погано забрати ліній є епідемії в погані поради знайомств – познайомитися з дияволами, щоб уникнути

Найшвидший спосіб отримати результати з нічого спочатку з’ясувати, чого не слід робити і зупинити його.

Існує багато схожості, коли ви піднімаючи дівчаток. Найчастіше це те, що хлопці роблять неправильно набагато більше, ніж те, що вони чинять неправильно, що робить його важким для них, щоб стати успішним з жінками.

Найголовніша причина, чому хлопці викреслити з жінками є використання погано забрати ліній. Забрати лінія є способом ви спочатку одержуєте говорити з дівчиною. Його метою є, щоб зламати лід між вами (або в пікаперів термінології ‘відкрити її до розмови’), так що ви можете почати знайомство один з одним і, сподіваюся, перерости в секс і / або відносинах.

Якщо Ви не отримаєте підібрати лінію правильно, ви навіть не отримують шанс показати своє істинне обличчя. І неважливо, щоб дістатися до всіх хороших речей згодом. Таким чином, це очевидне місце, щоб почати шукати проблеми в першу чергу.

Визнаючи погано забрати ліній?

98% забрати ліній ви отримуєте з інтернету або почути від друзів, на жаль, нічого не варто.

З деяких причин, що популярно, просто не правильно. Я поняття не маю, чому це явище мало місце, я просто поклав її на те, що більшість чоловіків і жінок насправді знаю, що багато менше про зустрічі один з одним, ніж вони хотіли б думати.

Подумайте про це? Скільки автор журналу знаємо про збирання дівчинки? На жаль, вони часто є тими, отримав завдання придумують деякі “забрати ліній» для останньої копії FHM або Maxim або будь-який інший.

Не очікуйте експертизи від когось, хто не є фахівцем у цій галузі. У результаті виходить, що ви, швидше за все, погано використанням забрати ліній.

Пора вдарити по книгах.

як розпізнати поганого забрати ліній

Ви побачите, що це дуже легко визначити погані забрати лінія використанні цих керівних принципів.

Рівні ушкоджень, пов’язаних з цими трьома широко використовуються погано забрати ліній відрізняються небагато. Ці грубі забрати ліній, брудні забрати ліній і сирний забрати ліній.

Грубе забрати ліній найбільш руйнівних тому ми почнемо там.

грубо забрати ліній

Грубе забрати ліній містити деякі або всі з таких елементів: покласти падіння, неповагу або принизливим навішування ярликів.

Існує практично не беруть участь гумору, і часто звинувачує дівчина, бажаючих отримати сексуальне з хлопцем відразу. Вони тупі.

Дами, коли хлопець наближається до вас з грубим чату лінію, це, ймовірно, означає, що він відчуває, що ви вище його, і він підсвідомо боїться вас відкине його залицяння. Він використовує неприємні лінії, щоб забрати дівчаток як спосіб тримати себе від отримання збитий ними. Це корисно для нього, щоб сказати, що вона відмовилася говорити з ним, тому що лінії він використав.

Термін, який психологи використовують для класифікації такого роду поведінка відомо як “ухилення”. Оборонна стратегія деякі люди використовують грубо забрати ліній. Роблячи це, вони уникають болю. Під час використання цих рядків ніколи не дозволить хлопцеві отримати відхилені, і, таким чином боляче, він ніколи не отримає його, що він хоче. Щоб насправді поговорити з дівчиною.

Прикладом грубого підібрати лінію:

“Отримайте вашу щура дитини. Я знаю, ти вмираєш за це.”
(Примітка для читачів менш інформовані: пацюк = піхви)

брудні забрати ліній

Ваш наступний гірший варіант брудна забрати ліній. Ви можете знайти багато з цих інтернет. Ми впевнені, що ви знайомі з ними. Справді, якщо ви коли-небудь читали забрати лінія на веб-сайті я буду тримати парі, що це була брудна забрати лінія, тому що вони на сьогоднішній день є найбільш поширеним.

Коли ви наближаєтеся до дівчини і почати використовувати сексуальні натяки, як спосіб потрапляння на неї, ви пропонуєте, що ви думаєте, що вона дуже wiling щоб пройти весь шлях з вами тут і зараз, навіть якщо Ви тільки що познайомилися. Таким чином, з цієї причини вони класифікуються як «Гросса.

Використовуйте свій здоровий глузд. Вони, як правило, смішні або дотепні. Часто це гра слів. Це робить їх більш небезпечними для хлопців з меншим досвідом у забрати.

Хоча багато хлопці, можете сказати, що грубо забрати лінія, не дуже зручно, вони можуть отримати обдурять гумору в брудному підібрати лінію, думаючи, що може бути good.Not багато дівчат зацікавлені, щоб продовжували говорити з вами, якщо ви починаєте Розмова з брудними забрати ліній.

Існує правило, які можна витягнути тут: дівчата не люблять говорити про секс негайно. Вони люблять, щоб все було гладко і щоб це відбулося природним шляхом.

Говорячи про виховання або тему сексу відразу ж (з брудним підібрати лінію) просто отримує її в оборону і думав про тебе як «рогові собаки. У деяких випадках і контекстах вона також буде сердитися і напасти на вас за те, що нешанобливо.

Це може стати ще більш ніяково для вас, якщо інші люди помічають або вона робить на сцені. Якщо вам пощастить, і вона цілком відкрита мислителя вона буде думати, що це забавно лінії і не сердься, але що ви все ще ‘рогової собакою “бути обережніше.

Приклад брудних підібрати лінію:

“Слово дня є” ногами “. Давайте повернемося до мого місця і поширити слово. ”

паскудні забрати ліній

Інший тип погано забрати ліній сирний забрати ліній. Якщо ви хочете стати ближче до своєї мети, ймовірно, це не дуже гарна ідея, щоб використовувати один з них. Вони також не є більше шансів отримати дівчина злиться на тебе.

Веселий забрати ліній в основному пов’язані огидно солодкий або романтичних або дитячі ігри на словах. Ці лінії погано просто тому, що дівчина буде дивуватися, чому ви мене не було нічого краще сказати. І ймовірно, вона будете приємно здивовані тим, як погано лінію вашої посадка була.

Це може тримати її в хорошому настрої, але не допоможе вам здаватися привабливим для дівчини. У результаті він має неприємні наслідки. Вона може сміятися, але це буде у вас, а не з вами. Після цього вона може просто піти. Вона зробить виправдання протягом 5 хвилин, щоб покинути в 90% випадків. Особливо, якщо вона приваблива дівчина.

Прикладом сирний підібрати лінію:

“Життя без тебе була б схожа на зламаний олівець … безглуздо.”

не зупиняйтеся тут – познайомитися з ворогами вашого успіху краще

Покладіть кілька хвилин зусиль у розумінні того, як визнають погане забрати ліній так, що ви переконаєтеся, що ви ніколи не використовувати їх. Сотні прикладів грубо спілкуватися лініях і брудні забрати ліній доступні для вашого задоволення читання прямо тут. Після перегляду десять прикладів ви напевне не хочете використовувати. Днів вас нишпорити навколо ніяково після використання страшна забрати лінія буде за вами назавжди.

Але … Пам’ятайте: не використовувати будь-який з цих ліній, щоб забрати жінок!