2 вопроса мати на увазі, коли знайомства

Якщо ви не маєте успіх у жінок і намагаються з’ясувати, чому це так, то ця стаття для вас. Якщо вам цікаво, чому деякі чоловіки все удачі з жінками в той час як у вас немає, то ви повинні знати, що відповідь лежить в кілька речей, які ви робите неправильно.

Давайте поглянемо на деякі питання, які ви повинні задати собі, коли знайомства жінок.

1) ти так себе ведеш слабак?

Жінок приваблюють сильні й упевнені в собі чоловіки, а не чоловіки, які діють як баби. Зробіть собі послугу і діяти, як сильний, упевнений, що ви народилися, щоб бути. Один із способів почати діяти більш впевнено, щоб відчувати себе впевнено. І щоб відчувати себе впевнено потрібно практикувати перед дзеркалом.

Коли ви Потренуйтеся перед дзеркалом, ви визнаєте, що ваше знайомство гра потребує поліпшення, і що ви повинні на практиці для досягнення успіху з жінками. Там немає нічого поганого: «Практика знайомства”, якщо ви думаєте, що ідея є дивовижним. Це просто найшвидший і простий спосіб мати більше успіху у ваших знайомств життя.

Дайте цей рада спробувати: йти в перед дзеркалом і говорити сам з собою, як ніби ви розмовляєте з жінкою. Погляньте на те, як ви виглядаєте і визнати, що ви спочатку відчувати себе нерозумно. Через деякий час практики, ви будете рости байдужою у зв’язку з тим, що ви виглядати нерозумно і будете усвідомлювати, що це все про те, як ви ставитеся до себе. Ви працюєте над вашої внутрішньої гри тут, так що майте це на увазі, коли практикуючі в дзеркало.

Ось ще одне питання, яке ви повинні розглянути.

2) Ви хорошим співрозмовником соціальному плані?

Ви товариська людина? З’ясовуючи це питання, ви хочете, щоб проаналізувати, як багато друзів, які у вас є і як часто ви виходите. Стати більш товариським є одним з пріоритетних, що вам доведеться ставити на перше місце у вашому житті, якщо ви хочете мати більше успіху з жінками. Якщо ви боїтеся говорити з жінками, тобто відмінна вправа, яке ви можете зробити, щоб подолати свій страх.

Всякий раз, коли ви бачите красиву жінку по телебаченню в журналі, уявіть собі, кажучи “привіт” з цією жінкою, і уявіть, як вона каже “привіт” назад до вас. Створення творчого діалогу, що ви два-б і ви опинитеся того, відповідь на всі, коли справа доходить до розмови з жінками.

Таким чином, коли ви говорите з красивими жінками в реальному житті, ви будете мати хорошу відповідь на те, що вона говорить, і в свою чергу, вона буде посміхатися і відчувати себе більш привертає до вас.

Ви завжди хочете мати відповідь на всі, так що ви можете створити очікування рівня, що вона має для вас. Коли вона говорить, вона буде чекати вашої відповіді і не може чекати, щоб почути те, що ви повинні сказати. Якщо ви говорите правильні речі, її привабливість рівня мудрий підйомі. Якщо цього не зробити, то вона буде зменшуватися. Це важливість практики.

Ці маловідомі поради, що я використовую, щоб мати успіх у жінок, і це те, що ви повинні почати робити теж. Удачі вам у вашому успіху з датуванням, і задоволення жінку своєї мрії.