Як отримати подругою зараз

рекомендації про те, як отримати подругою

Як ви отримуєте дівчина?

Вам потрібен добрий рада на тому, щоб до цього спеціальний дівчиною? Тому що є відповідь, там для вас. Може бути, зустріч з новими людьми змушує вас нервувати, або ви просто дуже в цю дівчину так що це більш важко говорити з нею. Не думаю, що ви безнадійні і поодинці. Ось кілька простих способів зламати лід і змусити її помітить.

Ви першу чергу, ви повинні бути хитрість, щоб справити на неї враження. Ви повинні спочатку заглянути всередину себе, перш ніж ви можете дізнатися, що розмова з дівчиною, яка вам подобається. Крім розклеювання шаради може тільки допомогти вам через деякі дати, але вона буде в кінцевому результаті потрапляють на руїни. Ви ніколи не будете завойовувати дівчину, намагаючись справити на неї враження обману. Дівчата залучають хлопців, які виявляють самооцінку, чесність і правдивість. Це чарівні характеристикою чесності. Щоб мати хороші стосунки, ви повинні бути чесні. Таким чином, ви можете також почати практикувати це сьогодні.

Весь час посміхатися. Нехтування пікап ліній, бо постійно посміхаються допоможе вам бути успішним. Дівчата не дають хлопці з банальними лінії пікап від часу доби. Ці хлопці та їх лінії щойно стала щось ще для дівчаток сміятися зі своїми подругами. Це зменшує ваші шанси і тисне вашу самооцінку. Коли справа доходить до дівчаток кращий спосіб дізнатися ваш в, це, як тільки вона дала вам зв’язатися з цим оком сигнали, які вона зацікавлена. Будучи приємна і доброзичлива дівчина показує, що ваші доброзичливі. Ви будете мати дві переваги: ​​ви, здається, дуже доступний і якщо вона повертає посмішку, то це запрошення для вас піти поговорити з нею. В принципі, вона не збирається відмовитися від вас.

Ви все ще можете запитати: Як я можу отримати подруги?

Хороша бесіда є те, що ключі дівчаток у, що ти хороший хлопець Все залежить, наскільки комфортно ви з самим собою і, як дівчина актів. Безпечним перша розмова з нею може бути дружньою бесідою про деякі кумедних речей робити. Не налякати її із занадто великим тиском. Це залежатиме від того, як довго ви знали один одного. Крім того, тривалий час ви знали один одного робить вашу тактику йти гладко.

Реверсивний розмову, щоб отримати уявлення про її інтерес завжди кращий спосіб дізнатися про неї. Розмова є ключем до її з’ясувати, який тип людини, ваше є, і якщо ви були б матч для неї. Якщо ви знали її протягом деякого часу, не поспішайте в просити її номер. Почекайте кілька хвилин, скажіть їй, що треба йти, а потім просити її цифрами. Ймовірність того, що вона дасть його вам різко зросте. Звичайно, ні двох дівчат не схожа на іншу, так що неможливо, щоб намітити, що саме ви повинні робити. Будучи кілька загадкова кмітливих техніку розмови. Вона буде реагувати, охочих познайомитися з вами краще, і передбачаючи ваш дзвінок.

Ось аа кілька тактик для використання при розмові по телефону з нею. Після того як ви отримали її номера, текстові повідомлення були б гарною ідеєю. Ви можете залишити повідомлення із Вашим ім’ям і номером і запитати, як вона це робить. Наприклад: “. Ей (дівчинка ім’я), це (ваше ім’я) з (де б ви зустрілися) … просто хотів залишити тобі свій номер і подивитися, як ви були” Тоді ви могли б сказати: “Коли у вас є хвилина, зателефонуйте мені, і ми могли б піти зробити щось цікаве”. Коротко і ясно, що краще для ваших перших кількох текстів. Коли розмови обмежені, зробити вас походити головоломки, які очікують з’ясували. Коли ви отримаєте текст відповіді, це все добре! Спробуйте чекати мінімум два дні, щоб подзвонити їй, щоб тримати її оновленою, наскільки цікавою річчю у вашій повсякденній діяльності, так що вона може хотіти приєднатися до дюйми Це дозволить їй у ваше життя і, можливо, стати його частиною. Вона буде вдоволена.

Ця стаття тільки початок того, що я збираюся бути показовим для вас про те, як отримати дівчину. Тому що, щоб дізнатися більше, не забудьте також завантажити безкоштовну копію Як отримати Girlfriend Остаточний звіт Blueprint, тому що це гарантовано отримати будь-яку дівчину, бути твоєю дівчиною.