блондинки, брюнетки, руді – Чому чоловіки без розуму

Це може (або не може) бути сюрпризом дізнатися, що рудий жінки, в середньому, мають більше сексу, ніж блондинки. У Німеччині, провідний сайт знайомств опублікував ці результати більше 1200 респондентів, які взяли участь в опитуванні знайомства і спосіб життя. Невже це всього лише міф, або люди дійсно піклуються про колір волосся?

Будемо сподіватися, що більшість чоловіків не будуть судити дівчину або утворюють перше враження засноване на колір волосся. І якщо він це зробить, він, очевидно, вкрай поверхово і не варто турбуватися. По-друге, він обмежує його можливості на гігантські розміри, якщо він вже заздалегідь визначили його привабливість для жінок з певним кольором волосся.

блондинок.
Мерилін Монро є нашим самим визнаним знакових блондинка. Однак, навіть Мерилін народилася не як блондинка. Її “blondness” допоміг їй створити образ грайливість. Мерилін Монро, цілком можливо, дуже блондинок причини так популярні в колах чоловіків – і вона навіть не натуральна блондинка!

Блондинки випромінюють думку, що у них більше задоволення. Світле волосся розмірковує світла, тому блондинки схильні, щоб прикрасити кімнату. І саме ця яскравість, яка робить блондинок з’являються товариська і весела. Чоловіки також розглянути білявкою набагато більш доступним і менш складною, ніж руді чи брюнетки.

брюнеток.
Брюнетки загадковим і менш доступним – навіть лякає для багатьох чоловіків. Це було відзначено, що брюнеткам може іноді несуть чіпом на їхні плечі, враховуючи, що блондинки часто отримують в центрі уваги.

Брюнетки вишуканий, бурхливий, лють і мають право бути кінцевою спокусниця з брюнеткою є набагато складнішим завданням для людини, і в кінцевому підсумку приз зловити. На відміну від світле волосся, темне волосся поглинають світло. Сезонно, блондинок волосся весна / літній, проте брюнетка жінок зображують осінньо / зимової зовнішній вигляд.

рудих.
Рудоволоса жінка пасинком, ізгоєм. Є набагато менше руді, але вони дуже різні за зовнішнім виглядом. Рудоволосі зазвичай не предметом відкритого обговорення в чоловічих колах. Просто тому, що у неї руде волосся, це справедливо, це має бути справа вимикач? Чоловіки, які звільнити дівчину, тому що руде волосся, роблять це на свій страх і ризик.

Класична рудоволосої жінки красиві і зазвичай у їхній власній лізі, красуні, такі як Кетрін Хепберн і Рита Хейворт, наприклад. Рудий особистості включає в себе ключову протилежностей: вона або відмінне пиво-промивні барний черговий легко відставати від хлопців … або класичної впевнених у собі кохану, зі смаком і вишуканим, маючи всі рішення, перш ніж хто-небудь. Руді пристрасні дівчатам, і так само, як брюнеткам, може бути досить лякає з безсоромною влади.

Чи мають жінки стереотипів, коли справа доходить до кольору Ман волосся? І чи є певний тип волосся кольору на людину, що б ви схильні зустрічатися з ним?