знайомства поради про фотографії, частина 1

Якщо у вас було оголошення на деякий час або є абсолютно новими в це, якщо ви схожі на більшість людей, ви, можливо, захочете, або необхідність, мало вказівок про те, як почати свою подорож або як замінити покриття дороги ви вже вниз.

Перед відходом будь-яку екскурсію, це завжди приємно знати, як дістатися, де саме ви повинні піти. Більшість людей не буде відправитися в подорож, не маючи плану якийсь, щоб направити їх у правильному напрямі, так чому б не запастися для цього пригоди, а також. (Для чоловіків ви там, дорожня карта є те, що зазвичай знаходиться в бардачку складені в мільйон разів, які можуть грати важливу роль, допомагаючи вам знайти певні пункти призначення.)

Ви, нарешті, визнав, що проблема: не в змозі знайти собі пару. Визнаючи це найважчий крок. Може бути, як правило, три, або стільки, скільки для вас 20 перфекціоністи там. Але тепер ви повинні зробити наступний крок: Введення ваших кухоль на ринку для всіх, щоб бачити. (І суддя!) При цьому, ви, безумовно, на шляху до виходить за рамки своєї зони комфорту в надії знайти, що чудово, ідеальний партнер.

Думка про те, ваше зображення на World Wide Web для кожного друга, родича, колеги і ворога, щоб побачити, може бути трохи лякає спочатку. Гаразд, можливо, не трохи лякає, може бути, тривога виробництва на рівні збирається проктолога з великими руками. Так що вирішити, які використовувати фотографію, ймовірно, буде найбільш важливим кроком у цьому процесі. У зв’язку з предметом, це не може бути темою, щоб отримати пораду мами і тата на. Так як вони не в картині, (вибачте за каламбур), я, абсолютно незнайомої людини-ніби як на тому ж рівні як мудрець, бармен-викине кілька рекомендацій. Ну, насправді більше, ніж кілька. Зрештою, це важливий розділ.

Якщо я не помиляюся, я вірю, що більшість людей мають ту ж мету у мене є при розміщенні оголошень, ми хочемо з ким-небудь познайомитися. Незалежно від того, скільки ми ніколи це не визнають, там має бути певний рівень залучення перед будь-який тип відносин може розпочатися.

Ви розумієте, що компанії і корпорації витрачають мільйони доларів на рекламу, щоб найкращим чином ілюструють продукту або послуги, які вони продають? Зображення все, що в рекламі. Так що ми робимо? Ми продаємо себе, чи не так? (Не в буквальному сенсі, пані!) Таким чином, ми повинні уявляти собі все, що можемо для нашої глядацької аудиторії.

Я повинен зізнатися, я відсканував свою частку оголошень протягом багатьох років. І я повинен сказати, я був дуже розважали на цьому шляху. Деякі з фотографій, які я бачив, могли б зробити власну матір хлопця перевернутися в труні. Я хотів би знати, що в пеклі деякі з цих людей думали, коли вони вибрали саме фото вони зробили, щоб “рекламувати” себе на весь Всесвіт.