ознаки ви були одним занадто довго

Питання: Як ви провели останні кілька ночей суботи?

A: У мене був свій вечерю рано і пішли в ліжку з книгою, а потім заснув. Що ще я повинен зробити?

Залишаючись одним … довго не злочин, але якщо ви залишилися нещастю одного, то це викликає занепокоєння. Ось кілька ознак, які можуть вказувати на ви збираєтеся одного досить довгий час:

Жінка і її любові до людини, мають вирішальне значення в прийнятті людиною більш вишуканим і презентабельним. Якщо ваше почуття етикету займає заднє сидіння, то це точно, що ви добре в безшлюбність. Брудно виглядає, відсутність належних манер їдальнею, занадто багато шуму тілесне в компанії протилежної статі кілька чітких показників роботи вашого одного статусу.

Безшлюбність протягом тривалого періоду часу почне позначатися на вашому рівні достовірності. Ви починаєте страждає від комплексу неповноцінності. Навіть якщо пані дає погляди вдячність, ви сприймаєте їх як дивиться насмішок. Головне, що більшість дівчат дивитися в їх людина є його довіру, і вам не вистачає в цьому відділі!

Для на вас 14 лютого не несе ніякої значущості. Ви забули, що ж такого особливого в день. День святого Валентина приходить і йде, як і будь-який інший звичайний день, і ви залишаєтеся поглинені вашої день у день працювати.

Ви не посміхається, все навколо, насолоджуючись романтичної комедії, як “Коли Гаррі зустрів Саллі”. Сльози не котяться ваші щоки спостерігаючи останні кілька рулонів “Несплячі в Сіетлі”.

Існує брак подруг у вашому житті. Ви тільки поговорити про справи з колегами протилежної статі. Вони досить побоюються висуваючи будь неформальні теми перед вами.

Ваша мати була єдиною жінкою у вашому житті, з якими ви поділитеся вашим найбільшим рівнем комфорту. Ви з усіх сил намагаються знайти якості вашої матері в кожній жінці ви зіштовхнетеся с.

Знайомства поради Твоя мама стала вашим єдиним дороговказом для отримання вашої галон.

Почуття повної самотності веде до розпачу, і це сталося у вашому випадку. Ви не дуже впевнені у своєму майбутньому і споглядаючи піти на шлюб за домовленістю коли-небудь.

Ваші батьки навіть думаємо про фіксацію вас з одним з ваших далеких родичів.

Порнографія стала вашим єдиним способом отримання розважали і ви тепер регулярно в сусідній магазин відео для дорослих. Ви можете забути, щоб задовольнити ваші подруги дитинства, але ви ніколи не не в змозі перемкнутися на плеєрі DVD щоночі для перегляду такого роду фільмів.

Ви вдавалися до секс-іграшок і роздуття ляльки для виконання вашої сексуальний потяг, як ви якось відмовилися від знайомства гри.

Перебування приклеєні до онлайн відеоігри означає, що ви вийшли з знайомства сценарієм.

Люди почали припускаючи, що ви, як гей. Вони просто одержимі підключити вас з іншим хлопцем.

Ви думаєте, що ви стали об’єктом бажання кожної жінки. Ви також почали фантазувати сексуальні речі про кожного члена представниць слабкої статі принаймні можливі випадки.

Ви втратили мистецтво вести себе в присутності жінок. У твоїх очах, вони всього лише опорою для втамування похоті.

Ви стали дуже прискіпливі у виборі дівчини, яка може бути ідеальним матеріалом шлюбу, і ви намагаєтеся знайти їх вина в без причини.

Раптом ви почали закохуватися в кожного і кожній дівчині ви стикаєтеся. Колишній бридке каченя стає найкрасивіша дівчина, яку ви коли-небудь зустрічали. Все це відбувається тому, що ви думаєте, що невідповідність для дійсно красивих дівчат і начебто немає ніякої іншої альтернативи, ваше знайомство стандартам взяти піку.

Ви почали зберігаючи всі ваші емоції і почуття наболіло. Використання ваших розумових скарбів, щоб домогтися вашої дівчині стало справою минулого.

Ревнощі повзе у вашому розумі, дивлячись на одного зі своєю красивою подругою в руках. Кожен раз, коли ви ловите проблиск щасливою парою, ви відчуваєте себе пригніченим зсередини.

Ви починаєте з усіх сил намагаються перетворити ваші подруги у ваші потенційні подруги. Ви починаєте говорити погані речі про хлопець, якого вона любить, щоб отримати його з картини.

Імена ваших колишніх друзів приходять у ваш розум знову і знову. Вони навіть починають надходити у ваших мріях.

Ви ухиляються від зустрічі з новими людьми. Ваша соціальна життя приходить до різкої зупинки.

Ви тримаєте себе від приступати на деяких нових підприємств. Навіть, приєднавшись йогою дає метелики в животі.

Ви стаєте жорстким у своїх діях і бродити навколо зі сварливим зображення. Сердитися без особливої ​​причини стало вашою ознака.

Немає нових одяг не їсти у вашому гардеробі. Ви забули дорогу в торговому центрі.

«Хто рано лягає і рано встає …” став вашим девізом. Ви витрачаєте занадто багато часу на внутрішні деталі, як очищення плитки Вашої ванної кімнати і т.д.

Ви віддаєте перевагу нездорової їжі для домашньої кухні і, як наслідок, ваше фізичне здоров’я погіршується.

Якщо у вас виникли принаймні, половина всіх цих симптомів, то вам потрібна термінова допомога. В іншому випадку, ваше життя може забарахлив. Просто повернутися в режим зустрічі і знайомства з жінками, бо немає кращої медицини в цьому світі, ніж чиста любов жінки до чоловіка!