Поради для першої електронній пошті

Вітаємо! Якщо ви зробили це на електронну етапі знайомства, ви практично займався. Ну, можливо, не “практично”, але ви добре на вашому шляху до забезпечення персоналізовані відносини з кимось, у кого є потенціал, щоб принести про вантаж щастя у вашому житті.

Відправка, що перший лист, як може здатися ризикованим кроком. Як ви машинки строго на клавіатурі, ви можете бути другого вгадати майже в кожному рядку ви складати. “Чи не занадто це рясний?” “Чи буде він зрозуміти, що я намагаюся сказати?” “Вона дійсно зацікавлений у мені взагалі?” Неважливо, що змусило вас сісти і написати, що перший лист, одна річ напевно : Ви повинні подальшої діяльності.

Невпевненість у собі і невпевненості величезні причин, чому багато інтернет відносини фіаско. Якщо у вас немає задоволенням стрибати в потенційних знайомств ситуацію і побудувати любов імперію з нуля, ви ризикуєте просто придумувати короткі листи фази з кожним новим відносинам.

Однак, ви, напевно, знаєте, що не всі листи є однаковими. Часто, насправді, коли ви починаєте новий онлайн відносини, обидві сторони не відчувають себе абсолютно так само, один про одного. Таким чином, багато листів приходять небажані і, отже, залишаються без відповіді. Якщо вам трапиться бути в категорію людей, які регулярно посилати електронні листи, але рідко отримують взамін одного, то ви теж потрібні ці електронній пошті поради.

Тепер для погоні: Топ 5 безпомилковий поради для складання, які повинні зворотний e-mail:

1. Уникайте зустрівши як занадто знайоме. Використання мови, такі як, “Sweety”, “Мед Булочки” і “лялька особа,” може бути кошерним для ваших встановлених друзів, але коли ви починаєте нові відносини, тон прізвиська вниз кілька тегів. Дійсно, розглянемо тонізуючу їх до повного нуля протягом принаймні перших кількох повідомлень електронної пошти.

2. Необхідно використовувати тверду адресу електронної пошти. Майте на увазі, що ваш вибір E-mail адресу ім’я багато що говорить про вашу індивідуальність. Якщо ви не готові по-справжньому представляти себе певним чином, слід вибрати ім’я з розумом. Наприклад, якщо ви шукаєте тривалі відносини на основі взаємної поваги, то адреса електронної пошти, таких як sexmaster4u@xxx.com не може бути кращим введенням у вашій душі. Використовуючи своє повне ім’я, як правило, прийнятно, але потенційно піддають свою справжню ідентичність.

3. Задуматися. При відправці електронної пошти, включають тонкощі, такі як: “Я сподіваюся, що у вас прекрасний день.” Це може здатися очевидним першим кроком, але для багатьох новачків, вони не могли зрозуміти, що лист є не призначені для маніфест, а, скоріше, це впровадження та альтернативні засоби зв’язку.

4. Задавайте питання, але не дуже багато. Типовий перший лист має бути кілька (Примітка: деякі з них) питання про свого партнера. Запитайте їх, як їх день був. Постарайтеся з’ясувати, деякі з речей, які вони люблять робити у вільний час. Ставити запитання допоможе реле ваш інтерес до вашого партнера. Майте на увазі, що занадто багато питань, проте, почне зробити вашого партнера відчувати, що він або вона знаходиться в іспанської інквізиції. Запитайте настільки, що легко відповісти на питання, але не так багато, що людина відчуває, що він або вона має заповнити анкету.

5. Не будьте занадто вперед. Будьте тверді з вашими намірами з електронної пошти, але уникайте занадто вперед. Інтернет є вогнищем для зубожілих діяльності. Таким чином, ви повинні бути уважними в безпеці вашій репутації та довіри з вашою розчавити. Нехай людина знає, що ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про них і, можливо, розвивати відносини, але не прийшов прямо і попросити секс, гроші або місце для проживання. Як і в будь-яких відносинах, там має бути ряд подій, які будують до такого висновку, якщо зв’язок буде стійкою.

Тепер, коли ви розглянули ці кілька простих порад першої електронною поштою, отримати з Є скористатися клавіатурою. Майте на увазі, що якщо ви не отримаєте відповідь на вашу електронну пошту, можуть бути приховані проблеми у вашій повідомлення композицію, яка вам потрібна, щоб досліджувати. Наступного разу, спробуйте запустити ці шмотки E-mail другу, перш ніж відправити їх на ваш кібер тисняви. Удачи!