жахливе перше побачення

Коли ви думаєте про перше побачення ви, ймовірно, думати про наявність дивовижний час, і все йде за планом, але насправді це не завжди відбувається. Готується до жахливих дата не те, що багато людей, вони припускають дату буде досконалим. Це завжди гарна ідея, щоб думати про те, що можна зробити, коли погано дата добігає кінця. Якщо ви відчуваєте, дату було погано, ви ніколи не повинні вважати, що ваша дата також думав, що це було погано, для них це, можливо, все пройшло добре.

Перше правило про припинення погана дата ніколи не грубити. Іноді люди просто не натисніть яка створює незручне атмосферу, але це не вина ніхто. Грубити не допоможе ситуації, це тільки зробить вас з’являються нерозумно. Останнє, що потрібно зробити, це незручна ситуація ще гірше, і засмучений людина, якій ви с. Кращий спосіб боротьби з поганим дата, щоб бути ввічливим і отримати до дати, коли можна краще, знаючи, що ви не збираєтеся, щоб побачити їх знову. Це може допомогти квапити події вздовж, наприклад, якщо ви знаходитеся в ресторані ви можете поспішати дати, пропускаючи десерт і кава. При необхідності Ви можете сказати, що ви не відчуваєте себе добре, але це план евакуації повинні використовуватися тільки в крайніх випадках.

Коли справа доходить до прощаючись, не має на увазі і не кажіть, що ви хотіли б бачити їх знову, якщо у вас немає абсолютно ніякого наміру його. Було б легше в кінець дати таким чином, але це не справедливо, на побаченні, щоб вивести їх на. Чесність завжди найкраща політика, навіть якщо це загрожує фірмі з вашою датою. Не робіть помилку отримання надто активну участь в обговоренні, чому ви не хочете домовитися про друге побачення, просто висловити свої почуття у вигляді образу, але зупинятися фірми. Наприклад, ви могли б сказати їм, що ви не відчуваєте зв’язок між вами, або що ви не відчували ніякої хімії. Там немає сенсу в тому, шкідливо і обговорювати недоліки Вашої дати; останнє, що ви хочете, щоб створити сцену.

Якщо ви є людиною, яка відчував, що дата пройшла добре, тільки щоб виявити людину, якій ви були з думав, що це було жахливо, то ви не повинні приймати це близько до серця. Намагайтеся не болісно реагувати на будучи підведеними. Якщо можливо собі уявити, як би ви себе почували, перебуваючи у відносинах з кимось, хто не відчував себе так само, як ви. Краще підведені на першому побаченні не місяці далі по лінії, коли у вас сильні емоції для них. Хоча це може бути важко, прислухайтеся до причин вашого дата дає тобі не бажають організувати іншу дату. Для всіх вас знаю, що вони могли б згадати деяких поважних причин, можливо речі, які ви не знали і Ви зможете працювати, але бути готовим до вашої датою скласти виправдання не бажаючи бачити вас знову. Люди часто становлять причини, їм легше, ніж говорити правду.

Невдале перше побачення, як правило, за рахунок двох людей просто не підключається. Зв’язок між двома людьми не може бути примусовим, і ви не можете мати хімію з усіма вами зустрітися, так що не всі ваші надії і мрії на одній даті. У міру набуття досвіду з датуванням, знаючи, як закінчити побачення, і хороше і погане, що стане трохи легше для вас. Покладіть погано дати к враженню і не витрачати час, думаючи про них. Зосередьтеся на майбутні дати, але завжди бути готовим до успішних і жахливе дат.