“Я знаю, що ти любиш мене” спокусливість неймовірною сміливістю

Це тонка грань для недосвідченого ока. Але зрештою різниця між впевненістю і зарозумілістю є одним з відношенням. Зарозумілий людина таємно ненавидить себе. І якщо ви ненавидите себе, що ти будеш думати про жінку, яка любить вас? Ти повинен зрозуміти, вона або має деякі приховані мотивації, або ж вона просто нерозумно. Впевнений у собі людина, з іншого боку, по-справжньому любить себе і, отже, здатний поважати жінок, які мають хороший смак, щоб він теж подобається. Іншими словами, впевнений у собі чоловік є така людина, яка зарозумілий людина намагається зобразити (і шкода, що він був).

Спробуйте це (але тільки якщо ви любите себе): Наступний раз, коли ви розмовляєте з жінкою ви знаходите привабливими, замість того, щоб відчайдушно намагається догодити їй, взяти тайм-аут. Посмішка, пауза, дивитися їй прямо в очі, і скажи їй: “Слухай, я модно вашої маленькою таємницею, так чому б нам не отримати це у відкриту ти шалено закоханий у мене – я знаю, що це тому що я бачу це в твоїх очах ». Зачекайте, принаймні, ще секунду до розриваючи зоровий контакт.

Якщо вона хмуриться і йде, великі – це дасть вам деяку практику в “не дає фліп” – який, коли повністю розроблена, є дуже привабливим ставленням. Просто залишитися щасливим і йти на поводу вашого бізнесу. Повірте, вона пам’ятатиме вас, тому що це, напевно, перший раз у своєму житті людини коли-небудь Безстрашний достатньо, щоб сказати щось подібне їй. І, до речі, це не має анінайменшого значення, якщо вона не дуже-то і подобається вам. Тепер вона буде, будь вона дозволяє вам знати відразу чи ні.

Якщо, з іншого боку, вона протестує, то весь фокус у тому, щоб залишатися незворушним:

Вона: “Ви повинні звернутися до лікаря про ваших помилках я навіть не помітив, що ти.”

Ви: … “Добре, добре, я думаю, ми можемо пройти через це Ви бачите, перший етап називається” запереченням “Тоді є” торг “,” гнів “, і, нарешті, четверта стадія, яка є« визнання »Так може ми просто пропустити перші три етапи і докопатися до істини тут? просто прийняти його. ”

або:

“Ей, це не моя вина, що ти плачеш себе спати щоночі треба мною Прости -. Дійсно, я не хотів, щоб включити Вас.”

Більш привабливою вона, тим краще це буде працювати – тому що надзвичайно привабливої ​​жінки втомилися від чоловіків, які плазувати для них. До речі, якщо наступне, що вона робить, це почати флірт з іншим хлопцем прямо перед вашим обличчям, не впадайте у відчай -. Що це зазвичай означає: «Я не можу повірити, що хтось може бути, що Безстрашний Давайте подивимося, наскільки впевнено ви ДІЙСНО є ».

Пам’ятайте – ви той, хто вирішує, скільки ви стоїте. Там немає, як вона могла знати, і так в кінцевому рахунку, у неї є тільки одна річ, щоб піти на – скільки вона вважає, що ви стоїте в тому, скільки ви вважаєте, стоять. Не те, скільки ти говориш, що варто, але, скільки ви в це повірити. І актом неймовірною сміливістю продемонструє цю віру більше, ніж просто про що ви могли б зробити (якщо не вважати ризикувати своїм життям від її імені).

Постскриптум До речі, Сара, я знаю, що ти читав це, що доводить, що любиш мене! (Wink!)

Добре, добре, може бути, ви не знаєте цього, але це .. це несвідоме любові!. Так, так, що це має бути …