10 ознак того, що ти їй подобаєшся

Ви коли-небудь знайти собі розмовляє з дівчиною протягом досить довгого часу, перш ніж знаю, якщо вона любить вас, або якщо вона просто з ввічливості? Ось деякі ознаки того, що дівчина тебе любить, щоб ви знали, чи варто витрачати наступну годину, базікаючи її або якщо ви повинні рухатися до кращого життя.

Різка в погоню, ось деякі ознаки того, що вона любить вас:

1. Якщо ви бачите її скручування її волосся на пальці, це знак. Це одна з тих речей, які несвідоме вона не може допомогти, але зробити навколо хлопця, який їй подобається. Вона тільки хоче, щоб подивитися її краще, і саме тому вона грає зі своїм волоссям. Це тваринний інстинкт, щоб доглядати за себе дивитися її краще для вас.

2. Якщо вона не в змозі прийняти її погляд від вас, це ще одна ознака того, що дівчина може сподобатися вам. Можливо, вона дивиться на вас за правильним причин (вона думає, що ти гарячий) або всім неправильним причин (наприклад, якщо ви просто пролив щось на вашій сорочці). Навчіться різницю

3. Коли вона дивиться в сторону після того, як зоровий контакт, це ще одна вірна ознака того, що ти їй подобаєшся. Подивившись вниз, вона подає заявку. Це еволюційний реакції, і ви не можете фальсифікувати цей матеріал.

4. Вона намагається справити на вас враження, якщо вона сміється над вашими жартами всі, особливо ті, які не так вже й великий. Покладіть її на тест, сказавши їй неймовірно погана жарт, щоб подивитися, що вона робить. (Тут не одна: Те, що цифрові годинник сказати його мамі “Дивись мама без рук.”?)

5. Коли ми говоримо з дівчиною, якщо вона облизує або кусає губи, це ще одна ознака того, що вона могла б, як ти.

6. Одним з найбільш складних ознак, якщо вона отримує оборонну, коли хтось припускає, що ви двоє предмет, або ви повинні виходити. Це означає, що вона просто не хоче, щоб відірватися, як надмірно прагнуть або, що вона просто чекає вас зробити свій хід.

7. Іншою ознакою того, що вона, можливо, як і ви в тому, що вона не могли б є навколо вас, як би дивно це не звучало. Це тому, що більшість людей не виглядають дуже привабливо в той час як вони їдять (вона намагається переконатися, що ви не думаєте, що вона нечупара або свині).

8. Вона може бути цікаво, і запитати, якщо ви зустрічаєтеся когось. Цей знак дуже великий, і це означає, що вона хоче бути зустрічатися з тобою (вона бачить, чи є конкуренція).

9. Щоб переконатися, що вона робить правильний вибір, зустрічатися з тобою, вона принесе вам зустрітися з нею друзями, щоб вона могла отримати їх думку про вас. Якщо вони хихикали, що вони знають якийсь секрет, це відмінний знак.

10. Якщо вона погоджується з усім, що ви говорите їй, то це відмінний знак для вас. Такі речі, як цього не стають більш не звертаючи уваги. Вона намагається показати вам, що двоє з вас є багато спільного.

Запам’ятайте ці десять ознак наступного разу ви говорите з дівчиною, щоб переконатися, що ти їй подобаєшся. Як тільки ви отримаєте повісити її, то це буде, природно, коли ви говорите з дівчиною, і ви будете просто “знати”, якщо вона любить вас чи ні. Ви можете фактично дістатися до точки, де ви “внутрішньої гри” настільки сильна, що ви берете все, на знак дівчина тебе любить.

Це не просте завдання, але з деякою практикою ви будете експертом на читання дівчата в найкоротші терміни. Веселіться разом з ним і удачі!