Як залучати і спокушати одним сексуальні жінки з очима

Вони кажуть, що очі є дзеркалом душі. І ви можете використовувати силу ваших очей впливати на самотніх жінок, щоб бути притягнуті до вас. Ви навіть можете буквально спокусити одиноких жінок з ваших очей. Дотримуйтесь цих порад, щоб використовувати свої очі, щоб захопити серця одного сексуальні жінки для любові, сексу і романтики:

Використовуйте свої очі, щоб залучити одиноких жінок. Погляд у її очах, коли ви посміхаєтеся на неї. Це зробить ваші повідомлення набагато більш особистим. Коли ви бачите, одиноких жінок, які виглядають цікаво, повернути до них, дозвольте Вашому погляду затриматися трохи довше. Пропозицією підморгнув у той час як ти посміхаєшся дає безпомилкові приходять сюди-погляд.

У розмові дивитися в очі цієї жінки як ви кажете. Пряме влучення в очі каже: “я слухаю. Я хочу почути більше”. Свідчить про угоду та інтересом, іноді піднімати і опускати брови. Коли вона говорить, слухай з вашими очима, а також ваші вуха. Якщо ви подивитеся зараз, ви може означати, “Мені нудно” або “я не згоден”. У результаті, як правило, короткі і невиконання розмову. Тим не менш, дивитися в сторону під час розмови це природно. Це ознака того, що ця тема все більш переноситься або що думки збираються. Пауза, під час поглядаючи від зазвичай означає незавершені думки, сигналізації, “я ще не закінчив. Чи не перебивай».

Ваші очі з правого самотніх жінок?

Будьте обережні, щоб ваші жести оком бути неправильно зрозумілі. Як уникнути зорового контакту може зробити обом сторонам відчувати себе некомфортно. Якщо ви відверніться з сором’язливості, ви може бути витлумачено як кажуть, “Я нечесні” або “Мені соромно” або “Я не зацікавлений у вас.” Занадто багато чого очі так само погано, як і дуже мало. Це неввічливо дивитися. Як культурна правило, чоловіки не повинні дивитися постійно на жінку довше, ніж кілька секунд – якщо вона не дає йому ліцензії з посмішкою, обернувшись, або пряму зустріч очей. Коли людина дивиться без посмішки, жінки можуть думати: «Він дивиться крізь мене.” Якщо вам звузити очі на переніссі, ви можете випадково б говорив: «Я з підозрою ставлюся.” Якщо ви закочувати очі вгору, вона могла думати, що ви позіхання, “Гул Хо!” Якщо ви упиватися поглядом у жінку під вигнутими бровами, більшість жінок, ви почуєте гарчання: “Я злюся”.

працювати до його

Це може бути важко дивитися в очі жінки, для деяких чоловіків. Щоб звикнути до зоровий контакт, зосередити свій погляд трохи нижче або між очей. Протягом декількох секунд дивіться в учні, і посмішка. Щоб послабити напруженість, заглянути в одне око одночасно. Щоб розслабитися, дозвольте Вашому погляду на риси обличчя: губи, щоки, ніс, вуха і волосся. Через кілька секунд, поверніться до дивлячись на неї прямо в очі.

Час від часу, запитайте себе: “Де мої очі?” За звичкою, ви можете знайти ваш погляд скотилася на підлогу або в аудиторії. Збільшення кількості часу, який ви відчуваєте прямий зоровий контакт. Коли ви станете більш практикується, ви будете мати можливість дивитися прямо в очі, навіть не усвідомлюючи, що ви робите це.