Як відновити довіру

Є два типи людей в житті, соціальні метелики і соціальних ізгоїв. Ну, може бути, є люди, між ними, а через очі, я завжди бачив його як чорно-білий сценарій.

Протягом всього мого життя я завжди був свого роду відлюдником, більше змісту, щоб жити в моїй голові, ніж зовні. Для мене думки і мрії відбувається в межах моєї свідомості були більше, ніж все, що може бути досягнуто в навколишньому світі, або мені так здавалося.

Я був тим, що ви могли б назвати мрійником. Через силу мого розуму я міг би створити і придумати будь-якій ситуації смію мріяти, чи було це правдоподібним чи ні. Ці мрії стали реальністю і мій привів мене, щоб стати ще більше віддалило від навколишнього мене світу.

У великих громадських заходах я був схильний триматися ближче до людей, яких я знав. У мене була невелика група друзів, більшість з яких були соціальні метелики, які були моїм каналом зв’язку до зовнішнього світу. Вони відкрили для мене двері в нові соціальні групи, але без них на моєму боці я прослизнув в мій стан соціальної відлюдником.

Дана схема повторилася далеко в підлітковому віці і навіть аж до моїх перших років у коледжі. Весь цей час ми відсутність соціальної гостроти привели мене до думки, що щось не так зі мною, чому я не можу бути популярним і любили інші? Він скоротив мою впевненість і почуття власної значущості.

До кінця коледжі я познайомився з дівчиною. Ми оселилися і я знайшов свій рівень довіри і щастя зростає. Тим не менш, це нове почуття впевненості було недовгим і два роки по тому відносини закінчилася, і я повернувся туди, де я почав.

Багато чоловіків потрапляють в цю ж пастку. Вони відчувають, що жінка є ключем до щастя і впевненість у собі. Те, що вони не розуміють, що, як і будь-який інший віце-в житті це щастя недовго.

Коли мої відносини розвалилися моє почуття власної гідності і впевненість у собі впала до рівня нижче, ніж до початку відносин. Я відчував себе втраченим і невпевнений і навіть при розмові з жінками, я знайшов себе підсвідомо саботувати будь-який шанс, який я мав на наявність відносин з ними.

Навіщо я це роблю? Я був боятися, що мені знову зруйнував довіру, мені було страшно впасти в ту ж яму відчаю, який я нещодавно втік з.

Я почав створювати собі виправдання. Дівчина була занадто високою, не в моєму смаку, дуже хороший для мене, а не когось я міг принести додому до мами, і т.д.. Така раціоналізація дозволила мені зберегти свою впевненість і самоповагу, хоча і помилкове, протягом короткого періоду часу

Це не було, поки я не почав активно намагаються дізнатися секрети тяжіння, коли у мене було Хрещення і відповідь на досягнення впевненості в собі проявилася.

Отримання впевненості в собі не вимагає подруга або бути популярною. Секрет досягнення впевненості в собі знаходиться всередині вас. Велика частина про отримання впевненості в тому, що це робить вас більш популярні серед людей, і з жінками в цілому.

Правда впевненість випромінює ауру про вас, що це видно всім у вашій присутності. Ви помітите, що люди, які тебе знаю протягом багатьох років будуть дивитися на вас по-різному. Ваші друзі захочуть, щоб бовтатися з вами частіше, а жінки у вашому житті почнуть бачити Вас як людину, гідного їх любові.

Досягнення більшою впевненістю простіше, ніж ви думаєте. Ключ до зростання Вашої впевненості, відпускаючи зовнішнім світом. Забудьте про те, що про тебе думають інші, і як вони сприймають вас і замість цього зосередитися на тому, як ви хочете визначити самостійно.

Зупиніться на хвилинку і запишіть десять аспекти або риси, які ви хочете визначити вас. Це може бути все, що завгодно, може бути, Ви хочете стати великим гітаристом або, можливо, ви хочете стати встати комік. Це може бути що завгодно, просто напишіть його на листку паперу, і ви можете не турбуватися про те, як досягти цих цілей пізніше.

Погляньте на список і вибрати трійку, які вас цікавлять. Не соромтеся просто стрибнути в трьох пунктів у вашому списку. Якщо це чари ви хочете дізнатися, вийти і завантажити деякі відео магії трюк. Якщо це комедія, підпишіться на аматорському ніч в місцевому клубі комедії.

Це може здатися простим і очевидним, але ви будете здивовані тим, наскільки просто процес досягнення довіри. Чим більше речей ви потрапили, тим більше розмовні теми ви будете мати у вашому розпорядженні, коли в соціальних ситуаціях. Чим більше у вас є про що поговорити, тим більше уваги ви будете зібрати від людей, що ви відповідаєте.

Незабаром ви помітите, що ви внутрішньо підтверджені. Ваша впевненість випромінювати від вас і більше впевненості ви випромінюють, тим більше інші будуть тяжіти до вас.

Велика частина про отримання впевненості в тому, що він може бути на практиці негайно. Ключ у тому, щоб блокувати інші уявлення про вас і для створення власного сприйняття.

Стати людиною, що ви хочете бути, і протягом короткого періоду часу ваших колег прийде до вас у цьому світі, а також.

Тепер я подолав мою соціальну тривогу, і я більше не залежати від друзів, щоб зустрітися інші. Я соціальний метелики і є рідко ніч, де я не з друзями чи дівчатами, які я зустрічав. Справді, проблема я стикаюся в тому, як відповідати всім у свій розклад, це велика проблема, щоб мати.