нас є шанс, щоб виправити цю проблему.”

Я називаю це Fix-It рішення, де жінки вирішувати, що потрібно виправити. Використовуючи цей перекіс мислення, самовдосконалення або лікування може тривати поки жінка зустрічає чоловіка. Але в цей момент, залежно від курсу відносин, одну з трьох речей може трапитися.

1. Якщо відносини розвиваються, жінка може сказати: “Ви бачите, все, що робота окупилася. Я здоровий зараз “.

2. Якщо відносини не триває, у неї є самостійно звинувачувати пояснення: “Я не був достатньо здоровий, в кінці кінців.”

3. Якщо вона не відповідає чоловік, вона говорить собі: «Я не достатньо здоровий, ще. Мені потрібно більше самовдосконалення або терапії. ”

Я завжди дивуюся, на ментальному спотворення деяких жінок пройти, щоб вирішити цю проблему, щоб бути єдиним.

Сью, в її кінці 40-х років, завжди була одна. Вона входить терапії в перший раз. Ніяково перетину і знову схрестила ноги, Сью називає себе боягузом, тому що вона часто підпишеться на уроки тенісу, але завжди випадає на третьому або четвертому класі.

Як я поставити більше питань, з’ясовується, що Сью ненавидить спорту всіх видів. Я тоді питаю очевидне питання: «Чому ви так старалися, щоб дізнатися теніс?”

“Тому що”, вона серйозно відповідає: «грати в теніс це хороший спосіб познайомитися з чоловіками.”

Якщо проблема лежить поза вашого контролю, ви безпорадні. Ви не маєте ніякого контролю над її вирішенням. Виявлення проблеми дає “ілюзії контролю.” Ви відчуваєте себе краще, якщо ви можете переконати себе, ви не безпорадні. Як не дивно, самозвинувачення вигідно, залишивши вас з надією: якби ти працювати більше, Ви знайдете рішення.

У результаті соціальні жінок повідомлень засвоїли, багато самотні жінки відчувають себе зобов’язаними щось зробити, щоб вирішити “проблеми”, щоб бути єдиним. У той час як в теорії, щось робити, або рішення проблем, не погано, але коли ви починаєте з неправильним припущенням, ви, ймовірно, щоб придумати рішення перекіс – Fix-It рішення.