втомилася бути гравець, то вам потрібно ці поради

Ви гравець у пошуках кохання? Втомилися від Hittin і quittin ‘це? Схоже, вам потрібно навчитися, щоб мати реальні відносини. Тип відносин, який допоможе вам і вашому партнерові рости як пара і як особистості. Але з чого ж почати? Зрештою, ви ніколи не вчили бути джентльменом. Ця стаття призначена, щоб не змінити своє життя і скасувати всі пошкодження, що хіп-хоп зробив, щоб ваш мозок, але замість цього, я хочу дати вам трохи підштовхнути в потрібному напрямку, і нехай вам з’ясувати інше. Виконайте наступні 6 порад для поліпшення відносин з будь-якою дівчиною.

Порада 1. Бути прямий шутера. Перша річ спочатку, не намагайтеся справити враження на дівчину, сказавши їй речі, які ви думаєте, що вона хоче почути, але, не завжди вірно. Якщо вам не подобається ‘курячих кіно “, то не говоріть дівчині вам подобається’ курячих кіно”, або ви можете витратити багато годин в театрі повним плачу жінок, бажаючих ви дивилися Die Hard 20. Нехай дівчина знаю ваші симпатії і антипатії – навіть якщо це означає втрати спільну мову в деяких областях. Вона буде поважати вас за те, що чесно. І, коли ви його піти і подивитися курячих фільм з нею вона буде цінувати це.

Порада 2. Довіряти їй. Без довіри немає ніякого відношення. Якщо ви коли-небудь були спалені жінки, то ви можете мати деякі проблеми з довірою. Не дозволяйте одне погане яблуко зіпсувати цілу бочку для вас. Те, що я помітив, з людей, які мають проблеми з довірою, то, що вони є тими, хто не може бути довіри. Якщо ви зосередитеся на лояльності до вашого партнера, то, ви будете більше довіряти їй, коли вона не навколо, теж.

Порада 3. Якщо вам не подобається її тоді розійтися. Не погоджуйтеся у відносини, які ви знаєте, нікуди не дінеться. Там немає нічого гірше, ніж дозволити місяці проходять з кимось ви дійсно не дбав. Звичайно, ви все одно, але не так, як двоє закоханих повинні. Хоч це й боляче, щоб розбити, і ви знаєте, вона може плакати, це дійсно найкраще для вас обох.

Порада 4. Робіть маленькі справи. У недавньому дослідженні, на мій погляд, виходить, що дрібниці, як відправка квітів і писати замітки, насправді великі речі. Щира записка, залишена в гаманці вашої подруги переможе вас всього стільки очок, скільки незвичайний вечерю! Чи можете ви вірите в це? Ну ви повинні, тому що це правда, і менш дорогий. Я впевнений, що ви можете оцінити, що в цій економіці. І якщо ви збираєтеся послати їй квіти зайняти трохи більше часу і написати кілька слів обережні – це буде мати значення.

Порада 5. Поважайте один одного. Ви і ваші дівчата є партнерами, але ви також фізичних осіб. Це ніколи не зміниться. Звикнути до того, що ви двоє не завжди будемо погоджуватися на речі, і не завжди сподобається те ж. Навіть якщо ви не можете зрозуміти її час від часу, дати їй Повага, яке вона заслуговує.

Рада 6. Друзі та родина. Її друзі могли б любити вас. Її сім’я могла тебе ненавиджу. Ваше завдання, як друга, є ладити з обома. Це можна отримати реальний жорсткий, особливо якщо її шалена родина, але агов, я не зустрічав сім’ї, які не мають трохи “Crazy” в них. Якщо в сім’ї, занадто божевільний, ну, ви могли б розглянути, якщо дівчина стоїть.

Якщо ви зробили це до кінця цю статтю, і ваші очі викотилися з орбіт, і він відчуває, що ваш сидячи в сауні – вам може знадобитися додаткова допомога, як екзорцизм “Playa”. На жаль, я зупинив виконання цих. А для тих, сказавши: “Я можу зробити це”, я запрошую вас, щоб дати йому спробувати. Пам’ятайте, щоб бути чесним, довірливий, доставка квітів і зазначає, поважати її і отримати разом з її друзями та родиною. І, якщо ви допустили помилку, пам’ятайте, що ніхто не досконалий.