безпеку на перше місце з онлайн-знайомств

Ми всі чули про них, іноді його чуток, іноді її з перших рук. Але знайомство лиха були частиною залицяння, так як знайомство з когось стало передумовою до того, відносини з ними. Попередньо інтернет, були цілий ряд потенційних небезпек для знайомств. При знайомстві, ви отримуєте знати когось. Це саме по собі тягне за собою ви їх не знаєте, але ви проводите час з ними. Це створює ризик, який, пішло не так, коли перетворюється в знайомства катастрофи. Велику частину часу катастрофа знайомств є доброякісною, і ми втрачаємо це кілька годин, але, сподіваюся отримати урок в житті і любові. Іноді, хоча, катастрофа знайомства не так доброякісних і ми насправді в якийсь небезпеки, ні фізично, ні матеріально. Саме з цього досвіду знайомства легенди народжуються лиха. На жаль, в їх ганьбі, ці легенди мають достатньо сил, щоб відвернути людей від пошуках любові і щастя.

Коли приїхали в інтернет знайомства, нічого насправді не змінилося. Для тих, хто зацікавлений в пошуку кохання, на якомусь етапі ви повинні зустрічатися з людьми в реальному житті і витрачати час на знайомство з ними. Єдине, що змінилося в інтернеті було способу введення. На жаль, однак, багато людей не мають сенсу, щоб зрозуміти це. Таким чином, при використанні Інтернету і сайти знайомств, щоб зустріти людей, наступні дві помилки є загальними:

1. Ви вірите, що використовують Інтернет, щоб зустрітися і поспілкуватися з людьми, насправді знайомство з ними. Таким чином, при реальній зустрічі житті відбувається, у вас є помилкове переконання потенційного партнера вже “відомо”, і тому обійтися без вашої типової ранньої датування запобіжні заходи.
2. Коли справи йдуть погано, ви звинувачуєте Інтернету як середовища, а не той факт, що людина, якій ви зустрічаєтеся був просто неправильно для вас. От коли такі висловлювання, як “Він повинен був урод, ось чому він знаходиться в Інтернеті” родом.

Ці помилки часто посилюються поруч нішу (але дуже популярні) сайти знайомств в знайомства промисловості, де не знаходячи немає партнера рядків статі (або партнерів …) називається знайомств. Це не зустрічатися. Насправді, інтернет-знайомств сам по собі не зустрічатися. Всі інтернет-сайти знайомств, є введень послуг. Інтернет-сайт знайомств так само, як оголошення в газеті або синглів знайомства в журналі, або Pre Party синглів Інтернет. Це форум, де ви можете познайомитися з людьми, отримати свої контакти, і це все. Чим більше ви розумієте це, тим безпечніше ваших знайомств досвідом буде і тим більше успішно ви будете в пошуку ваших партнерів.

У Знайомства Down Under, ставить безпеку в першу знайомств. Як ви можете мати успішний досвід знайомства, якщо вона не є безпечною досвід знайомства? З цієї причини ви знайдете безліч порад і рекомендацій з приводу безпеки і знайомства по всьому сайту. Переконайтеся, що ви відвідаєте наш сайт для отримання додаткової інформації і порад. Взагалі, хоча, наступні керівні принципи мають основне:

1. Визнати, що Інтернет це тільки введень обслуговування. Спілкуючись з електронною поштою, чат і IM може бути весело, це не знайомство з кимось.
2. Визнати, що деякі інтернет-сайти знайомств залучають певні типи «небажаних» людей. Так дослідження конкретних об’єктів, перш ніж приєднатися до них. Наші знайомства відгуки Сайту є хорошим місцем для початку ваших досліджень.
3. Використання інтернет-комунікацій в якості початкового процесу відбору, але не за рахунок вашої звичайної реальному житті процеси скринінгу і здоровий глузд
4. Коли ви прогрес вашого знайомства в реальний світ (тобто, коли ви вирішите дійсно відповідають своїм друзям і знайти в інтернеті) визнати людину, якій ви спілкувалися з, можливо, був фасадом. Так підходити до situationwith тієї ж обережністю, як з будь перше побачення. І почати, щоб дізнатися людини. YES. Це ваше перше побачення. NO. Ті тривалих сеансів чату не було.
5. Якщо ви не впевнені, особливо на ранніх стадіях, ставити безпеку на перше.
6. Не здавайтеся через поганий досвіду. Пам’ятайте, що все в Інтернет, є ще одним місцем для зустрічі людей. Ви можете так само легко, зустріли це “невдалий досвід” у барі, спортивний захід, церкви або соціальної групи.