мій колишній хлопець хоче мене назад – три питання, перш ніж ви вирішите нічого

«Мій колишній хлопець хоче, щоб я повернувся, і він серйозно про це!” Навіть якщо це чудова новина, і це може бути тільки те, що ви були бажати, він також може зробити вас дуже плутати. Перед тим, все, що вам потрібно було тільки бути в депресії, але тепер у вас є рішення, щоб зробити. Отже, що ж ви робите, коли ваш колишній хоче, щоб ви назад?

є речі дійсно змінилися?

Важливим, що потрібно запитати себе, чи є воно, ймовірно, буде в цей раз. Подумайте – що стало причиною розпаду? Хіба що питання буде вирішено? Кілька пар, щоб повернутися разом знову і відбувається велике на деякий час, а потім, всі старі проблеми приходять потайки назад, і ви маєте рацію туди, звідки почав.

Якщо він хоче вас, це не означає, відмінним знову, що все в. Ви обоє повинні працювати через проблеми і отримати їх вирішили цей час, якщо ви хочете бути щасливими разом.

який знаходиться в сидіння водія?

Це ще один життєво важливі речі, щоб запитати. Ви робили свою справу, але тепер він хоче, щоб ви назад. Так, він одним викликом постріли? Перед тим як сказати так, то вам краще думати про речі небагато. Якщо він повністю контролює ситуацію, це навряд чи буде здоровим для вас. Ви дійсно не хочуть бути схожими на свого улюбленого коллі, коли він клацає пальцями, ви прибігли.

Зупиніться на хвилинку, щоб бути чесним із самим собою і запитайте: “Це те, що я дійсно хочу” Ваші емоції летять прямо зараз, так що отримати в спокійне місце, щоб думати про це. Крім того, подивіться на довгострокову перспективу і розглянути, чи є це гарною ідеєю.

не хочуть запитати “чому?”

Чому він хоче, щоб ви назад? Це дуже важливе питання, і він збирається зробити це легше вирішити, якщо це правильно чи ні. Він був причиною розриву і ви повинні розкрити те, що трапилося з цим.

Багато хлопців, особливо молодих хлопців, виїхали, тому що вони бояться зобов’язань. Це ключова проблема для чоловіків по будь-якої причини. Може бути, він хоче, щоб “грати в полі” трохи більше, ймовірно, йому потрібно час, щоб подумати про свій власний, або досить часто, він просто злякався, не розуміє, чому і потребує втекти. Після декількох місяців відсутності своєї дівчини, він розуміє, що він ідіот, і повертається.

як отримати назад разом і змусити його працювати на цей раз

Повертаючись і бути щасливим не так просто, як просто сказати “так.” На цей раз у вас є, щоб змусити її працювати. Одна річ, ви можете зробити, це дати йому “гонці на час.” Знову бути разом, але зробити кілька термінів. Не витрачайте занадто багато часу разом. Спостерігайте, як справи йдуть, перш ніж прийняти на себе великі зобов’язання знову, так що ви можете переконатися, що він серйозно.

На цей раз, зробити його іншим. Сконцентруйтеся на питання або питання, які викликали ваші розпаду, і присвятити себе його виробленні. Якщо ви дійсно хочете, щоб повернутися разом і змусити його працювати, це може бути зроблено.

Крім того, майте на увазі, що зв’язок дійсно важливий фактор. Багато разів, збої відбуваються через поломки в спілкуванні. Завантаження та допоможе вам вирішити ваші проблеми. У майбутньому, коли щось піде не так, він буде говорити з вами, і ви обидва можете подивитися на гарне рішення всіх без горя і драма.