флірт ноу-хау з десятку FastLife зустрічається tips_

Гарячий Флірт Поради для жінок

Знайомства експерт Ребекка Аттенборо від FastLife Speed ​​Dating показує, як освіжити свої навички флірту.

1) Сміх і світ сміється з тобою

Маючи гарний час інфекційних і хто не любить бути навколо позитивним, оптимістичним людям? Поширення добрі почуття і отримати собі у правильному стані розуму для створення гарного першого враження. Зосередьтеся на позитивних речах і підтримати розмову веселощів, світла і пінистий. Відчувайте себе добре про себе і ви знайдете людей буде звернено на вас.

2) дати чіткі сигнали

На жаль дівчаток, але його істинне, велика кількість чоловіків, як відомо, погано інтерпретації сигналів від жінок. Посміхаючись і щасливим жестів може просто означати, що ти дружньої така дівчина. Уникнути неприємних ситуацій, знаючи те, що ви хочете, коли ви флірт і переконайтеся, що ваші сигнали ясні. Якщо ви дійсно хочете зустріти хлопців, то всі кошти Флірт, просто переконайтеся, що ви знаєте, як відокремити сексуальних сигналів флірту, від “Привіт, у мене хороші стосунки ‘сигналів флірту.

3) Велике заморожування; головним поворотом геть

Переконайтеся, що ви дивитеся доброзичливо. Сидячи, як снігова королева не залучатиме до вас людей, і ви можете несвідомо видаючи сигнали “ні, ні”, коли таємно ви любите когось, щоб підійти до вас. Перевірте, які сигнали ви відправляєте, і якщо він не отримує бажаного результату, відрегулюйте їх. Чому б не попросити друзів, щоб дати вам деяку зворотний зв’язок?

4) навіть Кайлі Міноуг отримує відхилив!

Іноді речі не працюють за будь-якої причини. Реальність така, що кожен відчув відмова в одній області свого життя. Не зупинятися на негативних відповідей, а не видивлятися компліменти, приймати їх і не звертають на нього відмовою.

5) звернення мулу

Одне просте правило для будь-який наряд, що якщо ваша мати носите його, ви не повинні. Якщо ви подивіться в дзеркало і думаю: “Я виглядаю смішно в цьому?” давайте правді в очі – ви, напевно, роблять.
Але найголовніше, якщо ви відчуваєте себе сексуально ви зіткнетеся, що занадто. Якщо ви відчуваєте себе щасливим і впевненим то ви будете сочилася заклик!

6) Нехай ваше тіло робити говорити

Що ж секрет гіпнотизуючий ефект жінки на чоловіків? Флірт зі стилем. Ми можемо все це зробити. Нам просто потрібно, щоб дізнатися секрети. Хороші новини? Можливість фліртувати є вродженим, а про себе і можливість чуттєво населяють вашого тіла. Іншим ключовим є розуміння мови тіла. Нас дівчата можуть хвилюватися про те, що ми говоримо, але насправді це наші тіла, які роблять велику частину розмови. Зв’язок 60 відсотків невербального і лише 40 відсотків словесні. Так що дивіться, що ваше тіло говорить. Дослідники говорять, що ви можете підвищити свої сили тяжіння приблизно на 70 відсотків, якщо ви можете поліпшити ваше тіло розмову.

7) розкрити вашу сексуальність світіння

Якщо ви спілкуєтеся з хлопцем вам подобається, то відображає його мова тіла і стиль поведінки, і вони будуть відчувати, що знаходитеся в синхронізації з ними. Візьми себе до свого максимуму і нахилитися трохи вперед, перетворюючи ваше тіло, щоб зустрітися зі своєю більш безпосередньо, і тримати фізичні бар’єри до мінімуму, що не схрестіть руки як фортеця.

Найголовніше, виходить поглядом життєвої сили. З’являються енергійні, навіть світяться. Уявіть, що ви тільки що були дивовижні возитися і є сексуальне світіння про вас.

8) наслідувати Мерилін Монро

Довіра є, ймовірно, найбільш привабливим з усіх рис. Дайте собі запальну промову, перш ніж піти і сказати собі, що ти казковий.

Якщо вам потрібна невелика допомога у впевненості відділу, фальсифікувати це поки ви робите це. Знайти зразок для наслідування можна емулювати, думаю, Мадонна або Мерилін Монро. Уявіть, як ця людина буде діяти, відчувати і рухатися. Подумайте, які якості роблять її привабливою і як вона виражає ці фізично, коли вона рухається і переговорів.

9) слухайте дами

Найбільша недооцінена флірт вміння не просто слухати. Чоловіки люблять говорити про себе. Вони люблять бути в центрі уваги. Ставте відкриті питання – тобто питання, які не можуть відповісти так чи ні. Опустіть підборіддя, дивитися йому в очі і кивнув, як він каже – змусити його відчувати себе, як найцікавіший і забавна людина живий.

10) читати його ознаки

Так що … думаю, що ви зустріли свою матчу? Чи цікаво Hottie ви поклали око всю ніч, також прагне в житті? Прийшов час читати знаки …

Думаєш, він зацікавлений? Зверніть увагу на кілька з цих ознак, і ви, мабуть, мають рацію:
• дивиться на вас
• Перехід його тіло, щоб зустрітися з тобою
• Регулює краватку
• Легким рухом тазу назад
• схиляється до вас
• Усмішки в той час як, дивлячись на вас
• приймає відкриту позу тіла

Дами, що там, і покласти ваші нові флірту і знайомств довіру на тест!

Гарячий Флірт Поради для хлопців

Знайомства експерт Ребекка Аттенборо від FastLife Speed ​​Dating показує, як освіжити свої навички флірту.

1) Дивись доступним

Пані люблять хлопець з посмішкою, так що запитайте себе, ви дивитеся доступним? Сидів, дивлячись темними і Moody не залучатиме пані, ви можете неусвідомлено видаючи сигнали “не йти”. Перевірте, що ви даєте геть і, якщо він не отримує результати ви хочете, налаштувати його.

2) тримати свої руки при собі

Там немає нічого гірше, ніж хлопець, який вторгається в ваш особистий простір, коли ви тільки що зустрілися з ними. Навіть при участі в випадкові чат деякі люди тільки, здається, занадто близько для комфорту. Уникайте вторгнення особистого простору жінки, поки не з’ясували, більше про них – вона, звичайно, поважаю вас за нього більше.

3) Що темі?

Тримайте вашу тему розмови безтурботна, і читати її сигнали – вірний шлях, щоб відправити дівчину в країні Нод, щоб поговорити про вашу останню кореневого каналу або скільки пива ви випили на футбольному минулого тижня. Якщо її погляд починає дрейфувати в іншому місці це, ймовірно, час, щоб змінити тему. Запитайте її про її інтереси – такі люди, як люди, які зацікавлені в них. Ви не повинні зіткнутися повністю, але коли ви берете участь в розмові хтось переконайтеся, що ви витратити принаймні 60% часу слухати їх!

4) Сміх і світ сміється з тобою

Маючи гарний час інфекційних і хто не любить бути навколо позитивним, оптимістичним людям. Поширення добрі почуття і отримати собі у правильному стані розуму для прийняття швидких враження. Зосередьтеся на позитивних речах і підтримати розмову веселощів, світла і пінистий. Відчувайте себе добре про себе і ви знайдете людей буде звернено на вас.

5) увійти в настрій

Найбільш важливим компонентом успішного флірту в даний час в правильне настрій для флірту. Хороший флірт грайливі і не сприймають себе занадто серйозно – подивіться на Джеймса Бонда, наприклад. Ви повинні бачити люди не як щось, “справа” – спробувати і подивитися їх в якості шлюзу для нової захоплюючої, пригоди.

6) страшний забрати ліній

‘Чи не ваші ноги втомилися? Тому що ви думок в моїй голові всю ніч … “. Багато жінок чули деякі з цих жахливих пікап кліше раніше. Це не принесе вам ніяких позичені хлопців. Існує немає такого поняття, як готові носити лінії. Кожен «лінії» мають бути справжніми почуття, що відбувається в даний момент. Іноді найпростіші гамбітів відкриття є кращими. Іноді, звертаючи увагу на людину, якого ви хочете фліртувати з і, помітивши їх хороші окуляри, ви прийдете з природним і успішну лінію.

7) Ми всі отримують відмову

Іноді речі не працюють за будь-якої причини. Реальність така, що кожен відчув відмова в одній області свого життя. Не зупинятися на негативних відповідей, а не видивлятися компліменти, приймати їх і не звертають на нього відмовою.

8) Нехай ваше тіло робити говорити

Ключ до успішного флірт розумінню мови тіла. Коли ми зустрічаємо когось в перший раз його не тільки те, що ми говоримо, але насправді те, що наші тіла до, які можуть допомогти залучити людей до нас. Зв’язок 60 відсотків невербального і лише 40 відсотків словесні, так що слідкуйте, що ваше тіло говорить. Дослідники говорять, що ви можете підвищити свої сили тяжіння приблизно на 70 відсотків, якщо ви можете поліпшити ваше тіло розмову.

9) флірт

Всім відомо, що очі дзеркало душі. Шлюбний танець Все починається з першого погляду. Так попастися на очі і утримувати свої погляди на півсекунди довше, ніж зазвичай: один другий в цілому. Тоді відвернутися, подивіться кою, а потім подивитися, на цей раз з більш багатозначним поглядом і легкою посмішкою.

10) читав її ознаки

Думаю, ви зустріли свою матчу? Чи цікаво гарячі дівчата ви поклали око всю ніч і в тобі?

Якщо вона посміхається і робить деякі з цих великі шанси, що вона зацікавлена.

• косі погляди
• дивиться на вас кілька разів
• Розрахований на ваш погляд коротко, потім дивиться в бік
• нахиляє голову, чіпає її шию, волосся і губи, коли говорю з вами
• Включення її тіло до вас
• звужує очі трохи в очі посмішка

Хлопці, що там, і покласти ваші нові навички флірту і знайомств на тест!