взяти під контроль своє життя знайомства з прямим знайомства

Одна з проблем, з бути єдиним, особливо якщо у вас є друзі, які оселилися в стабільних відносинах, є те, що всі, здається, намагається виправити вас з людиною, на їх думку, ідеально підходить для вас – Часто побачення наосліп з коханою людиною Ніколи такого не чув не кажучи вже зустрічалися! Він швидко входить в звичку, що єдиний дати ви йдете на це ті, які влаштували з кращих спонукань друзі і члени сім’ї, які не знають, що “реальний” ви шукає у вашому ідеальний помічник. Якщо це схоже на вашу ситуацію, то прийшов час зробити крок назад від вашого поточного шаблону знайомства і оцінити, що це таке ви дійсно хочете домогтися від часу ви витрачаєте на побачення.

Візьміть під свій контроль знайомства життя в першу чергу думати про те, що ви хочете від дати. Ви шукаєте серйозних зобов’язань з кимось ви хочете розглянути в якості постійного партнера, або ви просто шукаєте короткострокових весело з кимось, ви можете насолодитися соціального досвіду, а з ким не очікує нічого іншого від вас? Знаючи, що ви хочете допоможе вам звузити поле потенційних знайомств тому що ви будете тільки дивлячись на сьогоднішній день люди, які мають схожі цілі відносини на увазі.

Інша частина знаючи, що ви хочете від дати, що потрібно знати тип особистості (і фізичні атрибути), які ви шукаєте в потенційному партнерові. Навіть якщо ви тільки шукаєте соціальних контактів ви можете розслабитися с, необхідно знати, які інтереси ви хочете, щоб у них – як правило, ті, які відповідають вашим власним так що вони утворюють основу дати.

Якщо у вас є визначити, що ви хочете домогтися від вашого знайомства, і у вас є деяке уявлення про те, якою людиною ви хотіли б дати, то ви повинні знати, де їх знайти. Це стає все простіше, особливо з Інтернетом руйнування соціальних і географічних бар’єрів. Цілком можливо, що ви раді кібер тільки дати, особливо якщо ваш нинішній спосіб життя не дозволяє багато часу, щоб вийти і о. З іншого боку, є багато людей в інтернеті, які хочуть познайомитися з людьми в реальному житті і тільки використовують Інтернет як спосіб знайти людей зі схожими інтересами їх власної.

Інший спосіб знайти правильний вид датою є об’єднання групи або асоціації, які слідують ваші інтереси. Таким чином, ви мережу з готовою соціальної групи людей, які поділяють те, що ви захоплені.

Знайомства має бути весело. Це не повинно бути щось, що Ви робите для того, щоб зробити вашу сестру щасливою, або ваш кращий друг зручною, склавши четвірка з кращим другом свого приятеля. Візьміть під свій контроль знайомства життя, створити свої власні правила, і ви побачите, що у вас є більше успіхів у пошуку дати з людьми, які шукають такий же досвід, як ви хочете.