Уявіть собі, якщо він узяв тільки 2 речі, щоб спокусити і спати кожну жінку ви зустрічаєтеся після прочитання цього

Спокушання і переконати жінок в ліжко не має абсолютно нічого спільного з вашої фізичної атрибути або ваше майно, якщо на те пішло, ваш соціальний статус. Це все про те, як змусити жінку відчувати себе. Бачите люди дуже емоційні істоти. Ми майже ніколи не приймають рішення, грунтуючись на інформації, або інтелект.

Це не має значення, як розумна людина, він не має значення, скільки у них грошей, він навіть не має значення, наскільки красивий або потужні вони або … Якщо ви можете торкатися жінки на емоційному рівні, ви можете спокусити їх.

Перше, що ви повинні зрозуміти, це те, що більшість чоловіків і жінок запрограмовані вірити певні речі, і діяти певним чином, коли справа доходить до знайомства.

Перш за все, вони вчать неправильні речі від 1 дня …

Всі ці запрограмовані переконання і ставлення до знайомства етикету є єдиною причиною, що чоловіки і жінки не мають один з одним так, як вони повинні були.

Досить багато хлопців почати в знайомства гри вважаючи, що жінки, особливо красиві свою, набагато вище, ніж вони. Вони отримують всі нервові і навіть страшно, коли вони починають думати про наближення жінкою або просити її.

Проте, розмістити ці точно такі ж хлопці в кімнаті, повної жінок, що вони не знаходять особливо привабливими, і у них не буде жодних проблем з ними розмовляти.

Я навіть бачив хлопців, які сповнені впевненості в собі, і які цілком здатні наближається до жінок без будь-яких проблем взагалі, збої в останню перешкоду, тому що вони відчувають, що вони повинні проявити себе з жінкою, що вони гідні їхньої уваги …

Тепер вам не здається, що старий добрий нерозумно? Це дійсно зводиться до осіб зовнішності?

Відповідь мого хорошого друга немає … це все про те, як людина знаходиться на внутрішній стороні.

Я маю на увазі всі ви знаєте, що гаряча, сексі курча в барі, що ви були дивлячись на останні десять хвилин може бути повним ідіотом!

Або … вона могла б бути самим гарним, самим дбайливим душі на планеті ….

Я хочу сказати … ви не маєте поняття, що вона, як, ви не маєте жодного уявлення, хто вона … поки ви не підійти до неї і заговорити …

Отже, чому боятися наближається, і розмовляє з жінками або думати, що гаряча, сексуальна курячих стояв у барі якось перевершує вас, просто тому що вона пощастило у відділі поглядів …

Так як більшість хлопців думають, що красива жінка якось набагато вище, ніж їх, то все, що вони говорять або роблять приймає тон жебрацтвом. Вони будуть способом комплімент жінок занадто багато, вони будуть погоджуватися з усім, вона сказала, а вони будуть, швидше за все, в кінцевому підсумку, схожий на цуценя, що готовий коритися кожній команді вона видає, сподіваючись, що в кінці його, вони будуть отримати спеціальну “Лікувати”.

Веселе у всьому цьому є те, що ці хлопці, думаю, що такого роду поведінка буде справити враження на жінку. Але сумна істина полягає в тому, що справді, жінки нерідко вимкнути його.

Це досить груба місце бути в хлопців …

Таким чином, щоб мати можливість доторкнутися до жінки таким чином, що жодна людина не має, ви повинні принаймні, зрозуміти, як жінки працюють …

Ви бачите, незважаючи на те, що ви можете вірити або не вірити прямо зараз, жінки хочуть бути спокусив! Зараз, почекай секунду, бо тут щось інше, що може шокувати вас теж … жінки хочуть сексу так само, як чоловіки, насправді вони, ймовірно, хочуть його більше!

Але вони не збираються, щоб ви знали, що вони? Це не той шлях, дами діяти тепер це? Ну, на думку суспільства, що це не так або інакше …

Таким чином, ваша робота, мій майбутній майстер спокушання, є першим пройти початкову захист жінки, яку вона зазвичай використовується, щоб тримати більшість з чоловіків, а по-друге, показати, що ви жінка вигляд людини, якого вона чекала … робити ті дві речі, і ви будете вражені результатом!