зберегти ваші відносини – 6 смертельних помилок, які ви, ймовірно, робить

6 смертельних помилок слід уникати і як зробити прогрес і зберегти ваші відносини

Отже, ви хочете зберегти ваші стосунки, але ви просто не можу зрозуміти, як ви можете отримати його через ваш партнер … Ну, я можу практично гарантувати, що ви .. та ви .. роблять деякі дуже погані помилки, які ми всі робимо.

Чому ми їх робимо? Тому що це частина нашої людської психології. Це наші емоції. Це те, як ми виросли, щоб діяти. І ніяких там немає нічого поганого з нами, але іноді ми саботувати себе в речах, які ми хочемо більшого.

Так як же нам це виправити? По-перше, перестати робити 6 речей, які я збираюся згадати!

Смертельна помилка № 1: Заперечення речі ваша вина. Заперечуючи всі, звичайно вказує кілька пальців, і ви не можете переконати деяких людей, в іншому випадку деякі речі. А ще краще – зупинити проходить провину в цілому. Погодьтеся не пропустити провину на що-небудь, і зосередитися на тому, як поліпшити ваші відносини.

Смертельна помилка № 2: Вам вибачення за все? Стоп! Психологія говорить нам, що, коли ви свої вибачення за все, це може викликати негативну реакцію. Як я вже говорив, зупинити проходить провину, і припинити прийом ще більшу відповідальність, ніж потрібно. Я знаю, що ви робите це, щоб спробувати зробити відносини краще, але вона може мати зворотну реакцію більшу частину часу.

Смертельна помилка № 3: намагаючись переконати їх, що ти любов свого життя. Не робіть цього. Я дійсно розумію, і ви, мабуть, кохання свого життя, і вони, ймовірно, знають це, але ви не можете змусити його. Коли ви перебуваєте в цій складній ситуації ви дійсно хочете, щоб уникнути цієї проблеми. Все стане очевидним, коли ви почати заробляти хороші прогресу.

Смертельна помилка № 4: жебрацтвом. Не проси. Якщо ви прошу, ви, напевно, знаєте, що ви повинні не зробили. Жебрацтво означає, що ви не тримаю в собі значення. Хто хоче продовжувати стосунки з людиною, яка не має ніякого значення самі по собі? Припинити робити це. Я знаю, що ви так сильно хочете, щоб певні речі, і збереження ваших відносин є той, який насправді там – але це не допомагає. Є правильний спосіб зробити це. Жебрацтво може змусити вас почувати себе трохи краще, але зупиняє повністю. Це не спосіб зберегти ваші стосунки.

Смертельна помилка № 5: порожні обіцянки. Зазвичай ви обіцяти речей, щоб спробувати “переконати” вашого партнера, щоб продовжити відносини, або зробити існуючі відносини краще. Не роби це. Не давайте обіцянок, які ви збираєтеся змінити цей час, або ви збираєтеся перестати вести себе таким чином, або почати робити це. Вони порожні. Обіцянки, дані на захист загрози не є реальними обіцянками, і ми можемо відчути, що як людські істоти.

І найбільша помилка зі всіх є: привласнюю речі зберуться разом, самі по собі – вони не будуть! Якщо ви активні не спробувати виправити ваші відносини, як правильно, як правило, просто не вийде. Там у тисячах історій там народ скаже “ну, це просто не вийде.” Але знаєте що? Є також тисячі людей, які там зробив правильну річ, і є їх ставлення назад і процвітає.